Helvane Tencereleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Helvane Tencere Çeşitleri ve Fiyatları

Helvane tencereler, toplu yemek üretimi yapılabilmesi için tasarlanmış büyük hacimli paslanmaz çelik tencerelerdir. Çeşitli ebatları bulunmakta, 9,5 litre'den 289 litreye kadar hacimleri artabilmekte aynı zamanda genişlik ve derinlikleri yönünde de çeşitli modellere sahiplerdir.
Toplu yemek üretimi gerektiren, Catering, otel, restorant, okul, ordu, hastane yemekhanelerinde yemek hazırlama ve taşımada tercih edilmektedirÖztiryakiler helvane tencereler paslanmaz çelik gövde ve kapağı sayesinde uzun ömürlüdür ve darbelere karşı dayanıklıdır.

Öztiryakiler Helvane Tencere Fiyatları

Öztiyakiler helvane tencereler paslanmaz çelik metalden imal edilmektedirler, 30 cm genişlikten 110 cm genişliğe, derinliklileri 15 cm'den 35 cm'e kadar çeşitleri mevcuttur. Toplu yemek üretiminin vageçilmezi Öztiryakiler helvane tencereler sektörde en çok tercih edilen helvane tencerelerdir. Dayanıklı ve uzun ömürlü yapıları seri yemek üretimine elverişlidir. Öztiryakiler marka helvane tencereler saplı ve kapaklı olmasından yemek taşıma görevinde de kullanılabilmektedir. Uluslarası kalite normlarına göre üretilmekte ve denetlenmektedir. Öztiryakiler ana bayi Mutbex.com olarak en ucuz helvane tencere fiyatlarını yüksek iskonto avantajı ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Tüm Helvane tencere siparişlerinizi Mutbex.com güvencesiyle kapınıza kadar kargo ile ulaştırmaktayız. Soru ve görüşleriniz için hemen bize ulaşabilirsiniz. 0212 361 74 03 ve info@mutbex.com adreslerinden bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.

Helvane Tencere Çeşitleri

Helvane tencerelerin ihtiyaca göre birçok model çeşidi mevcuttur. Küçük ölçeği olan 30x15 cm helvane tencere 9,5 litre kapasiteli iken büyük ölçeği olan 110x35 cm helvane tencere 289 litre kapasiteye sahiptir. Pişirilecek miktara göre büyük paslanmaz çelik helvane tencereler tercih edilmelidir. Kuzine veya yer ocakları ile birlikte kullanımda, pişirici ekipman ölçüleri dikkate alınmalıdır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.