Kumpir Fırınları ve Kumpir Arabası

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Yeme-İçme İşletmeleri İçin Kumpir Fırınları Mutbex.com’da!

Sanayi tipi ve endüstriyel mutfaklarda ekipman ihtiyacını karşılamak adına sitemizi ziyaret ettiğiniz zaman pek çok farklı ürün modeli ile karşılaşabilirsiniz. Bu ürün kategorimiz içerisinde seçkin markalar tarafınca son nesil teknolojiler ile donatılmış olan kumpir fırını modelleri bulunmaktadır. Birbirinden lezzetli kumpirler pişirmek adına kullanabileceğiniz sanayi tipi kumpir fırın modelleri arasından istediğiniz tercih ederek en kısa süre içerisinde siparişinizi verebilirsiniz.

Alternatiflerimiz arasında elektrikli kumpir fırını çeşitleri de yer almaktadır. Pişirme kapasiteleri ve çekmece adetleri farklı olan bu ürün modelleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz beğendiğiniz ve ihtiyacınız olan modelin üzerine tıklamanız yeterlidir. Enerji tasarrufu sağlaması ile de dikkat çeken elektrikli ürün çeşitleri arasında 2, 3 ya da 4 çekmeceli olan tasarımlar da yer almaktadır.

İsterseniz seçiminizi doğalgazlı kumpir fırını çeşitlerinden yana yapabilirsiniz. Bu tasarım sizlere 2, 3 ve 4 çekmeceli seçenekleri halinde sunulmaktadır. Gün içerisinde pişirdiğiniz kumpir sayısına bağlı olarak model tercihinde bulunabilirsiniz. Ürün modellerinin üzerine tıklamanız dahilinde ölçü bilgileri de karşınıza çıkmaktadır. Böylece fırın için ayırdığınız yeri en verimli biçimde kullanmanıza yardımcı olacak olan tasarımları kolayca tercih edebilirsiniz.

Bu alanda seçkin markalar tarafınca imalatı yapılan kumpir pişirme makinesi çeşitleri uzun süre boyunca hiçbir problem yaşamadan kullanabileceğiniz tasarımlardır. Oldukça sağlam malzemeler kullanılarak imal edildiğinden dolayı dayanıklılık açısından da talepleri karşılayabilen fırın modelleri hızlı ve kolay biçimde temizlenebilmektedir. Böylece kısa süre içerisinde tekrar kullanıma hazır hale gelmektedir.

2, 3 ve 4 Çekmeceli Kumpir Fırını Modelleri Fiyat Avantajlarıyla Burada!

Son derece çeşitli bir ürün skalası sunduğumuz ürün kategorimiz içerisinde 2, 3 ve 4 çekmeceli kumpir fırını çeşitlerine göz atabilirsiniz. Fırınların sahip olduğu bütün teknik donanımlar ile öne çıkan bu özel tasarımlar hızlı ve pratik bir şekilde kumpir pişirme problemini tamamen ortadan kaldırmaktadır. Aynı zamanda fırınlarda çift izolasyonlu gövde ve paslanmaz çelik iç yapı ve çekmecelere sahip bu ürünlerde ayrıca çakmak da bulunmaktadır.

Bu modeller arasında 25-30 kumpir pişirme kapasitesine sahip olan ürünler de mevcuttur. Sitemiz üzerinden marka seçimi yapabilir ve yalnızca Atalay kumpir ocağı modelleri gibi seçtiğiniz markanın ürünlerinin sizin için görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Gelişmiş filtreleme alternatiflerinden yararlanarak çalışma türü ya da kumpir kapasitesi gibi farklı etkenler üzerinden de seçim yapabilirsiniz. Böylece aradığınız ürün kısa süre içerisinde karşınıza çıkmaktadır.

Sitemizde Atalay, Pimak ve Empero kumpir makinesi fırın modelleri yer almaktadır. Tasarımlarında pratik kullanım kadar dayanıma ve şıklığa da önem veren bu markaların bütün kumpir fırınlarında tek bir kategori içerisinde inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz modeller için hemen sipariş verebilir ve seçtiğiniz ürünleri ücretsiz kargo avantajıyla satın alabilirsiniz. Sitemiz üzerinde kumpir fırını fiyatları düşük rakamlardan meydana gelmektedir. Aynı zamanda indirim kampanyalarından da yararlanma fırsatınız mevcuttur. Bu sayede az bir bütçe ayırmanız dahi bu birbirinden farklı fırın modellerine sahip olmanız için yeterli hale gelecektir. Pek çok çeşit model alternatifini hemen gözden geçirmeye başlayabilirsiniz. Sonrasında modelinizi seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Kumpir makinesi fiyat olarak en uygun Mutbex.com’da!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.