Yer Ocakları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Endüstriyel (Sanayi Tipi) Yer Ocakları

Endüstriyel (sanayi tipi) yer ocakları, dar alanlarda az yer kaplayarak pişirme ve ısıtma işlemi için mutfağınızda size daha çok yer kazandırır, aynı zamanda portatif yapısı sayesinde taşınması ve kurulumu oldukça kolaydır. Öztiryakiler  marka yer ocaklarının gerek gazlı gerek elektrikli bütün çeşitlerini bu kategoride bulabilirsiniz. Öztiryakiler yer ocakları yüksek standartlarda üretilmektedir, gerekli bütün sertifikalara sahiplerdir.
Endüstriyel (sanayi tipi) Öztiryakiler marka yer ocakları için en ucuz fiyatları Mutbex.com olarak siz değerli müşterilerimize Öztiryakilerin ana bayisi olarak sağlıyoruz. 
Yer ocaklarını Tüm Türkiye'ye kargo ile kapınıza ulaştırıyoruz, kurulumunu Öztiryakiler yetkili servisleri ücretsiz gerçekleştirmektedir. Sorularınız için info@mutbex.com adresinden yada 0212 361 74 03 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Yer Ocağı Modelleri ve Fiyatları 

Otel, restoran, lokanta, cafe, catering vb. işletmelerde yemek pişirmek için tercih edilen yer ocakları, elektrikli ve gazlı olarak iki farklı tipte üretilmektedir. Yemek pişirme ve ısıtma içn kullanılan, pişirme ünitesinin en temel ürünüdür. Ayaklı ve fırınsız ocak olarakta bilinmektedir, portatif ve ergonomiktir. 

Öztiryakiler Yer Ocakları

Öztiryakiler tarafından üretilen ve tüm dünya genelinde tercih edilen yer ocakları, paslanmaz çelikten ve dökümden imal edilmektedir. Mutbex.com'dan  alacağınız bütün ürünler iki yıl farbika garantisi altındadır, Ayrıca 10 yıl yedek parça desteği ve tüm Türkiye genelinde mevcut yaygın yetkili servis ağı mevcut.İhtiyaçlara uygun tasarlanan Öztiryakiler bütün yer ocağı modellerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz, merak ettiklerinle ilgili bizimle irtibata geçebilirsiniz, hemen bizi arayabilirsiniz 0212 361 74 03 yada mail atabilirsiniz info@mutbex.com. En uygun modeli seçmek için mutlaka ekibimizden destek alınız.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.