Wok Ocaklar

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Endüstriyel (Sanayi Tipi) Wok Ocakları

Endüstriyel (sanayi tipi) wok (vok) ocakları, çift ateş halkası aksamı küre şeklindeki iç hazne özelliğine sahip pişirme ekipmanlarıdır. Bu ergonimik tasarımları set üstü kullanıma uyumlu olarak üretilmektedir, Bu sayede diğer ocakların aksine ürettiği yüksek ısıyla yemeklerin dakikalar içerisinde ve eşit şekilde pişirilmesine olanak sağlıyor. Başta otel, lokanta, restoran vb işletmelerde çok tercih edilmektedir. Endüstriyel (sanayi tipi) wok (vog) ocaklar paslanmaz çelikten üretilmekte ve çift ateş halkası sayesinde tavaların tabanına ısıyı eşit bir şekilde dağıtmaktadır. Öztiryakiler ana bayisi Mutbex.com olarak tüm wok (vok) ocak modellerini kapınıza ulaştırıyoruz. Soru ve önerileriniz için  info@mutbex.com'a mail atabilir ve 0212 361 74 03 numaramızı arayabilirsiniz. 

Öztiryakiler Wok Ocakları

Öztiryakiler wok (vok) ocakları, yüksek kalite de paslanmaz çelikten ve dökümden, tüm Öztiryakiler marka diğer ürünler gibi Türkiye'de üretilir. Öztiryakiler ana bayisi olarak, Mutbex.com üzerinden satın alacağınız bütün Öztiryakiler marka ürünler 2 yıl fabrika garantisi altındadır. Tüm Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile garanti hizmetini sağlamaktadır, ayrıca 10 yıl  boyunca ücretli yedek parça garantisi de sunmaktadır. 

Endüstriyel (Sanayi Tipi) Wok Ocak Modelleri ve Fiyatları

Öztiryakiler endüstriyel (sanayi tipi) wok (vok) ocakların tüm modellerinin en ucuz fiyatlarını Mutbex'te bulabilirsiniz. Öztiryakiler ana bayisi olmanın ayrıcalığıyla, en uygun fiyat ve ödeme avantajını tüm Türkiye'ye kargo ile kapınıza ulaşıtırıyoruz. Detaylı bilgi almak için satış destek bölümümüzü arayabilir (0212 361 74 03) ya da mail (info@mutbex.com) atabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.