Evyeli Çalışma Tezgahları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 ... 7 ... 13

15 yıllık endüstriyel mutfak ekipmanları satışı tecrübesine sahip olan Mutbex, zengin ürün çeşitliliği ile müşterilerine, sanayi tipi mutfaklarda kullanılan tüm materyalleri en uygun şartlarda sunuyor. Fonksiyonel tasarımlı çeşit çeşit mutfak ekipmanı ve kullanışlı aparatları bulabileceğiniz Mutbex, işletmenizin menüsünü en iyi yansıtacak ürünleri hazırlarken, size keyifli ve konforlu deneyimler yaşatacak. Mutfak gereçleri alanında, pek çok bilindik markayı bir arada bulabilir ve içinize sinen bir üründen yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Evyeli çalışma tezgahı modelleri de en sık aranan endüstriyel mutfak ürünleri arasında yer almaktadır. Tezgah modellerinin oldukça çeşitlilik göstermesi sayesinde, mutfağınıza uygun bir seçeneği bulmanız kolay olacaktır.

Endüstriyel evyeli tezgah alışverişiniz için oldukça fazla alternatif arasından seçim yapmanız gerekecektir. Ürün modelleri, kullanıcıların beğenisi ve ihtiyacına göre şekillenmiştir. Evyeli çalışma tezgahlarında, paslanmaz çelik konstrüksiyon kullanılmıştır. Bu niteliği sayesinde, hem güvenli, hem de hijyenik bir ürün olma özelliği taşır. Ayrıca, uzun yıllar kullanabilmenize de imkan sağlar. 40x40 kutu profilden üretilen tezgah ayakları, ürünün dayanıklı bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Evyeli tezgah ayakları, ürünün ebatına bağlı olarak 4 ya da 6 adet olabilmektedir. Kullanım sırasında hareket etme veya sallanma olasılığını ortadan kaldıran bu fonksiyon dışında, ayarlanabilir plastik rotil ayaklı olmaları da evyeli mutfak tezgahları alternatiflerini cazip kılmaktadır. Mutfakta düzeni ve kolaylığı önemseyen için vazgeçilmez olan taban rafını da pek çok tezgah modelinde bulmanız mümkün.

Tek ve Çift Evyeli Mutfak Tezgahları

Evyeli çalışma tezgahlarında, evye sayısı da değişiklik gösterebilir. Mutfaktaki yoğunluk ve gerekliliğe göre evye sayısını belirleyebilirsiniz. Tek evyeli tezgah modelleri daha küçük ölçekli mutfaklar için oldukça idealdir. Pres baskı monoblok evye gözü, dikiş kaynak kullanılarak, ürüne kaynatılmıştır. Endüstriyel mutfakların ağır rutinlerine uygun olarak üretilen evyeli çalışma tezgahları, pek çok açıdan profesyonel yemek hazırlığı için vazgeçilmezdir. Tek evyeli çalışma tezgahı modelleri ebatları ile de birçok mutfağa uyacak şekilde tasarlanmıştır. Tek evyeli çalışma tezgahlarında; damlalık kısmı sağ tarafta ya da sol tarafta bulunabilir. Hangi tarafta olmasını tercih ediyorsanız, ona uygun bir modeli seçebilme şansına sahipsiniz. Eğer her iki tarafta da damlalık bulunmasını isterseniz, o tip modeller de Mutbex’in zengin ürün grupları arasında yer bulmaktadır. Çift evyeli mutfak tezgahı modelleri arasında da ergonomik yapısı ile öne çıkan ürünleri inceleyebilirsiniz. Çift evyeli tezgahlarda da damlalık opsiyonları bulunur. Tek damlalıklı modellerdeki sağ ya da sol seçeneklerinin yanında, çift damlalığa sahip tezgahlar da oldukça ilgi çekmektedirler. Çift evyeli tezgah çeşitleri, tek evyeli olanlara kıyas ile daha büyük ve maliyetlidir. Mutfağınızın hacmini göz önüne alarak, uygun alana sığacak ve mutfakta büyük yardımcınız olacak 2 evyeli mutfak tezgahı seçenekleri dışında, üç ya da dört evyeli çalışma tezgahlarını da ürün çeşitliliği arasında bulabilirsiniz. Çalışan sayınız ve işletmenizin teknik donanımı da ürün tercihinizde etkili olacaktır. Bir kısmı demonte halde kullanıcılara gönderilen evyeli çalışma tezgahların kurulum ve montajları oldukça kolaydır. Modeller arasında, damlalık bulunmayan, sadece evyeli çalışma tezgahları da yer bulur. Özellikle tek evyeli ve damlalık bulunmayan modeller, küçük boyutları ile en dar alanlarda bile kullanılabilirler.

Dayanıklı ve Paslanmaz Evyeli Tezgahlar

Paslanmaz çelik evyeli tezgah çeşitleri de pratik ve sağlam yapıları ile sanayi tipi mutfaklarda sıklık ile tercih edilirler. Kaliteli malzemesi nedeni ile uzun süreler kullanılabilecek olan paslanmaz çelik tezgahların, temizliğini de kolay sağlanmaktadır. Paslanmaz evyeli tezgah modelleri de pek çok farklı özelliğe göre sınıflara ayrılmıştır. Modellerin bir kısmında, taban rafı opsiyonu bulunurken, bir kısmında da evye sayısı değişiklik göstermektedir. Evyeli paslanmaz tezgah çeşitleri değişen boyutları ile de pek çok ihtiyaca yanıt vermektedir. Endüstriyel mutfak piyasasındaki en uygun evyeli mutfak tezgahı fiyatları için mutbex.com’u ziyaret edebilirsiniz. Sitede bulunan onlarca ürün arasından en kaliteli ekipmanları hızlı bir şekilde bulabilir ve evyeli tezgah fiyatları açısından en cazip fırsatları yakalayabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.