Gazlı Ocaklar

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Endüstriyel (Sanayi Tipi) Gazlı Ocaklar

Endüstriyel (sanayi tipi) gazlı aksama sahip ocakları, set üstü kullanıma uygun lpg ve doğalgaz uyumlu aksamlı olarak üretilmektedir. Başta otel, restoran, lokanta, cafe, yemekhane, büfe vb. işletmelerde tercih edilmekle birlikte evde kullanım için uygun modeller mevcuttur. Endüstriyel (sanayi tipi) gazlı ocaklar tamamen paslanmaz çelik ve döküm malzemesinden yüksek kalitede üretilmektedir. Bu sayede dayanıklı ve uzun ömürlü bir yapıya sahiptirler. Mutbex.com  olarak ana bayisi olduğumuz Öztiryakiler marka tüm ocak modellerini kapılarınıza ulaştırıyoruz. Soru ve önerileriniz için (info@mutbex.com)'a mail atabilir ve 0212 361 74 03 numaramızı arayabilirsiniz. 

Öztiryakiler Gazlı Ocaklar

Öztiryakiler gazlı ocaklar ergonomik tasarımları, kullanışlı yapıları ve avantajlı fiyatları ile otel, restoran, lokanta vb. işletmelerde en çok tercih edilen gazlı ocak markasıdır. Piyasada güven marka imajı ve satış sonrası tüm Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı hizmeti vermesinin yanı sıra bütün ürünleri 2 yıl fabrika garantisindedir.

Öztiryakiler (Sanayi Tipi) Gazlı Ocak Modelleri ve Fiyatları

Endüstriyel (sanayi tipi) ocakları, Öztiryakiler marka bütün modellerini en uygun fiyat ve ödeme avantajı ile sahip olabilirsiniz. Öztiryakiler ana bayisi olmanın sağladığı yüksek iskonto avantajlarını bütün gazlı ocakları modellerimizde görebilirsiniz. Satış destek ekibimizi arayabilir (0212 361 74 03) ya da mail (info@mutbex.com) atabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.