Grill Plateler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Grill Plate Modelleri Set Üstü ve Amerikan Çeşitleriyle Mutbex.com’da

Sanayi tipi mutfaklar için özel olarak üretilen grill plate modellerine sitemiz üzerinde detaylı bir şekilde göz atabilirsiniz. Kalitesi ile adından söz ettiren seçkin markalar tarafınca imal edilen bu ürün modellerini her bakımdan inceleyerek ihtiyaçlarınıza en uygun seçimleri yapabilirsiniz. Kolay bir biçimde kullanılabilen ve kullanıcıların ihtiyaçlarını tam manasıyla karşılayabilen plate ızgaralar için oldukça az bir bütçe ayırmanız yeterli olacaktır.

Paslanmaz çelik forma sahip olduğu için çok uzun süreler boyunca problem yaşamadan kullanabileceğiniz pleyt ızgara modelleri ufak darbelere karşı dahi yüksek mukavemet özelliği gösterebilmektedir. Sitemiz üzerinde pişirme yüzeyi kenarları sıçrama önleyici ile tasarlanan ızgaralara sahip modeller de vardır. Aynı zamanda homojen pişirme yüzeyi sıcaklığı 100-300 °C arası ayarlanabilir olması da yemeklerinin her yerini eşit oranda pişmesini sağlamaktadır. Her kullanıcıya uygun konforlu tasarımlar mutbex.com’da!

Kolay bir temizliğe sahip olmasından dolayı da sökülerek temizliği yapılıp yine takılabilen pleyt paslanmaz ızgara modelleri Öztiryakiler, Silverinox ve Atalay gibi bu sektörde kalitesi ile dikkat çeken markalar tarafınca üretilmektedir. Ürünlerin tasarımında kullanılan paslanmaz çelik, her bir modelin dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Sanayi tipi grill plateler, gazlı seçenekleri ile de ürün kategorimizde içerisinde sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Gazlı olarak tasarlanan Öztiryakiler ve Atalay gazlı pleyt ızgara modelleri kompakt bir tasarıma sahip olması ile de ön plana çıkmaktadır. Bu özel tasarımlar en az düzeyde yer kaplıyor ve böylelikle çok daha rahat bir biçimde kullanılabilmektedir. Aynı zamanda temizliğinin de son derece kolay bir şekilde yapılabilmesi ızgara modellerini benzer modellerden ayırarak daha uygun bir seçeneğe çevirmektedir.

Elektrikli ve Gazlı Pleyt Izgara Modellerini Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Online Satın Alın!

Farklı markaların tasarımı olan elektrikli pleyt ızgara modelleri markalar tarafınca sunulan garanti bağlamında kapınıza kadar teslim edilmektedir. Böylelikle markaların sunduğu garanti avantajlarından da faydalanmış olursunuz. Emniyet ventilli valfli, pilot ateşli ve piezoelektrik ateşlemeli Öztiryakiler gazlı ızgara çeşitlerini çok uzun süre hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. İşletmeniz için en önemli ihtiyaçlardan biri olan bu özel ürün modellerini uygun fiyatlarla satın alma fırsatı burada!

Tabii ki tercihinizi setüstü grill plate modellerinden yana yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinde sizlere sunulan ürün modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz seçtiğiniz ürünü üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Böylelikle ızgara modellerini sahip olduğu teknik donanımlarla birlikte ölçü bilgileri gibi farklı detaylara da rahatlıkla ulaşmış olabilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınıza en uygun olan endüstriyel pleyt ızgara modellerini çok daha kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz.

Elektrikli pleyt modellerinde plate yüzeyinin eşit pişirmesi için dizayn edilmiş rezistanslar bulunmaktadır. Bu da ürünlerinizi daha iyi bir pişmiş seviyesinde servis etmenizi sağlar. Aynı zamanda bu döküm ızgaralarda yer alan pate dökülen yağlar plate eğimli olması sayesinde yağ tahliye çekmecesi ile tahliye edilir.

Mutbex.com ekonomik fiyat seçenekleri ile Atalay ve Öztiryakiler amerikan ızgara çeşitlerini satışa sunarken sizler de bu ürünlere sitemiz üzerinden rahatlıkla göz atabilirsiniz. Ürünler kullanıcıya her yönden rahatlık sağlayan ergonomik dizayna sahiptir. Paslanmaz sac konstrüksiyonu ise ürünlerin ömrünü uzatmaktadır. Sitemiz üzerinde her zaman pleyt ızgara fiyatları en düşük rakamlardan meydana geliyor. Uygun fiyatlara indirim avantajları ve ödeme kolaylıkları da eşlik ettiğinden dolayı bütçenizi zorlamadan alışverişinizi yapabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.