İndüksiyonlu Ocaklar

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Endüstriyel (Sanayi Tipi) İndüksiyonlu Ocak

Endüstriyel (sanayi tipi) indüksiyonlu ocaklar indüksiyon aksamına sahip ocaklardır. Zamandan tasarruf ve hijyen konusunda ön planda olduğu için başta otel, restoran, lokanta, cafe vb. işletmelerde tercih edilen üçüncü nesil endüstriyel mutfak ekipmanlarıdır. Endüstriyel (sanayi tipi) indüksiyonlu ocaklar, seramik yüzeyle kaplı temizlemesi kolay, uzun ömürlü ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Mutbex.comolarak Cooktek marka tüm indüksiyon ocakları kapılarınıza ulaştırıyoruz. Soru ve önerileriniz için (info@mutbex.com)'a mail atabilir ve 0212 361 74 03 numaramızı arayabilirsiniz.

Öztiryakiler (Cooktek) İndüksiyonlu Ocak

Öztiryakiler (Cooktek) indüksiyonlu ocaklar, seramik yapıları ile temizlenmesi kolay, zamandan tasarruf sağlayan indüksiyon yapısı ile otel, restoran, lokanta vb işletmelerde en çok tercih edilen indüksiyonlu ocak markasıdır. Piyasada güven marka imajı ile ve satış sonrası tüm Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı hizmeti vermesinin yanı sıra bütün ürünleri 2 yıl fabrika garantisindedir.
 

Endüstriyel (Sanayi Tipi) İndüksiyonlu Ocak Modelleri ve Fiyatları

Öztiryakiler (Cooktek) marka indüksiyonlu ocakların tüm modellerinin en ucuz fiyatlarını Mutbex.com'da bulabilirsiniz. Öztiryakiler ana bayisi olmanın ayrıcalığıyla, en uygun fiyat ve ödeme avantajını tüm Türkiye'ye kargo ile kapınıza ulaştırıyoruz. Detaylı bilgi almak için satış destek bölümümzü arayabilir (0212 881 69 69) ya da mail (info@mutbex.com) atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.