Mermer Tablalı Çalışma Tezgahları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Endüstriyel mutfak ekipmanları satışında sahip olduğu deneyim ile önemli markaların, en iyi modellerini sanayi tipi mutfak çalışanlarının beğenisine sunan Mutbex, internet mağazası ile de Türkiye’nin her yanına ürünlerini ulaştırıyor. Büyük ölçekli mutfaklar için vazgeçilmez ürünleri, farklı marka ve fiyat aralıklarına ile satışa sunarak, her bütçeye ve ihtiyaca yanıt vermeyi amaç ediniyor. Mermer tablalı çalışma tezgahı modelleri de bu ürünler arasında en arananların başında gelmekte. Mermer tablası ile klasik ve modern çizgiyi bir arada sunan tezgahları, hem yemeklerin hazırlanma aşamasında hem de servis kısmında güven ile kullanabilirsiniz.

Yiyeceklerin ayıklanma, doğranma ve hazırlanma aşamalarında sıklık ile kullanılan mermer tezgahlar, yapıları gereği son derece dayanıklı ürünlerdir. Endüstriyel üretimlerdeki, yoğun ve yorucu çalışmalara uzun yıllar dayanabilir. Mutfakların vazgeçilmez bir parçası olan mermer tezgahlar, aynı zamanda son derece hijyenik ve kullanışlıdır. Mermer yüzeylerin temizliğinin yapılması daima kolay ve zahmetsizdir. Bu şekilde mutfakta size temizlikten yana zaman kazandıracak olan mermer çalışma tezgahı farklı modellere de sahiptir. Tezgahı üst yüzeyi dışında, paslanmaz çelik konstrüksiyon kullanılan ürünler, kaliteli olmaları ile ön plana çıkıyor. Paslanmaz ve kolay temizlenir olan üst standartlardaki yüzeyleri, çok vakit harcamadan temizleyebilirsiniz. Ayrıca mermer tablalar, kalın olmaları nedeni ile sağlam bir çalışma alanı yaratır. Tezgahların ayakları, 40x40 kutu profilden üretilmiştir. Bu ayaklar sayesinde, tezgah bulunduğu alana daha sağlam yerleşir. Ayrıca ayarlanabilir, plastik rotil ayaklı modeller de mevcuttur. Tüm bu fonksiyonel özelliklere ek olarak, teleskopik çekmece alternatifi bulunan mermer tablalı çalışma tezgahları da bulunmaktadır. Çekmeceli modeller oldukça popüler ekipmanlar arasında yer alır. Dilerseniz çekmecesi bulunmayan çalışma tezgahlarından da tercih edebilirsiniz. Mermer tablalı çalışma tezgahları, her mutfağa uyacak boyutlara sahiptirler. Enleri ve boyları açısından pek çok farklı alternatifleri bulunan tezgahlar, bu yönleri ile en minimal mutfaklarda bile kendilerine yer bulabilmektedirler.

Mermer Tablalı Çalışma Tezgahı Modelleri

Mermer tablalı çalışma tezgahları arasında taban raflı çeşitler de üretilmektedir. Raflı mermer tablalı çalışma tezgahı kullanışlı bir çalışma ortamı oluşmasını sağlar. Altta bulunan rafa, sık kullandığınız malzeme ve aparatları yerleştirerek, yerden de tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca mutfakta daha düzenli ve rahat bir kullanım alanı oluşur. Bu modellerin yanı sıra rafsız mermer tablalı çalışma tezgahı modelleri de Mutbex’in ürün çeşitliliği içinde yer almaktadır. Mutfaktaki yoğunluğunuz ve diğer sahip olduğunuz ekipmanları göz önüne alarak, raflı ya da rafsız mermer tablalı tezgah seçiminde bulunabilirsiniz.

Mermer tablalı çalışma tezgahı fiyatları, sahip oldukları donanıma bağlı olarak değişen bir fiyat aralığına sahiplerdir. Ürünün; eni ve boyunun ölçüsü ne kadar büyük olursa, fiyatı da buna paralel olarak artış göstermektedir. Bu neden ile sanayi tipi mutfağınızda ihtiyaç duyduğunuz ölçüye net olarak karar vermelisiniz. Ayrıca mermer tablalı çalışma tezgahları fiyatlarını etkileyen bir diğer önemli kriter de, üründe taban rafı ya da çekmece bulunmasıdır. Otel, restoran, pastane, fırın, catering şirketi ya da iş yeri mutfağınızda, uzun yıllar güven ile kullanıp, memnun kalacağınız mermer tablalı çalışma tezgahları seçeneklerini daha ayrıntılı inceleyebilmek için mutbex.com’a göz atabilirsiniz. Mermer çalışma tezgahı fiyatları konusunda en uygun seçenekleri, en cazip şekilde bulabilirsiniz. Aynı zamanda en kaliteli markaların ürettiği, en iyi modelleri bir arada bularak, özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Mutfaklara yenilik kazandırırken, geniş ürün yelpazesi sayesinde kullanıcılara aradıkları her şeyi kısa sürede bulma olanağı sağlayan mutbex.com, site üzerinden satın aldığınız tüm ürünleri, kargo ile Türkiye’nin her yerine ulaştırıyor.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.