Balık Sıyırma Bıçakları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

İşinizi Kolaylaştıran Balık Bıçağı Çeşitleri Mutbex Sitesinde!

Günümüzde deniz ürünleriyle ilgili hizmet sunan profesyonel işletmelerin gereksinim duyduğu ürünlerden bir tanesi balık bıçağıdır.Profesyonel restoren, kafe, otel ve mutfaklar ihtiyaç duydukları balık bıçağı modeline tek tıkla erişebilir.Aklınıza gelebilecek her türlü balık bıçak modelleri  Mutbex sitesinde sizler için hazırlandı.

Kılçık pensesi, balık temizleme bıçağı gibi pek çok farklı amaca hizmet eden balık bıçaklarının her çeşidine bu sitede ulaşabilirsiniz.Pirge gibi alanında öncü markalara ait ürünlere Mutbex farkı ve kalitesiyle kolaylıkla sahip olabilirsiniz.Sanayi tipi ve profesyonel mutfak ihtiyacınıza  yönelik balık bıçaklarından seçebilirsiniz, şeflerin tavsiye ettiği bu ürünleri basit bir şekilde satın alabilirsiniz.

Balık fileto bıçağı modelleri pek çok farklı amaç için üretilmiştir.Balık sıyırma ve kılçık ayıklama için özel ağızlı olanlar, hijyenik ve kılçıksız balık ayırmak için kullanılır.Özel dizayna sahip, bir ağzı düz bir ağzı tırtıklı olan balık ayıklama BIÇAKLARI, kalkan balığı gibi daha özel türler için uygundur.Farklı tasarımları olan bu bıçaklar farklı amaçlarına hizmet edecek şekildedir.

Balık Bıçağı Çeşitleri ve Daha Fazlası Uygun Fiyatlarla Mutbex Sitesinde!

Balık bıçakları yapılan işleme göre değişken yapıda bulunurlar.Birçok çeşidi bulunan bıçaklarının bazı modelleri şunlardır;fileto, lakerda, yüzme ve  sıyırma bıçakları.Birçok çeşidi bulunan bu bıçakların olmazsa olmaz özelliği esnek olmalarıdır.Baskı yapıldığında esneyebilen balık bıçak modelleri kusursuz işler çıkarır. Balık bıçaklarının sahip olduğu saplar ergonomik bir kullanım imkânı sunar ve tutuş rahatlığı sağlar. Böylece bıçaklar kolayca kavranır ve kesme işlemi daha kolay hâle gelir.

Yemek yaparken hızı artırmanın yollarından biri, hazırlık bölümünü kısalmaktan geçer.Eldeki gıdaya göre bıçak kullanmak, işi kısa sürede tamamlamayı sağlarken görsel yönü yüksek yemekler hazırlamayı mümkün kılar.Profesyonel şeflerin ve profesyonel şefler gibi yemek yapmak isteyenlerin kullanması gereken Pirge balık bıçağı modelleri sunduğu çeşitleriyle ve fiyatlarıyla siz müşterilerimizin yüzlerini güldürüyor.

Farklı modeller arasından istediğiniz balık bıçağını seçerek mutfağınızda mükemmelliği sağlayabilirsiniz.Ayrıca  oldukça uygun olan balık bıçağı fiyatları  bütçenize hitap eder.Tercih edilen markalara ait ve dünyanın en kaliteli balık bıçaklarını  Mutbex farkıyla fazla geç kalmadan satın alın.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.