Duvara Monte Döner Makineleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Gazlı olarak çalışan duvara monte döner makinesi çeşitleri ile endüstriyel mutfakların en önemli ihtiyacı karşılanıyor. LPG ve NG seçenekleri sunan döner makineleri duvara kolaylıkla monte ediliyor ve uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Döner makinelerinin araba bölümü hareketli olduğundan et sarma işleminin hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanması mümkün oluyor.

Endüstriyel mutfaklar için özel ekipmanlar tasarlayan markaların döner makinesi çeşitlerini de sizlerle buluşturuyoruz. Seçenekleriniz arasında Atalay duvara monte döner ocağı modelleri de yer alıyor. Markanın farklı boyutlarda tasarladığı ve kullanıma sunulduğu günden bugüne kadar büyük ilgi görmeye devam eden döner makinesi çeşitlerini hemen mercek altına alabilirsiniz.

Özellikle son derece güvenli bir şekilde kullanılabiliyor olması, gazlı duvara monte döner makinesi modellerinin ilgi görmesinin nedenlerinden biridir. Emniyet ventili kontrol dışında sönen radyanlara giden gazı anında kesiyor. Gazın otomatik şekilde kesilmesi, istenmeyen durumların yaşanma ihtimalini de ortadan kaldırıyor.

Güvenli Kullanım Sunan ve Geniş Isıtıcı Yüzeyine Sahip Döner Makinesi Modelleri

Hızlı bir şekilde servis yapılan tüm restoranlarda kullanıma uygun olan duvara monte döner ocağı çeşitleri, ısıtıcı yüzeylerinin gayet geniş olmasıyla da beğeni topluyor. Döner çeşitlerinin hızlı bir şekilde pişmesi ve servis edilmesi mümkün olabiliyor. Tüm yüzey bölümlerinin çizilmeye karşı yüksek dayanıklılık örneği sergilemesi de önemli özelliklerinden biridir.

Sitemizde gözden geçirebileceğiniz bu ürün modellerinin tamamı gayet kolay temizlenebilir. Günlük temizliğin kısa zamanda tamamlanmasını sağlayan özel tasarımı, döner makinelerinin her daim temiz ve hijyenik kalmasına da olanak tanıyor. Ürün ölçülerini üzerine tıklayarak anında öğrenebilir ve tüm teknik detaylara göz atabilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun olan duvara monte döner ocaklarını şimdi sipariş vererek sitemizden uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.