Salamanderler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Endüstriyel mutfaklarda kullanım için üretilen tüm ekipmanları sitemizde sizlerle buluşturuyoruz. En önemli ekipmanlardan biri olan salamander çeşitleri ise seçkin markalar tarafından üretilen ve sağlamlığı ile ön plana olan ürünlerdir. Farklı markalar tarafından üretilen modelleri tek sayfada inceleyebilir ve ürün özelliklerini kıyaslayarak seçim yapabilirsiniz.

Paslanmaz çelik materyalden üretilen salamander ızgara çeşitleri en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Bu tasarımlar çok uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Paslanmaz çelikten üretilmesi ise korozyona karşı yüksek mukavemet özelliği sergilemesini sağlıyor ve dolayısıyla ürün çeşitlerinin kullanım ömrü de uzuyor. Siz de paslanmaz çelikten üretilen bir ızgara modelini mutfağınıza kazandırabilirsiniz.

Üstten ısıtmalı olan asansörlü salamander ızgara modelleri mutlaka incelemenizi önerdiğimiz tasarımlardır. Ayak yüksekliği ayarlanabilen modeller ise ayrılan alanın pratik ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Aynı zamanda istendiğinde duvara asılabilme özelliğine sahip olan modelleri de sitemizde sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu ürün çeşitleri küçük mutfaklarda yerden tasarruf edebilmek için harika bir seçim olacaktır.

Asansör Sistemiyle Geliştirilen Salamander Izgaraları İnceleyin!

Üst kısmı asansör sistemi ile geliştirilen ve bu sayede istenen seviyede durabilen sanayi tipi salamander ızgara çeşitleri ise önemli bir ihtiyacı karşılıyor olmasıyla dikkat çekiyor. Bu ürünler istenen her yükseklikte kullanılabiliyor. Izgara için mutfakta ekstra geniş bir alan ayrılmasına gerek kalmıyor. Duvara monte edilerek de kullanılabilen asansörlü ürün modellerinin kompakt tasarımı ise beğeni topluyor.

Rezistans ısı ayarının enerji regülatörü ile hızlı ve kolay bir şekilde ayarlanabildiği doğalgazlı salamander ızgara modelleri kullanıma sunulduğu günden bu yana büyük bir ilgi görmeye devam eden ürün çeşitlerinden biridir. Dayanıklı yapısının yanı sıra çok kısa bir süre içerisinde kullanıma hazır hale gelmesi de bu tasarımların ön plana çıkan özellikleri arasında yer alıyor. ızgara çeşitleri istenen ısıyı kısa zamanda yakalıyor ve hemen pişirme aşamasına geçilmesine olanak tanıyor.

Ürünün pişirme alanına yakınlaştırılıp uzaklaştırılabilmesine imkan tanıyan endüstriyel salamander ızgara modelleri, ızgarada farklı gıdaların pişirilmesi gerektiğinde önemli bir konfor sunacaktır. Aynı zamanda gıdaların hızlı ya da yavaş pişirilmesi gibi seçenekleri de kullanıcıya sunan bu ürün modellerinin tüm teknik özelliklerini sitemizde inceleyebilirsiniz.

Gazlı Salamander Çeşitleri Emniyet Ventili İle Güvenli Bir Kullanım Sunuyor!

Tasarımına kazandırılan emniyet ventili sayesinde beklenmedik durumlarda gazı otomatik olarak kesen ürün modellerini de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kontrol dışı sönen radyanlara giden gazı keserek olası kazaları önleyebilen bu modeller ızgara seçiminde güvenliği ön planda tutanlar için ideal bir seçim olacaktır. Alt tepsi kısmı ileri ve geri hareket ettirilebilen modeller ise pişirilen gıdanın kolaylıkla alınmasına olanak tanır. Tepsi bölümü de dahil olmak üzere tüm bölümleri kolay temizlenen ızgara çeşitlerini siz de gözden geçirebilirsiniz.

Sitemizde salamander ızgara fiyat açısından ideal bir seçenek olacak! Çünkü sizlere en uygun fiyatları sunmaya özen gösteriyor ve bazı ürün modelleri için de cazip indirimler uyguluyoruz. Düşük fiyat avantajlarıyla birlikte indirim fırsatlarından da faydalanabilir, ekonomik bir alışveriş eşliğinde mutfağınızın bu önemli ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Geç kalmayın ve model seçenekleri azalmadan salamanderleri hemen incelemeye başlayın.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.