Elektrikli Kombi Fırınlar

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3

Elektrikli Kombi Fırın Modelleri Ücretsiz Kargo Avantajı İle Mutbex.com’da!

Endüstriyel kullanım için özel olarak imal edilen bütün mutfak ekipmanları sitemiz üzerinde en uygun fiyatla satışa sunulmaktadır. Sizlere seçkin markalar tarafınca üretimi yapılan ürün çeşitlerini son derece uygun fiyatlarla satın alma avantajı sunmaktayız. Bu sayfada ise elektrikli kombi fırınlar beğeninize sunulmaktadır. Farklı ve kaliteli markaların özenle imal ettiği elektrikli kombi fırınları en uygun fiyatlarla sitemizde bulabilirsiniz.

Farklı tepsi kapasitelerine sahip olan sanayi tipi elektrikli fırın modelleri endüstriyel mutfakların tümünde kullanıma uygundur. Mutfağınızın büyüklüğüne göre tercih edebileceğiniz modeller sizlere büyük kolaylık sağlar. Bununla birlikte programlanabilen pişirme hafızası ve akıllı tepsi özelliği gibi farklı seçenekler sunması da bu fırın modellerini benzer fırın modellerinden ayırmaktadır. Tarih ve saati ayarlanabilir otomatik başlama zamanı seçeneği sunan ürün modellerine de mutlaka göz atmalısınız.

Paslanmaz Çelik Gövdeye Sahip Öztiryakiler ve Rational Kombi Fırın Çeşitlerini Hemen Satın Alın!

Sahip oldukları üstün özelliklerle rahat ve kolay bir kullanım imkanı sunan endüstriyel elektrikli fırın fiyatları sitemiz üzerinde uygun fiyatlardan oluşmaktadır. Bu özel ürünleri satın almak için yüksek fiyatlar ödemeniz gerekmemektedir. Bu arada CleanJet® kendi kendini otomatik yıkama programına sahip olan ve rahatlıkla temizlenebilen kombi fırınlarına da göz atabilirsiniz.

Paslanmaz çelik forma sahip olan 10, 20 ve 40 tepsi kapasitesine sahip elektrikli sanayi tipi fırın tasarımları aynı da pek çok farklı ürün pişirilmesine yardımcı olmaktadır. Böylelikle yoğunluğun fazla olduğu mutfaklarda da bu fırın çeşitlerinin önemli bir ihtiyacı karşıladığını belirtebiliriz. Mayalama cihazına gerek kalmadan hassas mayalama yapabilme özelliğine sahip olan fırın çeşitleri de mutlaka göz atmanız gereken ürün eşitleri arasında yer almaktadır.

Öztiryakiler & Rational sanayi tipi elektrikli kombi fırınlar da sitemiz üzerinde sizlerle buluşturmaktayız. Bu fırın modelleri serbest pişirme özelliği ile 24 saate kadar pişirebilme ve pişirme gerçek süresinin gözlenebilmesi ve sıcak pişirme havasının homojen olarak dağılımını sağlayan konstrüksiyon ve hava kanalları gibi özellikleri ile emniyetli bir şekilde kullanılabilmektedir. Aynı zamanda bu fırın modellerinde 50 adet hazır tarif kayıtlıdır. Bu sayede hazır tariflere bakılarak rahatça yemekler pişirilebilir. Bunun dışında 1000’den fazla tarifte kaydedilebilmektedir.

İlginizi çeken endüstriyel elektrikli kombi fırınlar sitemizde sizleri beklemektedir. Bu modellerin üzerine tıklamanız dahilinde merak ettiğiniz bütün soruların yanıtını bulabilirsiniz. Böylelikle kombi fırın modellerini farklı platformlarda araştırmanız gerek yoktur. En uygun elektrikli fırın fiyatları sanayi tipi olarak sizlere ek indirimler ve ücretsiz kargo fırsatları kazançlı bir alışveriş yapma avantajını da beraberinde getirmektedir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.