Buz Konteynerleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Sanayi tipi mutfaklarda kullanım için özel olarak geliştirilen buz konteyneri çeşitleri burada! Mutbex olarak sizlere en kaliteli endüstriyel mutfak ekipmanlarını en uygun fiyatla satın alma şansını sunuyoruz ve bu imkan incelediğiniz buz konteyneri çeşitleri için de geçerlidir. Pratik kullanım özelliği ile ön plana çıkan ürün modelleri düşük fiyat fırsatı sunuyor olmasıyla da beğeni topluyor.

İhtiyacınızı tam olarak karşılayacak bir model satın almanız için sizlere geniş bir seçenek yelpazesi sunuyoruz. Sektörde lider konumda olan markalar tarafından tasarlanan, buz haznesi hem düşük hem de gayet yüksek olan konteyner çeşitlerine hemen göz atmaya başlayabilirsiniz. Düşük enerji tüketimiyle de dikkat çeken ürün modelleri gayet kolay temizlenebilir bir yapıya sahiptir.

Paslanmaz çelik materyalden üretilen buz konteyner endüstriyel kullanım için ideal bir seçenek oluyor. Neme ve suya karşı dayanıklı olması, korozyona karşı dirençli olması gibi özellikler, ürün modellerinin kullanım ömrünün daha uzun olmasını beraberinde getiriyor. Yalın görünümü ise her türlü mutfak tipi için bu ürün modellerini ideal bir seçeneğe dönüştürüyor.

1000 Kg Kapasiteli Buz Konteyneri Çeşitleri Mutbex’te!

İhtiyacınız olan yüksek saklama kapasitesine sahip buz makinesi haznesi çeşitlerini de sitemizde bulabilirsiniz. 1000 kg saklama kapasitesine sahip olan modeller restoran, kafe ya da oteller gibi tüm işletmelerin mutfaklarında rahatlıkla kullanılabilir. 108 x 2 kg araba kapasitesine sahip olan modeller pratik kullanım açısından da tüm beklentileri eksiksiz bir şekilde karşılıyor.

Dilerseniz tercihinizi izolasyonlu buz konteyner modellerinden yana yapabilir ve bu özel tasarım seçeneklerini de en düşük fiyatla satın alabilirsiniz. 1000 kg saklama kapasiteli modeller 251 kg ağırlığa sahip olduğundan taşınması gerektiğinde de herhangi bir problem yaşanmıyor. Düşük ağırlıklarına karşın gayet yüksek kapasite sunabiliyor olan bu ürünleri siz de işletmenize kazandırabilirsiniz.

Dayanıklı malzemelerden üretilen ve paslanmaz çelik gövdesi ile darbelere karşı gayet dirençli olan buz konteyner çeşitleri hakkında tüm bilgileri öğrenmek için ürünlerin üzerine tıklayabilirsiniz. Bu sayede ölçü bilgileri de hemen karşınıza çıkacaktır. İşletmenizin mutfağında bu ürün için ayırdığınız alanı en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacak boz konteynerları tek tıkla istediğiniz adrese ulaşıyor.

Ücretsiz kargo fırsatlarıyla temin edebileceğiniz ürün modelleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Düşük fiyatlarla beraber indirim fırsatları ve ödeme kolaylıkları gibi avantajlar sitemizde sizi bekliyor. Model seçenekleri azalmadan önce ihtiyaçlarınızı belirleyin ve bu ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan buz konteyner çeşitleri için şimdi siparişinizi iletin.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.