Ahşap Tablalı Çalışma Tezgahları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Ahşap tablalı çalışma tezgahları profesyonel mutfaklar için oldukça önemli bir ihtiyaçtır. Üzerinde bulunan ahşap tabla mutfakta çalışmayı daha keyifli hale getirmektedir. Bunun yanı sıra mutfağınıza hem konfor hem de şıklık katmanıza yardımcı olmaktadır. Paslanmaz çelikten üretilen ürünün diğer bölgeleri uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlar. Ayrıca üzerinde bulunan ahşap kolay temizlenen bir yapıya sahiptir ve bakteri oluşumunu engellemektedir. Mutfağınızın vazgeçilmezi olacak bu ürünler mutfak çalışanlarının motivasyonunu arttırırken kolay ve hızlı çalışma alanı yaratacaktır.

Ahşap çalışma tezgahı genellikle otel, restoran, kafe, bar gibi mekanlarda tercih edilmektedir. Müşterilerin görebileceği yerlerde bu tezgahları tercih etmek estetik bir görünümü de ortaya koymaktadır. Oldukça kullanışlı olan bu tezgahlar altlarında bulunan ara raflar sayesinde depolama alanı da sağlamaktadır. Bu sayede mutfak çalışanları daha hızlı ve daha aktif çalışabileceklerdir. Çalışma tezgahı birbirinden farklı boyutlarda olabilmektedir. İstediğiniz sırt ve çekmeceli detaylar sayesinde daha kullanışlı bir alan yaratabilirsiniz. Ayrıca çalışma tezgahlarında ara rafta olabilmektedir. Ara raflar sayesinde depolama alanı olarak kullanılabilir.

FARKLI VE YEPYENİ BİR TARZ AHŞAP TABLALI TEZGAH

Çalışma tezgahı ahşap olması durumunda hijyenik açıdan nasıl olduğu merak edilmektedir. Tezgahlarda kullanılan özel yapı sayesinde tezgahlar bakteri oluşturmamaktadır. Ayrıca tablanın altındaki bölümler paslanmaz çelikten üretilmektedir. Kolay kurulum sayesinde istediğiniz yere taşıyabilir ve kolayca kurabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarımlar ve şık yapılar sayesinde siz de mutfağınızda daha kaliteli malzemelerle çalışabilirsiniz.

Mutbex.com üzerinden yapacağınız alışverişler genellikle ücretsiz kargo ile Türkiye’nin her yerine teslim edilebilmektedir. Ahşap tablalı çalışma tezgahı kategorisinde bulunan tezgah modellerini istediğiniz özelliklere göre sıralayarak en uygun olanı kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca birbirinden farklı modeller sayesinde mutfağınızı farklı ve fonksiyonel hale kolayca getirebilirsiniz. Öztiryakiler markasına ait birçok tezgah modelini kolayca bulabilir ve istediğiniz özelliklere sahip ürünleri satın alabilirsiniz. Profesyonel mutfakların ilk tercihi Mutbex.com’da yüzlerce tezgah modeli bulunmaktadır. Siz de endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda desteğe ihtiyaç duyuyorsanız Mutbex.com’u ziyaret ederek aradığınız tüm ürünleri kolaylıkla bulabilir ve kalitenin tadını çıkartabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.