Hamur Bölme ve Yuvarlama Makineleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Hamur Şekillendirme Makineleri Mutbex Sitesinde!

Günümüzde özellikle restoranlar tarafından daha pratik ve daha hızlı üretim gerçekleştirmek için endüstriyel makineler sık sık kullanılmaktadır.En önemli fast food işletmelerinden biri olarak bilinen pizza restoranlarında, pizza imalatı için hamur kesme makinesi kullanımının çokça tercih edildiği görülmektedir.Endüstriyel tipi model olmaları nedeniyle paket şeklinde hazırlanması gereken çoklu imalatlar için daha hızlı sonuçlar elde edebilme fırsatını sağlamaktadır.

Bir seferde yüzlerce kişi için yemek hazırlama olanağı sunan hamur yuvarlama makinesi kullanıcı işini kolaylaştırmakla kalmaz ayrıca işletmelerin mutfak giderlerinin büyük ölçüde azalmasına yardımcı olur.Paslanmayan özellikleri sayesinde senelerce işletme mutfaklarında kendine yer bulacak ürünlerdir.Yemek hazırlama esnasında işleri hızlandıran ve yemeklerin zamanında hazırlanmasına yardımcı olan bu ürünler kullanıcı için büyük kolaylık sağlar.

Büyük gıda işletmelerinde özellikle farklı boyutlarda ve hız kapasitelerine sahip makineler kullanılmaktadır.Büyük işletmelerin endüstriyel mutfaklarında müşterilere sunulacak gıdalardaki hamurları meydana getirmek için her zaman en iyi makineleri kullanmak gerekmektedir.Sanayi tipi hamur kesme makinesi  sayesinde hamurun kesilmesi gibi uygulamalar sağlanmaktadır. 

İşletme mutfağında işleri kolaylaştıran, kısa zamanda çok fazla yemek hazırlama imkanı sunan hamur kesme yuvarlama makinesi modelleri, normal mutfak ürünlerinden farklıdır.Bu ürünler genel olarak paslanmaz çelikten üretilir.Metalik gri tonlarında dizayn edilen bu ürünler kolay temizlenebilir ve aşınmaz özelliği ile ön plandadır.

Hamur Kesme ve Yuvarlama Makinelerini Online Satın Alın!

Hamur kesme ve yuvarlama makinesi yufka, lavaş, lahmacun vb. hamur türlerini gramajına göre kesip yuvarlama işlemini yapmaktadır. Böylece el ile hamur kesip yuvarlamak yerine bu makine ile hamuru daha hızlı ve pratik bir şekilde kesip yuvarlayabilirsiniz. Makinenin gramaj ayarı elektronik sürücü sayesinde bir düğme ile ayarlanabilmektedir. Makinenin hamur alma bölümü kazanlı olduğu için tek seferde sınırlı miktarda hamur konulabilmektedir. 

Endüstriyel ekipmanlar hem çalışanları hem de işletme sahiplerini mutlu eden ürünlerdir.Sanayi tipi mutfakların kurulmasında önemli olan bu  ürünler, yüksek kaliteye sahip olmalı ancak bütçeyi çok zorlamamalıdır.Ulaşılabilir hamur kesme makinesi fiyatları ile öne çıkan sanayi tipi mutfak gereçleri kısa zaman içerisinde maliyetini kapatacak tasarımlardır.

Profesyonel kullanımlar için özel olarak dizayn edilen ürünler basit bir şekilde tamiri yapılabilir ve yedek parçaları bulunabilir.Ürünler kalite standartlarına uygun olarak üretilirler ve kullanıcı sağlığını tehlikeye atacak herhangi bir risk barındırmazlar.Hamur kesme makinesi fiyatı uygunluk bakımından oldukça caziptir.Ürünlerin modellerini ve fiyatlarını sitemizde inceleyebilirsiniz.

Set üstü olarak da üretilmiş olan hamur yuvarlama makineleri sahip olduğu alüminyum kollar sayesinde hamura şekil verir.Kesme ve tartma işleminden sonra belirli gramajdaki hamurlar makinaya ve makine hamurları yuvarlar.Kullanım için hamurları hızlı bir şekilde hazır hale getiren set üstü hamur yuvarlama makinası fiyatları ürünün markasına ve kalitesine göre değişkenlik göstermektedir.Sizde işletmenizde daha hızlı ve pratik işler yapmak için bu ürünü Mutbex’ten temin edebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.