Süzgeçler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3

Yemek yaparken büyük kolaylık sağlayan süzgeçler mutfakların en gerekli malzemelerinden biridir. Kullanım amaçlarına göre farklı büyüklüklerde tasarlanmış olan mutfak süzgeçleri makarna ya da sebzeleri süzmede hem zaman kaybını önler hem de olası kazaların önüne geçilmesine yardımcı olur. 1. Kalite plastik ve paslanmaz çelikten üretilen bu ürünlerde farklı boy ve ebatları bulmak mümkündür. Yapımında herhangi bir sağlığa zararlı madde kullanılmadan üretilmiştir. Makarna ya da çay süzerken sıcak ile temas etmesi halinde hiç materyalden zararlı bileşenler ortaya çıkmaz. Mutfaklarda pratiklik kazandıran bu ürünlerle süzme işlemi sorunsuzca yapılabilmektedir.

Mutfak Süzgeci Çeşitleri

Çay, sebze, makarna ya da bakliyat gibi ürünlerin süzülmesi amacıyla farklı ebatlarda ve çeşitli büyüklüklerde delikleri olan süzgeçler tasarlanmıştır. Makarna süzgeci ya da sebzeleri yıkarken kullanılan süzgeçlerin delikleri daha geniş olmaktadır. Makarna süzerken elin yanmaması amacıyla makarna süzgeç çeşitleri arasında seçim yaparken uzun kulplarının olmasına dikkat edilmelidir. Bakliyat gibi taneli ürünlerin yıkanmasında ise daha dar delikleri olan süzgeçler tercih edilmektedir. Süzgeçlerin yanında bulunan kulpları ise süzme işlemini yaparken tutmayı kolaylaştırmaktadır. Uzun ya da kısa sapları olan metal süzgeç çeşitleri de bulunmaktadır. Süzgecin kullanıldıktan sonra dökülmeden düz bir şekilde durması amacıyla kendinden standı olan ya da ek parça halinde kullanılan stantları olan süzgeçler de tercih edilebilmektedir.

Bu stantlar süzgeçteki suyun süzülürken altta toplanmasını sağlamaktadır. Çay süzgeçleri ise genel olarak 3 farklı boyda olmaktadır. 6, 7 ve 9 cm uzunluğunda sapları olan çay süzgeçleri paslanmaz çelikten yapıldığı için üzerinde leke oluşmaz. Paslanmaz çelik çay süzgeci kolay temizlenebilir hijyenik ürünlerdir. Bardak üstü çelik çay süzgeci, çaydanlıkta demlik içi süzgeçler ve bitki çayı süzgeçleri olmak üzere farklı tasarımlarda çay süzgeci bulunmaktadır. Kullanımı oldukça kolay olan demlik süzgeci ise her seferinde süzgeç kullanımına gerek kalmadığı için kullanımı oldukça pratik bir üründür. Paslanmaz süzgeç çeşitlerinin en önemli yanı zaman içerisinde kir ve pasın üzerinde oluşmamasıdır. Her zaman hijyenik olan bu çelik süzgeç kolayca temizlenebilmektedir. Oldukça dayanıklı olan demir süzgeç ise daha sert ya da ağır ürünlerin süzülmesine olanak sağlar. Herhangi bir aşınma olmadan yıllarca kullanılabilmektedir.

Mutfak Süzgeçlerinin Avantajları

Demir, çelik, metal ve plastikten yapılmış birçok süzgeç çeşitleri bulunmaktadır. Gıdaların türlerine göre süzme işlevini gören bu ürünler hem kolaylık sağlamakta hem de modern ve şık görünüme sahip olmaktadır. Modern tasarım süzgeçlerin sağladığı

avantajlar şu şekildedir:

  • İhtiyaca göre istenilen büyüklüklerde tasarlanmıştır.
  • Zaman içinde üzerinde kir, pas ve leke oluşmaz.
  • Temizlenmesi kolay olduğu için her zaman hijyenik kalabilmektedir.
  • Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir.
  • Saplı, kulplu, destekli ve altında stant özellikleri sayesinde kullanım kolaylığı sağlamaktadır.
  • Mutfaklarda fazla yer kaplamaz Dolap içlerine yerleştirilebilmektedir.
  • Ergonomik tasarıma sahip olan süzgeçler kaliteli malzemelerden yapıldığı için uzun yıllar ilk günkü özelliklerini koruyabilmektedir.
  • Oldukça ekonomik fiyatlara sahiptir.

Mutfak Süzgeci Fiyatları

Yemek yaparken ihtiyaca göre farklı özelliklere sahip süzgeçler kullanılır. Özellikleri ve büyüklüklerine göre fiyatları değişiklik gösteren süzgeçler Mutbex'te uygun fiyatlara sahiptir. Her mutfakta bulunması gereken bu ürünlerin yapımında kullanılan madde fiyatlar üzerinde etkili olabilmektedir. Mutbex'te birbirinden farklı süzgeç fiyatları oldukça ekonomiktir. Demir ve paslanmaz çelik süzgeç ile plastik süzgeç çeşitlerini inceleyerek ihtiyacınıza uygun olan süzgeci online sipariş verebilirsiniz.

Uygun ödeme seçenekleri ile ödeme kolaylığı sağlayan Mutbex'de çok sayıda kaliteli ürünü bulmak mümkün. 1 sınıf kalitede olan tüm bu ürünler dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Modern tasarımı ile dikkat çeken süzgeçlerde farklı renk çeşitleri de mevcuttur. Günümüzde endüstriyel mutfak ürünlerinde en kaliteli ve ekonomik ürünler Mutbex tarafından temin edilmektedir. Sağlık açısından uygun ve ergonomik tasarımlardaki mutfak gereçleri günlük kullanım için idealdir. Birbirinden farklı renk ve özelliklere sahip süzgeç çeşitlerini mutbex.com ile çok uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.