Elektrikli Ocaklar

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Endüstriyel (Sanayi Tipi) Elektrikli Ocaklar

Endüstriyel (sanayi tipi) elektrikli aksama sahip ocaklar, set üstü kullanıma uyumlu olarak üretilmektedir. Başta otel, restoran, lokanta, cafe, yemekhane, büfe vb. işletmelerde tercih edilmekle birlikte evde kullanım için uygun modeller mevcuttur. Endüstriyel (sanayi tipi) elektrikli ocaklar tamamen paslanmaz çelik malzemesinden yüksek kalitede üretilmektedir. Bu sayede dayanıklı ve uzun ömürlü bir yapıya sahiptirler. Mutbex.com olarak ana bayisi olduğumuz Öztiryakiler marka tüm ocak modellerini kapılarınıza ulaştırıyoruz. Soru ve önerileriniz için info@mutbex.com'a mail atabilir ve 0212 361 74 03 numaramızı arayabilirsiniz.

Öztiryakiler Elektrikli Ocaklar

Öztiryakiler elektirkli ocaklar ergonomik tasarımları, kullanışlı yapıları ve avantajlı fiyatları ile otel, restoran, lokanta vb. işletmelerde en çok tercih edilen elektrikli ocak markasıdır. Piyasada güven marka imajı ile ve satış sonrası tüm Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı hizmeti vermesinin yanı sıra bütün ürünleri 2 yıl fabrika garatisindedir.

Endüstriyel (Sanayi Tipi) Elektrikli Ocak Modelleri ve Fiyatları

Endüstiryel (sanayi tipi) ocakları, Öztiryakiler marka bütün modellerini en uygun fiyat ve ödeme avantajı ile sahip olabilirsiniz. Öztiryakiler ana bayisi olmanın sağladığığ yüksek iskonto avantajlarını bütün elektrikli ocak modellerimizde görebilirsiniz. Satış destek ekibimizi arayabilir (0212 361 74 03) ya da mail (info@mutbex.com) atabilir detaylı bilgi alabilirsiniz

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.