AirFryer

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

AirFryer Fritözler

Tezgah üstü konveksiyonlu fırın modelleri arasında yer alan airfryer çeşitlerini sitemizde sizlerle buluşturuyoruz. Gıdaları derin yağa batırılmadan kızartılmasını da sağlayan airfryer modelleri bu koleksiyonda geniş bir seçenek yelpazesi halinde kullanıma sunuluyor. Kalitesini ve güvenilirliği kanıtlamış markalar tarafından üretimi gerçekleştirilen tasarımları hemen inceleyebilir ve en uygun air fryer fiyat avantajından faydalanabilirsiniz.

Sitemizde Kenwood airfryer çeşitleri farklı kapasite seçenekleri eşliğinde sizlerle buluşuyor. Markanın 3,8 litre ürün modellerinin yanı sıra 5,5 litre ürün modellerini de bir arada inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik olarak tercih yapabilmeniz için iki hazneli ürün modellerini de alternatifleriniz arasına ekledik. Bu ürün, az yağda pişirme, kızartma yapma, sıcak hava ile kızartma ve pişirme seçeneklerini bir arada sunuyor.

Geniş Aileler İçin 5,5 Litre Kapasiteli Airfryer Modelleri

1800 watt güce sahip olan airfryer çeşitleri kalabalık aileler için en uygun tercih olabilir. 5,5 litre kapasitesi ile dikkat çeken ürünler arasında dijital dokunmatik ekrana sahip olanları da görebilirsiniz. Önceden ayarlanmış 7 farklı pişirme programı ise bu ürünlerin kullanımını kolaylaştırıyor ve en iyi sıcak hava fritözü olarak nitelenebilmesini de sağlıyor.

Sadece sıcak hava ile gıdaların kızartılmasını ve lezzetinden ödün vermeden pişmesini sağlayan hava fritözü airfryer modelleri, kullanımının kolay ve pratik olmasıyla da beğeni topluyor. Pek çok model son derece kısa bir pişirme süresi sunmayı başardığından dakikalar içerisinde sağlıklı ve leziz yemekler hazırlamak da mümkün hale geliyor.

%80 Daha Az Yağ ile Kızartma Yapma İmkanı

Sitemizde sizlere sunulan hava kızartma makinesi çeşitleri arasında hava sirkülasyon sistemine sahip olan modeller de bulunuyor. Bu ürünler 80 derece ile 200 derece arasında değişen ve ayarlanabilen sıcaklık seviyesi seçeneklerini sunabiliyor. Klasik bir fritöze nazaran % 80 daha az yağ ile kızartma yapma imkanı tanıyan ürünler tüm evlerde ve hatta işletmelerde en önemli ihtiyaçlardan biri haline geldi. 

8 işlevli olarak tasarlanan ve kullanıma sunulduğu günden bu yana büyük bir ilgi gören Taotronics airfryer modelleri de alternatifler arasında yer alıyor. Pencere tasarımlı olan modeller pişirme sürecini rahatlıkla gözlemlemeye olanak tanıyor. Uzak kızılötesi ısıtma tüpü ise malzemelere derinlemesine nüfuz etmesini sağlıyor. LED ekranlı ve FDA onaylı olan bu tasarımları mutlaka daha yakından inceleyin.

Markanın ürün modellerinin pişirme fonksiyonları arasında patates kızartması, balık, biftek, yumurtalı tart, baget, karides, tavuk kanadı ve sosisli de var.  Bu hazır ayarlı programlar daha farklı yiyeceklerin pişirilmesi için de kullanılabiliyor. Her türlü sebze ve bakliyat yemeklerinin pişirilmesinde tercih edilebilen sıcak hava fritözü çeşitleri uzun ve sorunsuz kullanım şansı tanıyor. 

Güvenli Kullanım Özellikleriyle Donatılan Airfryer Modelleri

Sitemizde yer alan yağsız hava fritözü çeşitleri oldukça güvenli bir şekilde kullanılabiliyor olmasıyla da dikkat çekiyor. Kızartma tepsilerinin çekilmesi durumunda cihaz otomatik olarak duruyor. Böylelikle istenmeyen kazaların önüne geçilebiliyor ve fırın çeşitleri çocuklu aileler tarafından da gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor. Cihaz üzerinden özel sıcaklık ve zaman ayarlarının da yapılabildiğini aktaralım. 

Sadece kullanımı değil temizliği de kolaylıkla yapılabiliyor. İncelediğiniz airfryer modelleri arasında saplı sepet kısımları çıkarılabilir olan ve yapışmaz kaplamaya sahip tasarımları da göreceksiniz. Pişirme sepetleri tek hareketle çıkarılabilir ve yapışmaz kaplamaları sayesinde kolayca temizlenerek yeniden takılabilir. Seçtiğiniz ürün modeli ile birlikte kullanım kılavuzunun da adresinize ulaşacağını hatırlatalım. 

Kullanım kılavuzu içerisinde merak edilen tüm soruların yanıtları olan bilgilere erişilebiliyor. Aynı zamanda çeşitli gıdaların pişirme süreleri bilgisine de ulaşabilirsiniz. Alarm sistemine sahip olan airfryer modelleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

En uygun sıcak hava fritözü fiyatları ayrıcalığından faydalanarak hemen sipariş verebilir ve bu seçkin markaların ürünlerini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Cazip ödeme kolaylıkları koleksiyonumuz içerisinde yer alan tüm fırın çeşitleri için geçerlidir. Seçtiğiniz ürünler markalar tarafından sunulan garanti kapsamında sizlere ulaşıyor.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.