Patates Dinlendirme Makineleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Patates Dinlendirme Makineleri

Patates kızartması dünya mutfağında çok eski bir yemek olmamasına rağmen dünyanın her yerinde sevilen ve tüketilen bir yiyecektir. Patates ve mamüllerinin bu kadar çok tüketildiği bir yerde bu yiyeceklerin hazırlama ve servis proseslerinde üreticiye yardımcı olacak makineler ve araçların olması da kaçınılmazdır. Patates dinlendirme makineleri üreticinin bu ihtiyaçlarına yönelik yapılmış, maksimum kullanım kolaylığı sunmak üzere tasarlanmış ünitelerdir.
Peki patates dinlendirme makinesi ne işe yarar? Bu ünitelerin en temel fonksiyonu dilimlenmiş veya parçalanmış patatesin üzerindeki sıvının süzülmesi için sıcaklarığı ayarlanabilir bir ortamda bekletilmesidir. Diğer adı patates bekletme ünitesi veya patates bekletme makinesi olan bu makineler özellikle fast food sektörü için çok büyük öneme taşımaktadır. Kızartılmış patatesin yağının süzülmesi için uygun ortam ve sıcaklığı sağlayan bu üniteler sahip oldukları termostat sayesinde sıcaklıkları ayarlanabilir. Böylelikle istenilen sıcaklıkta patates kızartması elde edilirken elektrik tasarrufu da sağlanmış olur. Patates dinlendirme makinesi bir diğer önemli özelliği ise hijyenik ve güvenlikli olmasıdır. Patates dinlendirme makinelerinde son teknolojiler kullanılmaktadır. Patates dinlendirilirken bir taraftanda da sıcaklığının değişmemesi gerekmektedir bunun için infrared elektromanyetik dalga yayan son derece hijyenik, güvenilir ve porselen yüzeye sahip bir ısıtıcı sistem kullanılmaktadır. Bu infrared ısıtıcı sayesinde yüksek standartlarda hijyen sağlanmasının yanında patates kızartmasının taze kalması sağlanır. Patates dinlendirme üniteleri tasarım ve kullanım bakımından kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir. Patatesin konulduğu yer oval bir süzgeç yapısına sahip olması büyük kullanım kolaylığı sunmaktadır. Dolayısıyla kızartılmış ve servise hazır halde bekletiler patates kızartmaları kolaylıkla paketlenebilir.  
Daha kazançlı ve hijyenik patates kızartması üretmek için patates soyma makinesi ve patates dilimleme makinesini kullanmanızı tavsiye ederiz.

Patates Dinlendirme Makinesi Modelleri ve Fiyatları

Patates dinlendime makinelerinin modelleri pek çeşitlilik göstermemektedir bunun nedeni ise çok basit bir mekanizmayla bile ihtiyaç duyulan işleri yapabilmesidir. Bütün patates bekletme makineleri en az bir adet infrared ısıtıcı sistemi, bir adet termostat, bir adet ışıklı gösterge ve süzgeç içermektedir. Işıklı gösterge bekletme ünitesinin ifrared ısıtıcısının aktif olduğunu belirtmektedir. Bunun dışında patates dinlendirme makinelerinin çeşitlendiği temel parametre ise boyut farklılığıdır. Farklı en, boy ve yüksekliklerde patates dinlendirme üniteleri mevcuttur. Patates bekletme ünitelerinin bazılarında makinenin altında bir dolap bulunmaktadır. Bu dolaba eliniz altında olmasını istediğiniz ürün veya araçları yerleştirebilirsiniz. Patates dinlendirme makinelerinin fiyatları da çok büyük çeşitlilik göstememekte makinenin boyutuna ve özelliğine bağlı olarak 1.500 TL ile 2.800 TL arasında değişmektedir. Mutbex.com yüksek kalitede üretim yapan ve dünya çapında büyük başarılar elde etmiş çok büyük firmalar tarafıdan üretilen patates dinlendirme makinelerini sizler için bir araya getirmiştir. Öztiryakiler, Atalay gibi endüstriyel mutfak devlerinin ürünlerine mutbex.com'da ulaşabilir kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca sağ alttaki canlı destek hattımız sayesinde patates dinlendirme makineleri veya endüstriyel mutfakla ilgili aklınıza takilan herhangi bir soruyu bize sorabilir 7/24 hizmet veren bu sistemimizden anında cevap alabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.