Kepçeler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3

Plastik ve Çelik Kepçe Modelleri

Endüstriyel mutfaklarda belirli ebatlarda ve çeşitlerde kullanılmakta olan birçok farklı kepçe bulunmaktadır. Plastik kepçelerden paslanmaz çelik kepçelere varıncaya kadar farklı materyallerden yapılmış kepçeler kullanılmaktadır. Çorba servislerinde ve sos servislerinde yaygın olarak kullanılmakta olan mutfak kepçesi kategorisinde birbirinden farklı özelliklerde kullanılmakta olan kepçelerle karşılaşmanız mümkündür.

Teflon ya da çizilmemesi gereken tencere ya da tavaların içerisinde pişirilmekte olan sulu yemeklerde ya da tatlılarda karıştırmak için özellikle plastik tencereler kullanılmaktadır. Plastik kepçe satın alınırken dikkat edilmesi gereken ürünlerden birisidir. Çünkü iyi malzemeden yapılmamış bir plastik kepçe mutfak içerisinde büyük bir sorun demektir. Yüksek ısı ile temas halinde olan bu mutfak gereçleri iyi malzemelerden yapılmadığı taktirde kanserojen bir maddeye dönüşebilmektedir. Ve genel olarak bu tehlikeden kaçınmak için yemeklerin ya da tatlıların karıştırılma aşamalarında tahta malzemeler tercih edilirken sunumlarında ise çelik kepçe ürünler tercih edilmektedir. Böylece sağlık açısından büyük bir problemin önüne geçilebilmektedir. Ancak profesyonel ve endüstriyel mutfaklarda bu şekilde pratik olmayan kullanım tarzları pek tercih edilmemektedir. Sitemiz üzerinden yoğun olarak sipariş edilmekte olan kepçeler, sağlıklı materyallerden üretilmektedir.

Kepçe kategorisi incelendiğinde mutfak kepçe çeşitleri arasından sizin için en uygun olanları seçerek siparişinizi verebilirsiniz. Yemek kepçe fiyatları incelediğinizde hemen her bütçeye uygun kepçe fiyatlarına sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür. Mutfak kepçe fiyatları kepçelerin yapılmış oldukları maddeye, kullanım alanına, ebadına ve markasına bağlı olarak değişim gösterebilmektedir.

Kaliteli Kepçe Çeşitleri

Endüstriyel mutfakların dışında evlerde de yaygın olarak kullanılmakta olan kepçeler, çok farklı maddelerden üretilmektedir. Bakır, gümüş, plastik, melamin ve genel olarak bilinmekte olan paslanmaz çelik alaşımlarından üretilen bu mutfak aletlerine sitemiz üzerinden erişim sağlamanız mümkündür. Kepçe kategorisinde farklı ürün tasarımları olmakla birlikte genel olarak şekil itibari ile bir saptan ve derinliği olan çanak şeklinde bir üründür. 90 derece bir açıya sahip olan kepçeler ile bir kaptan diğerine bir şeyler taşıma konusunda oldukça pratik bir kullanım sağlamaktadır. En çok kullanım alanlarından birisi de çorba servisleridir. Çorba kepçe kategorisini incelediğinizde birbirinden farklı ebatlarda kepçeleri görmeniz mümkündür.

Lokanta tezgahlarında da yaygın olarak kullanılmakta olan kepçeler porsiyon ölçüsüne göre belirli ebatlarda üretilebilmektedir. El kepçesi olarak da isimlendirilmekte olan bu kepçeler sayesinde çorbaların ya da sulu yemeklerin servislerini yaparken hiç zorluk çekmezsiniz. Endüstriyel mutfak kepçeleri çok fazla kullanılmaktadır. Bu kadar sık kullanılması, uzun ömürlü ürünler arasından seçilmesini gerektirmektedir. Aksi taktirde sürekli olarak kepçe değiştirmek ekonomik açıdan bir kayba sebep olacaktır. Çelik çorba kepçesi sitemiz üzerinde genel olarak tercih edilen kepçeler arasında yer almaktadır. Bu sağlam maddelerden yapılmış olan kepçelerin kullanım süreleri oldukça uzun olmaktadır. Metal kepçe mutfak ürünleri de yaygın olarak kullanılmakta olan ürünler arasında yer almaktadır. Sitemizde paslanmaz çelik, metal ve plastik birçok kepçeye rastlamanız mümkündür.

Mutfak Kepçesi Fiyatları

Uygun fiyat aralıklarında seyretmekte olan bu kaliteli ürünlerden satın almak için çorba kepçe fiyatları konusunda küçük bir inceleme yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinde yer alan bütçe dostu ürünleri satın almak için öncelikle hangi kepçe çeşidini seçmek istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Ardından sitemiz üzerinden alışverişinizi çok kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Farklı taksit seçenekleri ile güvenli ve rahat bir ödeme imkânı sunmakta olan sitemiz üzerinden dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.

Çoğu üründe uygulanmakta olan aynı gün içerisinde ücretsiz kargo avantajlarından faydalanabilirsiniz. Ürünleriniz en kısa zaman içerisinde tarafınıza teslim edilecektir. Ürünler hakkında yaşadığınız herhangi bir sorunda değişim hakkınız vardır. Çeşitli şartlar sağlandığında iade seçenekleri de mümkündür. Bu tarz durumlar için sitemiz ile iletişime geçerek nasıl bir prosedür izlemeniz gerektiğini ve ne tarz koşullarda haklarınızdan faydalanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Uzun yıllar sağlıklı bir kullanım için sizleri online alışveriş mağazamıza bekliyoruz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.