Makarna Fritözleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Makarna Fritözü Modelleri Mutbex.com’da!

Makarna fritözleri; dolaplı, set üstü, elektrikli, gazlı ve pişirici gibi farklı seçenekler ile kullanıcıların huzuruna sunulmaktadır. Gazlı alternatiflerin yanı sıra elektrikli makarna fritözü modelleri de ürün kategorisinde yer almaktadır. Farklı boyutlar ile imal edilen ürünler her gereksinime yanıt verecek işlevlere sahiptir. Ürün modellerinde genel olarak su doldurma bataryası ve tahliye vanası bulunmaktadır.

Makarna fritözü modelleri, paslanmaz çelik forma sahip olması ile uzun süre sağlam bir şekilde kullanılmaktadır. Ürün modellerinde ayak yükseklikleri ayarlanabiliyorken pişirme kapasitesi de değişkenlik gösterebilmektedir. Ürün modellerimizde 3’lü, 4’lü ve 6’lı sepet seçenekleri yer almaktadır. Sanayii tip mutfaklarda hızlı ve kolay bir pişirim olanağı sunan makarna pişirici çeşitlerini nereden temin edebiliriz?

Mutbex.com olarak biz birbirinden farklı ve seçkin markaların ürün modellerini siz değerli kullanıcılarımızı huzuruna sunmaktayız. 15, 20 ve 40 litrelik havuz hacmine sahip olan ürün modelleri yüksek ölçüde ürün alma imkânı sunmaktadır. Atalay ve Öztiryakiler markalarına ait olan makarna pişirici makinalarına sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz. Zengin ürün skalası içerisinden istediğiniz modeli seçebilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Endüstriyel makarna pişirici modelleri, çıkarılabilir fritöz kabına ve rezistans kutusuna sahiptir. Bu özelliğe sahip olan ürünler, temizliğiniz oldukça pratik bir şekilde yapılabiliyor olması ile de tercih edilmektedir. Endüstriyel mutfakta gün içerisinde sıkça kullanılan ekipmanlardan biri olan fritöz çeşitlerinin temizliğinin pratikliği de büyük önem arz etmektedir. Bu bakımdan istekleri karşılayan modelleri sitemizde sizler için satışa sunuyoruz.

Öztiryakiler ve Atalay Makarna Pişirici Modellerini Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Online Satın Alın!

Çalışma termostatı 30°C ile 115°C arası sıcaklık kontrolü yapabilme özelliğine sahip olan makarna pişirme makinesi elektrikli modelleri makarnanın farklı pişme derecelerinde hazırlanmasını sağlamaktadır. Bundan dolayı sizler de tercihinizi sıcaklık kontrolünü kolaylıkla yapabileceğiniz ürün modellerinden yana kullanabilirsiniz. Mutfağınız için en uygun ürünleri uygun fiyatlar ve ödeme kolaylıkları gibi avantajlarla hemen şimdi satın alabilirsiniz.

Set üstü olarak dizayn edilen Öztiryakiler makarna fritözü modelleri en sık tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Oldukça az bir yer kaplayan ürün modelleri bu özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Fritözlerde yer alan güç yoğunluğu düşük paslanmaz çelik ısıtıcılar sayesinde ısıtıcı ömrü maksimuma çıkartılmıştır. Dayanıklı yapısı ile uzun süre kullanım ömrü sunan fritöz modelleri için artık yüksek fiyatlar ödemenize gerek yok. Yılın her günü en uygun fiyatlar Mutbex.com’da!

Bundan sonra makarna pişirme makinesi modelleri arasından seçim yapmak istediğiniz her an Mutbex.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Gerek teknik özellikleri gerekse kapasitesi bakımından en çok ürün modeline göz atma için en doğru adrestesiniz. Fritöz modelleri markalar tarafından sunulan garanti kapsamında sizlere ulaştırılmaktadır. Sizlerde hemen sitemizi ziyaret edebilir, uygun fiyat avantajlarından yararlanarak ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.