Tabak Taşıma Kartuşları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Isıtmalı ya da nötr tabak taşıma kartuşları için en doğru adrestesiniz. Profesyonel mutfaklarda kullanım için özel olarak üretilen bu kartuşlar, son derece dayanıklı olmasıyla büyük bir ilgi görüyor. Sizler için hazırladığımız bu ürün koleksiyonuna sadece beğeni toplayan ve sağlamlığı ile ön plana çıkan tabak kartuşlarını ekledik. Gönül rahatlığı ile seçim yapabilirsiniz.

Özel tasarımı sayesinde hem servis bankolarına hem de tezgah bankolarına kolaylıkla adapte edilebilen ürünler bu açıdan da kullanım kolaylığı sunuyor. Paslanmaz çelik gövdeye sahip olması ise tabak kartuşu çeşitlerinin korozyona karşı dirençli olmasını sağlıyor. Aynı zamanda darbelere karşı maksimum mukavemet özelliği sergileyebiliyor. Uzun ve sorunsuz bir kullanım ömrü sunan tabak taşıma kartuşları gayet kolay temizlenebiliyor. Böylece kısa zamanda yeniden kullanıma hazır hale geliyor.

Isı Ayarı Yapılabilen Tabak Taşıma Kartuşları

Çalışma termostatı üzerinden kolaylıkla ısı ayarı yapılabilen tabak taşıma kartuşları, bu açıdan da yüz güldürmeyi başarıyor. Isı ayarı 30 derece ile 90 derece arasında istendiği gibi ayarlanabilen modelleri de sitemizde inceleyebilirsiniz. Pleksiglas kapak sistemine sahip olan ürün modelleri arasında 50 tabak kapasiteli olanları da görebilirsiniz. İşletmedeki servis yoğunluğunu göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz.

Isıtma sistemine yani termostata sahip olmayan, nötr formda tabak taşıma kartuşu çeşitleri de tercih edilebilir. Sıcak yemek servisi dışında oda ısısında ya da soğuk yemek servisinin yapıldığı alanlarda bu ürün çeşitleri kullanılabiliyor. Çok sayıda profesyonel mutfakta hem ısı ayarlı hem de nötr tabak taşıma kartuşlarının bir arada kullanıldığını da ekleyelim.

En uygun fiyatlarla bu ürünleri sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. Bunun için ürün seçenekleri azalmadan seçiminizi yapmalı ve hemen siparişinizi iletmelisiniz. Ödeme kolaylıkları, ücretsiz kargo fırsatları ve uygun fiyat avantajları sizi bekliyor.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.