Süzme Havuzlu Çalışma Tezgahları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Sanayi tipi mutfak gereçleri alanında yılların verdiği deneyimi ile ilerleyen Mutbex, endüstriyel alanda ihtiyaç duyulan tüm mutfak ürünlerini en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır. Büyük ölçekli üretim yapılan restoran, otel, kafe, fırın ve catering firması gibi pek çok işletmede en çok kullanılan mutfak ekipmanları arasında olan süzme havuzlu çalışma tezgahları da oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Ergonomik tasarımı ve pratik kullanımı nedeni ile hemen her endüstriyel mutfakta harikalar yaratmanızı sağlayacak olan süzme havuzlu çalışma tezgahları, pek çok açıdan profesyonel kullanım için son derece uygundur. Üretiminde kullanılan kaliteli ve dayanıklı malzemeler sayesinde, uzun yıllar boyunca zahmetsiz şekilde kullanabilirsiniz.

Derin Havuzlu Çalışma Tezgah Modelleri

Süzme havuzlu tezgahları kullanırken, yüzeylerinde kullanılan üst kalite paslanmaz çelik malzeme sebebi ile hijyenik bir çalışma alanı yaratıyor. Aynı zamanda bu özelliği ile kolay temizlenen bir yapıya kavuşmuş oluyor. Süzme havuzunda perfore saç kullanılan tezgahlar, üstün kaliteleri ile mutfağınızın vazgeçilmez parçası olacak. Pek çok ürünün temizlik ve hazırlanması konusunda en sık kullanılan mutfak ekipmanı olan süzme havuzlu çalışma tezgahları, farklı boyutları ile her mutfağa uyum sağlıyor. Alanınız ne kadar olursa olsun, farklı ağırlık ve ebatları nedeni ile mutlaka size uyan bir tezgah bulabilirsiniz. Derin havuzlu tezgah modelleri arasından, üretim yaptığınız ürünler için en uygun kapasiteye sahip olanı tercih edebilirsiniz. Tezgahların ayarlanabilir ayaklara sahip olması ile pek çok alana uyumlanabilmeleri kolay olmaktadır. Ayarlanabilir ayaklar, plastik rotildir. Derin havuzlu çalışma tezgahları kategorisinde bulunan tezgahların büyük çoğunluğu kutu profilden üretilen tezgah ayaklarına sahiptir. Fonksiyonelliği ile öne çıkan tezgahlar, mutfakta geçirdiğiniz süreyi daha keyifli ve verimli hale getirirken, yemeklerinizin lezzetini arttıracak.

Pek çok değişik marka ve modelin bulunduğu mutbex.com’da, güvenilir ve kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Endüstriyel mutfak ürünleri alanında yakaladığı üstün standartlar nedeniyle Öztiryakiler de mutfaklarda aranan bir marka olma özelliğini taşır. Öztiryakiler süzme havuzlu tezgah çeşitlerinin içinde, işletmenizin gerekliliklerine yanıt verecek, makul fiyatlı bir model bulmanız uzun sürmeyecektir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.