Rational Fırınlar

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3

Gazlı ve Elektrikli Rational Fırın Modelleri

System Rationel fırın modelleri, zamandan ve iş gücünden tasarruf veren akıllı fırınlar olarak tanımlanır. İçerisinde yer alan merkezi sıcaklık sensörü vasıtasıyla en güzel pişirim tecrübesini vaat eden Öztiryakiler rasyonel fırınlar, gazlı ve elektrikli olmak üzere iki farklı alternatife sahiptir. Farklı tepsi kapasitelerine sahip olması ile işletmenizin gereksinimine en uygun boyutlar sunan Öztiryakiler rasyonel fırın modelleri, paslanmaz çelik forma sahiptir.

Paslanmaz çelik gövdeye sahip olan rational konveksiyonlu fırın modelleri uzun süre boyunca sağlam durur. Öztiryakiler markasının sunduğu rasyonel fırınlar, temizlik ve hijyen bakımından da kullanıcılar adına kolaylık sağlar. Kötü kokan buharı kabin içinde otomatik yıkama donanımında sahip olan ürünleri temizlemek adına yapmanız gereken tek şey ürünün üzerine tıklamak. Sizler de hayatınızı kolaylaştıracak Rational fırınlarını nereden bulurum diye düşünüyorsanız, en doğru adres Mutbex.com!

Rational iCombi ve Pro Fırınlar

Kombi fırınlar, akıllı fırınlar grubunda yer alan en yetenekli fırın modelleridir. Kombi fırınlar sahip oldukları kapalı devre buharlı pişirme modu ile yemeklerinizi su ve tat kaybettirmeden hızla pişirir. Rational kombi fırın bu özelliklere sahip olan akıllı fırınlardır. Dijital dokunmatik ekranı vasıtasıyla her menüyü bu fırınlara yaptırabilirsiniz.

Arıza teşhis etme özelliği ile teknolojiyi önemli bir yere taşıyan Özti&Rational fırın ile, servis mesajlarını otomatik olarak görüntüleyebilirsiniz. Gereksinimi kadar enerji harcayan ürünler vasıtasıyla tasarruf yapabilir, 5 farklı fan hızı ile en iyi neticeleri elde edebilirsiniz. System raionel kalitesi yalnızca bunlarla da kalmıyor, bütün ürünler 350 adet mod alternatifi ile sizlere pek çok farklı pişirim tekniği deneme fırsatı sunmaktadır. Bu olanaklara rasyonel fırın fiyatları ile Mutbex.com üzerinden sahip olabilirsiniz.

Geliştirilmiş manuel buhar ayarı vasıtasıyla fırın için nemi dengeleyebilir ve yemeklerinizin kuru pişmesini önleyebilirsiniz. İşletmeniz için en iyisini tercih edenlerin vazgeçemeyeceği Özti&Rational fırınlarını, en uygun rational fırın fiyatları ile mutbex.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. Güvenilir bir online alışveriş tecrübesi için alanında en çok önerilen markaları beğeninize sunuyoruz. Siz de sitemizi ziyaret ederek pek çok olanaktan faydalanabilirsiniz.

Öztiryakiler Rational fırın fiyatlarını başka yerde bulamayacağınız en ucuz fiyatlara Öztiryakiler ana bayisi olarak biz Mutbex olarak sunmaktayız. Tüm Türkiye'ye kargo ve kurulumu ücretsizdir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.