Et Kütükleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan tüm ekipmanları bulabileceğiniz Mutbex, 15 yıllık sektör tecrübesi ile Türkiye’nin alanında en büyük mağazasına sahiptir. Müşterilerinin beğeni ve isteklerine bağlı olarak belirlediği ürün gruplarını, son derece çeşitlilik gösterecek şekilde ayarlayan Mutbex, internet sitesi ile de bu hizmetini ülkenin dört bir yanına ulaştırmaktır. En beğenilen ve kaliteli markaların, en donanımlı modellerini bünyesinde barındıran Mutbex, zengin ürün çeşitliliği ile her mutfağı zenginleştiriyor.

Otellerin, restoranların, kasapların ve kebapçıların mutfaklarında mutlaka bulunması gereken ürünlerin başında gelen et kütüğü çeşitleri de mağazanın yer verdiği önemli ekipmanlardandır. Et servisi yapılan mekanların mutfağına kolaylık katacak olan bu ürünlerden, etlerin doğranması ve hazırlanması sırasında yararlanabilirsiniz. Et doğrama kütüğü çeşitleri de farklı ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanmışlardır. Enleri ve boyları, özellikleri gibi farklılık gösterir ve her alanda kullanım için ideal bir ölçü bulmanız uzun sürmeyecektir. Et kesme tezgahı, restoran ve kebapçılar da oldukça sık kullanılır. Tezgahlar, paslanmaz çelik konstrüksiyon gövdelere sahiptirler. Paslanmaz çelik olmaları nedeni ile, et parçalama tezgahı modelleri kolay temizlenirler. Kullanıcılarını yormayan, zahmetsiz ürünler olmaları ile öne çıkarlar. Tezgahların ayakları, 40x40 kutu profilden imal edilmiştir. Kaliteli ve güvenilir materyallerden üretilen tezgahlar, kemik kırma ve et doğrama gibi ağır işlerde de sağlam ve sabit durabilmektedirler. Ayrıca yüksek standartlardaki materyal tercihleri sayesinde uzun yıllar mutfağınızda kullanılabilirler. Et doğrama tezgahları, ayarlanabilir plastik rotil ayaklı olarak tasarlanmış ekipmanlardır. Ergonomik ve kullanışlı bir yapıya kavuşmuş olan tezgahlar ile sanayi tipi mutfaklarda, et menülerinize lezzetli dokunuşlar yapacaksınız.

Ahşap ve Polietilen Kütük Modelleri

Et tezgahı olarak tasarlanmış ürünler de ahşap tabla ya da polietilen tabla kullanılabilir. Ahşap tablalarda, meşe masif kullanılmış ve oldukça şık bir görünüm kazandırılmıştır. Ahşap tablanın kalınlığı, rahat kullanım için son derece uygundur. Polietilen et kütüğü çeşitleri de tercihe bağlı olarak seçebileceğiniz, kullanışlı ve hijyenik ekipmanlardandır. Polietilenin pek çok kimyasal maddeye karşı dayanıklı olması, uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Ayrıca kimyasal bazlı malzemeler ile temizliğini emniyetli şekilde yapabilirsiniz. Et doğrama masası modelleri için hijyeni sağlamak oldukça önemlidir. Bu nedenle ekipman seçiminde bu kriterleri de göz önüne almanız gerekmektedir.

Kasap tezgahı olarak da anılan ürünler, geleneksel bir ekipman olmalarının yanı sıra yenilenen tasarım ve materyaller sayesinde modern bir görünüme kavuşmuşlardır. Et kesme kütüğü çeşitleri de bu yenilikler ile işletmenize yenilik katacaktır. Çiğ etin hazırlanması oldukça dikkat isteyen bir iş olduğu için doğru ekipman ile çalışmak size zaman kazandıracaktır. Görünümleri ile de dikkat çeken tezgahlar ile daha keyifli işler yaptığınızı hissedeceksiniz. Kemik kırma kütüğü olarak da kullanılabilen ekipmanlar, sahip oldukları özellikler nedeni ile yoğun kullanım şartlarına uygun olarak geliştirilmişlerdir.

Kasap et doğrama tezgahları işlevsellikleri ile ön plana çıkan, dayanıklı ve kaliteli endüstriyel mutfak gereçlerindendir. Her mutfağa ve işletme bütçesine cevap verecek et kütüğü fiyatları hakkında geniş bilgi almak ve teknik özelliklerini incelemek için mutbex.com’u ziyaret edebilirsiniz. Piyasadaki en uygun et tezgahı fiyatları listesine ulaşabilir ve seçtiğiniz ürünü en cazip fırsatlar ile satın alabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.