Sebze Doğrama Makineleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Sebze Doğrama Makineleri

Mutfaklar için sebzelerin önemi tartışılmadığı gibi gerek endüstriyel mutfaklar gerekse ev tipi mutfaklar için sebze doğrama makinelerinin yeri de tartışılmamaktadır. Patates dilimlemede kullanabileceğiniz patates dilimleme makinesi, soğan, kabak, salatalık gibi gıdaların doğranması için kullanabileceğiniz sebze doğrama makineleri ve sebze kesme makineleri profesyonel mutfaklarda iş gücü ve zaman tasarrufunun yanı sıra hijyen açısından da hayatı öneme sahiptir.

Sebze Doğrama Makineleri Modelleri

Sebze doğrama makineleri motor gücü, ürün kapasitesi, işlem hızı, hacim gibi parametrelere bağlı olarak çeşitlilik göstermekte. Kullanıcıların en fazla önemsediği parametre ise ürün kapasitesidir. Ürün kapasitesi bakımından sebze doğrama makineleri bir saatte 30 kilogramdan 4000 kilograma kadar modellenmektedir. Diğer önemli parametre ise makinenin çalışma hızı. Makineler çalışma hızı bakımından dakikada 140 devirden 3000 devire kadar çeşitlenmekte. Sebze doğrama makinelerinin bütün model ve çeşitlerini mutbex.com'dan bulabilirsiniz.

Sebze Doğrama Makineleri Fiyatları

Sebze doğrama makineleri fiyatları da yukarıdaki parametrelere bağlı olarak değişmekte. Yazıcılar, Robot Coupe, Steelwart, Mateka, Dito Sama gibi hepsi kendi alanlarında öncü, yüksek kalite standarlarındaki markaların ürünlerinive bu ürünlerin bütün modellerini en uygun fiyatlarla mutbex.com'dan tedarik edebilirsiniz. Mutbex ailesi olarak sizlere en ucuz fiyat avantajı ve yüksek kalite sunmaktayız.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.