Helvane Tencereleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Helvane Tencere Çeşitleri ve Fiyatları

Helvane tencereler, toplu yemek üretimi yapılabilmesi için tasarlanmış büyük hacimli paslanmaz çelik tencerelerdir. Çeşitli ebatları bulunmakta, 9,5 litre'den 289 litreye kadar hacimleri artabilmekte aynı zamanda genişlik ve derinlikleri yönünde de çeşitli modellere sahiplerdir.
Toplu yemek üretimi gerektiren, Catering, otel, restorant, okul, ordu, hastane yemekhanelerinde yemek hazırlama ve taşımada tercih edilmektedir. Öztiryakiler helvane tencereler paslanmaz çelik gövde ve kapağı sayesinde uzun ömürlüdür ve darbelere karşı dayanıklıdır.

Öztiryakiler Helvane Tencere Fiyatları

Öztiyakiler helvane tencereler paslanmaz çelik metalden imal edilmektedirler, 30 cm genişlikten 110 cm genişliğe, derinliklileri 15 cm'den 35 cm'e kadar çeşitleri mevcuttur. Toplu yemek üretiminin vageçilmezi Öztiryakiler helvane tencereler sektörde en çok tercih edilen helvane tencerelerdir. Dayanıklı ve uzun ömürlü yapıları seri yemek üretimine elverişlidir. Öztiryakiler marka helvane tencereler saplı ve kapaklı olmasından yemek taşıma görevinde de kullanılabilmektedir. Uluslarası kalite normlarına göre üretilmekte ve denetlenmektedir. Öztiryakiler ana bayi Mutbex.com olarak en ucuz helvane tencere fiyatlarını yüksek iskonto avantajı ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Tüm Helvane tencere siparişlerinizi Mutbex.com güvencesiyle kapınıza kadar kargo ile ulaştırmaktayız. Soru ve görüşleriniz için hemen bize ulaşabilirsiniz. 0212 361 74 03 ve info@mutbex.com adreslerinden bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.

Helvane Tencere Çeşitleri

Helvane tencerelerin ihtiyaca göre birçok model çeşidi mevcuttur. Küçük ölçeği olan 30x15 cm helvane tencere 9,5 litre kapasiteli iken büyük ölçeği olan 110x35 cm helvane tencere 289 litre kapasiteye sahiptir. Pişirilecek miktara göre büyük paslanmaz çelik helvane tencereler tercih edilmelidir. Kuzine veya yer ocakları ile birlikte kullanımda, pişirici ekipman ölçüleri dikkate alınmalıdır.

Helvane Tencere Model ve Çeşitleri Mutbex.com’da!

Özel tasarımı sayesinde pek çok farklı gıdanın pişirilmesinde ya da hazırlanmasında rahatlıkla kullanılabilen helvane tencere modelleri bu sayfada sizin beğeninize sunuluyor. Kaliteli markalar tarafından üretimi gerçekleştirilen ve en dayanıklı materyallerle hazırlanan tencere çeşitlerini hemen gözden geçirmeye başlayın. Tümsek taban yapısı ile ön plana çıkan helvane tencere modellerine düşük fiyatla sahip olabilirsiniz.

Saplı olarak tasarlanan ve bu yönüyle pratik bir şekilde kullanılabilen endüstriyel helvane tencere modelleri mutlaka göz atmanız gereken ürünler arasında yer alıyor. Kapaklı olarak tasarlanan ürünler gıdaların en hızlı şekilde pişirilmesini sağlıyor. Aynı zamanda tabanının tümsekli olması ise gıdaların karıştırılmasını kolaylaştırıyor. Dayanıklı bir forma sahip olan bu tencere çeşitlerini hemen şimdi siz de mutfağınıza kazandırabilirsiniz.

Paslanmaz çelik materyalden üretilen sanayi tipi helvane tencere modelleri pek çok farklı gıdanın pişirilmesinde rahatlıkla kullanılabiliyor olması ile ön plana çıkıyor. Sitemizde sizlerin beğenisine sunduğumuz ürünlerin üzerine tıklamanız durumunda tencerelerin çap bilgisi gibi tüm ölçü bilgilerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınıza yönelik seçimler yapmanız mümkün olacaktır.

Paslanmaz Çelik Helvane Tencereleri Uygun Fiyatlarla Hemen Online Satın Alın!

Elbette endüstriyel mutfakların vazgeçilmezlerinden biri haline gelen Öztiryakiler helvane tencere modelleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor. Elbette tencere çeşitlerinin kapasite bilgileri de farklı olabilir. Bu nedenle ürünlerin üzerine tıklayarak kaç litre kapasiteye sahip olduğu bilgisine de mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. Yoğun olarak ürün hazırlanan mutfaklarda kullanıma uygun yüksek kapasiteli tencere çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Sığ bir tasarıma sahip olan tencere modellerinin yanı sıra büyük kazan tencere çeşitleri de sitemizde incelemeniz için sizi bekliyor. Toplu yemek üretimi de rahatlıkla kullanılabilecek olan bu tasarımlar hafif darbelere karşı dayanıklı bir yapıya sahip olmasıyla da beğeni toplamayı başarıyor. Ürün modelleri hızlı ve kolay bir şekilde temizlenebiliyor. Böylelikle kısa sürede yeniden kullanıma hazır hale geliyor.

Elbette yemekhanelerde ya da restoranlarda kullanım için özel olarak tasarlanan büyük yemek kazanları da seçenekleriniz arasında mevcut. Bu ürünler otellerde kullanım için de sıklıkla tercih ediliyor. Toplu olarak yemek sunumu yapılan tüm alanlarda ve tüm sanayi tipi mutfaklarda rahatlıkla tercih edilebilecek olan yemek kazanlarını düşük fiyatlarla satın almak için sitemiz üzerinden sipariş vermeniz yeterli olacak.

Tüm pişirme malzemeleri gibi helvane tencere fiyatları da yüz güldüren rakamlardan oluşuyor. Aynı zamanda yıl içinde çeşitli dönemlerde indirim kampanyaları düzenliyor ve indirim fırsatları eşliğinde ekonomik bir alışveriş yapmanızı sağlıyoruz. Düşük fiyatlar, cazip ödeme kolaylıkları gibi ayrıcalıklardan hemen şimdi siz de faydalanın.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.