Rational Fırınlar

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Rational Fırın Modelleri ve Fiyatları

Öztiryakiler system rational kombi fırınlar; Rational markasının Türkiye distribitörü Öztiryakiler garantisinde satılmaktadır. Rational konveksiyonlu (kombi) fırınlar mükemmel teknolojileri sayesinde birçok yemeği aynı anda farklı raflarlda ve farklı ısılarda pişirebilmektedir. Öztiryakiler system Rational fırınlarda patentli teknolojisi HiDensityControl sayesinde , sıcaklık buhar ve zaman kombinasyonuyla en zor yemekleri pişirirken size yüksek kalitenin konforunu sunmakta, hassas sensörleri sayesinde dakika 60 kez sistem verilerini değerlendirerek inanılmaz sonuçlar elde etmenizi sağlar. Size daha çok vakit kazandırır ve maliyetinizi minimuma indirir.
 
Rational fırın tablet deterjanı ve parlatıcısı sayesinde kendi kendisini yıkama özelliğini tek düğmeye basmanızla yapabilmektedir, çok az su tüketerek etkili hijyeni sağlar, üstelik bunu akşam mutfağınızın kapalı olduğu saatlerde de yapabilmeniz mümkün.
Öztiryakiler system Rational fırın fiyatlarını başka yerde bulamayacağınız en ucuz fiyatlara Öztiryakiler ana bayisi olarak biz Mutbex olarak sunmaktayız. Tüm Türkiye'ye kargo ve kurulumu ücretsizdir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.