Dik Tip Buzdolapları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Dik Tip Buzdolapları Nedir?

Gıdaların bozulmasını önlemek için tasarlanan ve dikey bir formda üretilen buzdolabı çeşitleri dikey buzdolabı ya da dik tip buzdolabı olarak adlandırılır.

Dik Tip Buzdolabı Modelleri

Sitemizde sanayi tip buzdolabı dikey modeller sizlere geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. Öztiryakiler, Dampak ve Şenocak markaları tarafından yeni nesil teknolojilerle tasarlanmış buzdolabı çeşitlerini sahip olduğu tüm özellikler ile birlikte inceleyebilirsiniz. Tek kapılı, çift kapılı ve kombine buzdolabı modelleri arasından beklentilerinize en uygun olanı, bütçe endişesi yaşamadan satın alabilirsiniz.

Tek kapılı modeller, daha düşük bir iç hacme sahip olmakla birlikte daha küçük ebatlarda tasarlanıyor. Çift kapılı modeller ise çok daha yüksek bir iç hacme sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Buzdolabında muhafaza edilmesi gereken gıda oranı yüksek olan işletmelerde çift kapılı buzdolabı çeşitlerinin tercih edilmesi daha doğru olabilir. Kombine sanayi tipi buzdolabı modelleri ise üst kısmı fanlı olarak tasarlanan dolaplardır.

No frost özelliği olan buzdolabı modelleri ise sanayi tipi mutfaklarda daha işlevsel bir seçenek oluyor. Dondurucu özelliği, gıdaların uzun süre bozulmadan saklanmasına olanak tanıyor. Aynı zamanda düşük enerji tüketimi ile beğeni toplayan modelleri de bu sayfada bulabilirsiniz. Yenilikçi bir teknolojiyle üretilen bu ürünler enerji tasarrufu sunuyor.

Öztiryakiler ve Şenocak Dik Tip Buzdolapları Mutbex.com’da!

Eğer siz de Öztiryakiler, Şenocak dik tip buzdolabı modellerini incelemek istiyorsanız hemen seçeneklerinizi değerlendirmeye başlayın. Markaların ürünlerini teknik açıdan ya da tasarım açısından da gözden geçirebilirsiniz. Üzerine tıklamanız durumunda ölçü bilgileri de dahil olmak üzere buzdolabı çeşitlerinin tüm bilgileri karşınıza çıkıyor. Bu sayede nasıl bir tasarım için sipariş verdiğinizi çok iyi biliyor olacaksınız.

Elbette makul fiyat politikamız bu koleksiyon için de geçerlidir ve bu kapsamda sizlere en düşük dikey buzdolabı fiyatları avantajını sunuyoruz. İndirim fırsatlarından da faydalanmanız durumunda düşük bir bütçe ihtiyacınızı hemen karşılamanız için yeterli olacak. Ücretsiz kargo avantajından faydalanacak olmanız da cabası! Model seçenekleri azalmadan tercihinizi yapın!

Dik Tip Buzdolabı Seçerken Dikkat Edilmesi

 • Öncelikle dik tip buzdolabı çeşitlerinin ihtiyacınızı tam olarak karşılaması gerekiyor. Bu nedenle modelleri tüm özellikleri ile birlikte incelemelisiniz.
 • Markalar, dik tip buzdolabı çeşitlerini farklı ölçülerde üretiyor. Seçtiğiniz modelin ayırdığınız alana uygun ebatlarda olması önemlidir.
 • Minimum düzeyde enerji tüketen modellere yönelmeniz, enerji giderlerinizin daha düşük olmasını sağlar.
 • İç dizaynına dikkat etmeli ve buzdolabında muhafaza edeceğiniz ürünlere uygun bir iç dizayna sahip olan modelleri tercih etmelisiniz.
 • Günümüzde markalar endüstriyel tip buzdolaplarını farklı teknolojik özelliklerle donatıyor. Satın almadan önce seçtiğiniz modelin hangi özelliklere sahip olduğunu incelemelisiniz.
 • Dikey tip buzdolabı modellerinin iç hacminin de gözden geçirilmesi gerekir. İç hacminin ihtiyaçlarınızı karşılayacak oranda olması gereklidir.

Dik Tip Buzdolapları Fiyatları

Sitemizde sanayi buzdolabı çeşitlerini en düşük fiyatla satın alabilir ve ödemenizi yüz güldüren avantajlar eşliğinde yapabilirsiniz. Lider markalar tarafından üretilen, kullanıcı dostu özellikler ile donatılmış olan sanayi tipi buzdolabı fiyatları hesaplı rakamlara tekabül ediyor. Şimdi online sipariş vererek bütçe dostu alışveriş fırsatından faydalanabilirsiniz.

Sanayi Tipi Dik Tip Buzdolaplarını Hemen Satın Alın!

Dar alanlarda muhteşem çözümler sunan tüm mutfak ekipmanlarına hemen ulaşmak için en doğru adrestesiniz. Bu özel koleksiyon içerisinde dik tip endüstriyel buzdolabı modelleri yer alıyor. Dikey bir forma sahip olduğundan minimum oranda yer kaplayan bu tasarım seçeneklerini hemen mercek altına alabilir ve beğendiğiniz ürünler için sipariş verebilirsiniz. En kaliteli dik tip buzdolabı çeşitlerine hemen sahip olun.

Kalitesini kanıtlamış markalar tarafından üretimi gerçekleştirilen dikey buzdolabı çeşitleri oldukça geniş bir seçenek yelpazesi halinde sizlere sunuluyor. Sanayi tipi mutfaklarda tüm köşeleri en verimli şekilde değerlendirmenizi sağlayacak olan bu ürünler yeni nesil teknolojilerle üretiliyor. Kolay temizlenebilen kızaklı raf sistemleriyle donatılan tasarımları incelemeyi unutmayın.

Paslanmaz çelik malzeme kullanılarak üretilen dikey buzdolabı modelleri sağlamlık bakımından tüm beklentileri karşılamayı başarıyor. Ayrıca sitemizde sizlerin beğenisine sunulan bu benzersiz koleksiyon içerisinde geniş bir renk skalası da sizinle buluşuyor. Mutfak dekorasyonuna uygun renklere hemen yönelebilirsiniz. Dilerseniz tercihinizi cam kapılı modellerden yana da kullanabilirsiniz.

Düşük enerji tüketimine sahip olan tek ve çift kapılı dikey buzdolabı çeşitleri arasında sadece salata çeşitleri için özel olarak hazırlanan modelleri de göreceksiniz. Salata dolapları salataların uzun süre taze kalmasını sağlayacak bir teknoloji ile üretiliyor. Aynı zamanda koleksiyonumuz içerisinde 4 kapılı buzdolabı çeşitleri de yer alıyor. Bu sayede kapak her açıldığında çok daha düşük bir soğukluk kaybı söz konusu olabiliyor.

Neden Mutbex.com'dan Satın Almalısınız?

 • Mutbex olarak sizleri en kaliteli sanayi tipi soğutucu dolap çeşitleri ile buluşturuyoruz.
 • Satın aldığınız buzdolabı çeşitlerinin kalitesine dair hiçbir endişe yaşamanıza gerek yok. Çünkü tamamı belirli bir kalitenin üzerinde olan ürün çeşitlerinden oluşuyor.
 • Satış sonrası destek hizmetlerimiz tüm buzdolabı çeşitleri için geçerlidir.
 • Güvenli alışverişin adresi olan sitemiz üzerinden ödemenizi kredi kartınız ile yapabilirsiniz.
 • Geniş bir model seçeneği sunarak ihtiyacınıza en uygun dik tip buzdolabı çeşidini kolayca seçmenizi sağlıyoruz.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.