Şişe Soğutucular

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Şişe Soğutucu Modelleri ve Çeşitleri Mutbex.com’da!

Endüstriyel mutfaklar için özel olarak tasarlanan ekipman çeşitlerini bu adreste sizlerle buluşturuyor ve böylelikle en düşük fiyat avantajından faydalanmanızı sağlıyoruz. İhtiyacınız olan şişe soğutucu buzdolabı modellerini de sitemizden temin edebilirsiniz. Oldukça zengin bir model seçeneği yelpazesi eşliğinde inceleyebileceğiniz şişe soğutucu çeşitlerinin tamamı düşük fiyat avantajını da sizlere sunuyor!


Yüksekliği ayarlanabilir raf sistemine sahip olan tek, 2 ve 3 kapılı şişe soğutucu modelleri pratik kullanım açısından da ön plana çıkıyor. Dijital termostat kontrollü olarak dizayn edilen bu tasarımlar güçlendirilmiş fan sistemine sahip olmasıyla da beğeni toplamayı başarıyor. Aynı zamanda sitemizde çift cam sistemine sahip olması nedeniyle ısı kaybının minimum düzeye indirgendiği modeller de mevcut.


Led aydınlatma sistemiyle donatılan ve böylelikle aydınlatma için çok fazla enerji kullanımına gerek bırakmayan şişe soğutucu tasarımları mutlaka incelemeniz gereken ürün modelleri arasında yer alıyor. Otomatik defrost sistemine sahip olan bu modelleri daha detaylı olarak mercek altına almak için üzerine tıklamanız yeterli olacak. Böylelikle ölçü ve performans bilgilerinin yanı sıra tüm teknik bilgiler de karşınıza çıkıyor.


Küçük alanlarda kullanım için tasarlanan dikey şişe soğutucu modelleri endüstriyel mutfaklarda en pratik şekilde kullanabileceğiniz ekipmanlardan biri haline gelebilir. Temizliğinin kolaylıkla yapılabildiği ve dayanıklı boya ile renklendirilen bu ürün modelleri uzun ve sorunsuz kullanım ömrü beklentisini fazlasıyla karşılıyor.

Uygun Fiyatlı Şişe Soğutucuları Hemen Satın Alın!

Elbette bar tipi şişe soğutucu modellerini de sizlerle buluşturuyoruz. Dayanıklı paslanmaz çelik kasaya sahip olan ürünler hafif darbelere karşı yüksek mukavemet özelliği sergileyebiliyor. Tezgâh altı tip olarak tasarlanan ürün modelleri de hemen şimdi göz atabileceğiniz soğutucu çeşitleridir. Bununla birlikte paslanmaz raf sistemine sahip olan ürünleri de gözden geçirebilirsiniz.


Sitemizde yer alan tüm endüstriyel mutfak ekipmanları gibi incelediğiniz bu koleksiyonda yer alan tasarımlar da gayet düşük fiyatlarla kullanıma sunuluyor. En uygun şişe soğutucu dolap fiyatları avantajından faydalanmak için model seçimi yapmanız ve sipariş vermeniz yeterli olacak. Taksitli ödeme seçeneği, ücretsiz kargo fırsatları gibi pek çok farklı ayrıcalıktan faydalanmış olacaksınız. Bambaşka bir alışveriş deneyimi yaşamak için hemen şimdi siparişinizi iletin!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.