Gazlı Ocaklar

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4

Endüstriyel (Sanayi Tipi) Gazlı Ocaklar

Endüstriyel (sanayi tipi) gazlı aksama sahip ocakları, set üstü kullanıma uygun lpg ve doğalgaz uyumlu aksamlı olarak üretilmektedir. Başta otel, restoran, lokanta, cafe, yemekhane, büfe vb. işletmelerde tercih edilmekle birlikte evde kullanım için uygun modeller mevcuttur. Endüstriyel (sanayi tipi) gazlı ocaklar tamamen paslanmaz çelik ve döküm malzemesinden yüksek kalitede üretilmektedir. Bu sayede dayanıklı ve uzun ömürlü bir yapıya sahiptirler. Mutbex.com  olarak ana bayisi olduğumuz Öztiryakiler marka tüm ocak modellerini kapılarınıza ulaştırıyoruz. Soru ve önerileriniz için (info@mutbex.com)'a mail atabilir ve 0212 361 74 03 numaramızı arayabilirsiniz. 

Öztiryakiler Gazlı Ocaklar

Öztiryakiler gazlı ocaklar ergonomik tasarımları, kullanışlı yapıları ve avantajlı fiyatları ile otel, restoran, lokanta vb. işletmelerde en çok tercih edilen gazlı ocak markasıdır. Piyasada güven marka imajı ve satış sonrası tüm Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı hizmeti vermesinin yanı sıra bütün ürünleri 2 yıl fabrika garantisindedir.

Öztiryakiler (Sanayi Tipi) Gazlı Ocak Modelleri ve Fiyatları

Endüstriyel (sanayi tipi) ocakları, Öztiryakiler marka bütün modellerini en uygun fiyat ve ödeme avantajı ile sahip olabilirsiniz. Öztiryakiler ana bayisi olmanın sağladığı yüksek iskonto avantajlarını bütün gazlı ocakları modellerimizde görebilirsiniz. Satış destek ekibimizi arayabilir (0212 361 74 03) ya da mail (info@mutbex.com) atabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Endüstriyel Gazlı Ocaklar Mutbex.com’da!

İhtiyacınız olan gazlı ocak çeşitleri için yüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmanız gerekmez. Çünkü sitemize tıklamanız durumunda en kaliteli ve en kullanışlı ürün modelleri anında karşınıza çıkıyor. Seçkin markalar tarafından üretilen ve sahip olduğu tüm teknik özelliklerle ön plana çıkan ocak modellerini detaylı bir şekilde inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

 

Dayanıklı materyaller kullanılarak üretildiği için hafif darbelere karşı yüksek mukavemet özelliği sergileyebilen gazlı ocak modelleri sizin için de cazip bir seçenek olabilir. Kompakt tasarımı sayesinde minimum oranda yer kaplayan ocak modelleri konforlu bir şekilde kullanılabiliyor olmasıyla da ön plana çıkmayı başarıyor. Döküm üst ızgaralı olarak tasarlanan ocak çeşitleri de sitemizde incelemeniz için sizi bekliyor.

 

Lpg ve doğalgaz seçenekleri sunabilen endüstriyel gazlı ocak modelleri arasında temizliğinin kolaylıkla yapılabildiği tasarımları da göreceksiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde temizlenebildiği için kısa zamanda kullanıma hazır hale gelen bu özel ocak modellerini markalar tarafından sunulan garanti kapsamında satın alabilirsiniz. Ergonomik dizaynı ile dikkat çeken ocak çeşitleri uzun yıllar hiçbir problem yaşamadan kullanabileceğiniz ürünlerdir.

 

Sitemizde sadece sizin seçtiğiniz markaların sanayi tipi gazlı ocak modellerini görüntüleyebilirsiniz. Bunun için sayfanın sol bölümünde yer alan gelişmiş filtreleme seçeneklerinden faydalanmanız yeterli olacak. 4 ya da 6 gözlü olan ocak modellerini bir arada inceleyerek sizin kriterlerinize uygun olanların listelenmesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

 

Sanayi Tipi Gazlı Ocakları Şimdi Sipariş Edin!

Elbette doğalgazlı ocak modellerini de seçenekleriniz arasına ekledik. Enerji tüketimine maksimum düzeyde önem verenler tasarruflu olarak dizayn edilen bu özel ocak çeşitlerini rahatlıkla tercih edebilir. Minimum düzeyde enerji tüketimi ile ön plana çıkan doğal gazlı ocaklar için de gayet düşük bir bütçe ayırmanız yeterli oluyor. Sipariş vermeniz durumunda bu ürünler kısa zamanda teslim ediliyor.

 

Dilerseniz Öztiryakiler, Silver, Atalay gazlı ocak modellerini sahip olduğu teknik özellikler açısından birbiri ile kıyaslayarak da tercih yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak sadece beklentilerinize uygun olan modelleri arasından seçim yapma şansınız da bulunuyor. Çok uzun süre kullanabileceğiniz bu dayanıklı gazlı ocaklar için mutfağınızda şimdiden yer açmaya başlayın.

 

Elbette en düşük gazlı ocak fiyatları avantajından da faydalanmış olacaksınız. Sizlere sadece düşük fiyatlar sunmakla kalmıyor aynı zamanda yüz güldüren ödeme kolaylıkları da tanıyoruz. Bu sayede ihtiyacınız olan sanayi tipi mutfak ekipmanları ve malzemeleri için ekonomik bir alışveriş yapma imkanınız oluyor. Kaliteyi ucuza almak için geç kalmayın de siz de siparişinizi hemen iletin.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.