Endüstriyel Hamur Yoğurma Makineleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 5 ... 7

Endüstriyel Hamur Yoğurma Makineleri Mutbex.com’dan Alınır!

Sanayi tipi mutfaklarda kullanıma uygun olarak tasarlanan tüm ürünleri sitemizden temin etmeniz durumunda en düşük fiyat avantajından da faydalanmış olacaksınız. Bu özel koleksiyon içerisinde farklı kapasite seçenekleri sunabilen sanayi tipi hamur yoğurma makinesi çeşitlerini inceleyebilirsiniz. 10 litreden 60 litreye kadar çıkabilen yoğurma kapasitesine sahip ürünleri şimdi gözden geçirin.

Farklı markalar tarafından üretimi gerçekleştirilen endüstriyel hamur yoğurma makinesi modelleri markalar tarafından sunulan garanti kapsamında adresinize ulaştırılıyor. Sahip olduğu teknik özellikler sayesinde kullanıcıların beklentilerini maksimum düzeyde karşılayabilen bu ürünleri kazançlı bir alışveriş fırsatı eşliğinde kolaylıkla temin edebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünlerin üzerine tıkladığınızda sahip olduğu tüm teknik özellikler ve ölçü bilgileri karşınıza çıkıyor.

Öztiryakiler, Mateka, Electrolux ve Hobart Hamur Yoğurma Makineleri

En çok tercih edilen ürünlerden biri olan Öztiryakiler hamur yoğurma makinesi modelleri de alternatifleriniz arasında mevcut. Endüstriyel tip mutfaklar için uzun yıllardır üretim yapan bu markanın ürünlerini gayet makul rakamlarla satın almak istiyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Mekanik kontrol paneline sahip olan ürün modelleri zaman ayarlı olması ile de ön plana çıkıyor.

Gövde bölümü elektrostatik toz boya ile renklendirilen ve böylelikle korozyona karşı yüksek direnç sağlayabilen Mateka hamur yoğurma makinesi modelleri de gözden geçirilmeli! Sitemizde sizlerle buluşturduğumuz ürün modellerinin en önemli özellikleri sarsıntısız ve gürültüsüz olarak çalışabiliyor olmasıdır. Bu açıdan da kullanıcılar için yüz güldüren bir kullanım konforu sunabiliyor.

Varyatör kontrol sistemi ile çalışabilen spiral hamur yoğurma makinesi modelleri kompakt bir tasarıma sahip olduğundan gayet küçük bir alanda muhafaza edilebilir. Bu ürünlerin üzerine tıklamanız durumunda kazan boyutları bilgisine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik tercihler yapabilmeniz için sizlere onlarca farklı ürün modelini bir arada inceleme şansını sunuyoruz.

Aynı zamanda alternatifleriniz arasında kapaklı hamur yoğurma makinesi modelleri de bulunuyor. Düğmeli kumanda panosuna sahip olan ve her türlü ayarlamanın en kolay şekilde yapılabildiği bu ürünleri düşük fiyatla satın alma fırsatından faydalanmak için sipariş vermeniz yeterli olacak. Taksitle ödeme avantajından faydalanarak bütçenizi zorlamadan ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hemen şimdi sitemiz üzerinden online olarak sipariş verebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.