Zırh Makineleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Et kesme makinaları genellikle profesyonel mutfaklarda çalışan şeflerin en çok kullandığı aletler arasında yer almaktadır. Sucuk, salam, sosis, döner, köfte imalatında ve et işleme sektöründe kullanılan zırh makinesi genellikle etlerin parçalanarak küçülmesine yardımcı olmaktadır. Bu ürünler sayesinde lezzetli ürünler ortaya çıkartabilirsiniz. Oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü bir ürün arayışındaysanız sizler için özel olarak seçilen zırh kıyma makinelerini tercih edebilirsiniz. Mutbex.com’da bulunan Boğaziçi, Meteka, Yazıcılar markalarına ait ürünleri satın alarak mutfağınızda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Zırh kıyma makinası tamamen paslanmaz çelikten üretilmiştir. Kolay temizlenebilir tasarım ve sökülebilir tencere ve bıçak sistemi ile oldukça kullanışlı ürünlerdir. Ayrıca ürünler humus yapabilme kabiliyetine sahiptir. Et zırh makinesi genellikle 20L, 19 L, 2 ya da 8 kg. şeklinde olmaktadır. Profesyonel mutfaklara uygun bir şekilde olacak ürünler her yere uygundur. Mutbex.com’da bulabileceğiniz ürünler sayesinde profesyonel mutfaklarınızı şekillendirebilirsiniz. Kullanım kolaylığı sayesinde mutfak personelleri tarafından oldukça kolay bir şekilde kullanılabilir. Bazı ürünlerde dijital ekranlar bulunmaktadır. Yüksek teknoloji sayesinde etleri istediğiniz şekilde parçalayabilirsiniz.

Sağlam malzemelerden üretilen et parçalama makinesi uzun ömürlüdür. Ürünler et ve kemik kesimine oldukça uygundur. İyi düşünülerek tasarlanan et parçalama makineleri farklı bütçelere göre uygun fiyatlarda bulunmaktadır.

Zırh Makinesi Fiyatları

Mutbex.com’da kolaylıkla bulabileceğiniz gıda parçalayıcılar sayesinde mutfağınızı daha konforlu ve kullanışlı hale getirebilirsiniz. Et parçalama makinaları sayesinde satır kıyma, bıçak kıyma, kuşbaşı et parçalama gibi birçok modelle et parçalaması yapılabilir. Çelik ve paslanmaz bıçaklar uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Özellikle otel, restoran ve işletmelerde kolaylıkla kullanılabilecek bu ürünler sayesinde siz de mutfağınızda daha konforlu bir kullanıma kavuşabilirsiniz. Et makinelerinden bazıları dondurulmuş halde olan etlerin de parçalanmasını sağlamaktadır. -25C°’deki 250 x 250 x 200 mm. ebatlarında blok halinde şoklanmış olan etin 50 x 50 x 30 mm boyutlarına getirilmesini de sağlar. Ayrıca diğer makineler de genellikle sucuk, salam, sosis, döner, köfte gibi yiyecekler için etlerin ince kıyım olmasını sağlamaktadır.

Zırh makinesi fiyatları genellikle marka, model, istenilen özelliklere ve litreye göre değişkenlik gösterilmektedir. Siz de endüstriyel mutfak ekipmanları ile profesyonel mutfaklar ortaya çıkartmak için birbirinden farklı ve yüksek kaliteli ürünleri Mutbex.com’da kolaylıkla bulabilirsiniz. Mutbex.com Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo fırsatıyla aradığınız ürünleri göndermektedir. Ayrıca farklı üyelik sistemleri ile indirim fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. Siz de birbirinden Zırh makineleri kategorisinde bulunan birbirinden farklı ürünler arasında mutfağınıza ve ihtiyaçlarına en uygun ürünü tercih ederek konforlu yemek yapmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Her ürün özel olarak tasarlanmış ve yüksek kalitelidir. Farklı ihtiyaçlara uygun olarak paslanmaz çelik olan bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Siz de mutfağınıza en uygun zırh makinelerini Mutbex.com’da kolayca bulabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.