Gazlı Konveksiyonlu Fırınlar

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4

Gazlı Konveksiyonlu Fırınlar Mutbex.com’da!

Seçkin markalar tarafından yeni teknolojiler kullanılarak üretimi gerçekleştirilen gazlı konveksiyonlu fırın çeşitlerini bu sayfada detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Yüksek performansı ile göz dolduran ve ihtiyaçları tam olarak karşılamayı başaran ürün modellerini sorunsuz bir şekilde kullanmak için doğru adrestesiniz. İşletmenizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünleri hemen şimdi incelemeye başlayın.

İç tasarımında ısı kaybını önleyen izolasyon bulunan gazlı konveksiyonlu fırın modelleri seçenekleriniz arasında yer alıyor. Isı kaybının minimum seviyeye indirgendiği bu özel modeller daha düşük bir enerji tüketimi ile çalışabiliyor. Aynı zamanda emniyet termostatı bulunan sanayi tipi fırınlar da seçenekleriniz arasında mevcut. Emniyet termostatı pişirme kabini sıcaklığının aşırı düzeyde yükselmesini engelliyor.

Pişirme kabini aydınlatmalı olarak dizayn edilen konveksiyonlu gazlı fırın modelleri arasında pişme süresinin kolaylıkla ayarlanabildiği tasarımları da göreceksiniz. Kapağı açıldığında pişirme süresi de otomatik olarak duruyor. Böylelikle ideal pişirme süresinden ödün vermeden birbirinden leziz tarifler pişirmeniz de mümkün hale geliyor. Bu özel ürünleri en düşük fiyatla sipariş vererek satın alabilirsiniz.

Öztiryakiler, Unox ve Vital Marka Gazlı Konveksiyonlu Fırınları Hemen Satın Alın!

Sitemizde Öztiryakiler, Vital ve Unox gazlı konveksiyonlu fırın modelleri bir arada incelenebilir. Tasarımları teknik özellikleri ya da enerji tüketimi gibi kriterler açısından birbiriyle kıyaslayabilirsiniz. Böylelikle size en uygun olan tasarımı kolaylıkla tespit ederek sipariş verebilirsiniz. Temizliğinin pratik bir şekilde yapılabildiği ve kısa sürede yeniden kullanıma hazır hale gelen fırın modellerini sakın kaçırmayın.

Camlı kapı tasarımına sahip olan endüstriyel gazlı konveksiyonlu fırın modelleri, ürünlerin pişme oranının kapağı açılmadan da kontrol edilebilmesini sağlıyor. Bu tasarımlar çift camlı olarak dizayn edildiği için güvenli bir şekilde kullanılabiliyor. LPG ya da doğalgaz ile çalışmaya uyumlu olarak üretilen ürün modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz beğendiğiniz ürünün üzerine hemen tıklayın.

Bu sayede sanayi tipi gazlı konveksiyonlu fırın modelinin sahip olduğu tüm teknik özellikleri ve aynı zamanda ölçü bilgilerini karşınızda göreceksiniz. Günümüzde sanayi tipi fırınların çok daha kompakt bir tasarımla hazırlandığını belirtelim. Fırın için mutfakta minimum düzeyde yar ayırmanız yeterli olabiliyor. Otomatik ateşleme tertibatı, pilot alevi, magnet emniyet ventili gibi özelliklere sahip olan ürün modelleri de sitemizde!

Dijital hem de manuel olarak dizayn edilen sanayi tipi fırınları tek bir koleksiyon içerisinde gözden geçirebilirsiniz. Sitemizde gazlı konveksiyonlu fırın fiyatları yıl boyunca düşük seviyede tutuluyor ve aynı zamanda yüksek oranlarda indirimler de uyguluyoruz. Böylelikle ayırdığınız bütçe ile son teknoloji ile üretilmiş bir fırın modelini satın alma şansınız oluyor. Cazip ödeme kolaylıkları eşliğinde hemen sipariş verebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.