Soğuk Servis Dispanserleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

İç ve dış gövdesi paslanmaz çelik malzemeden üretilen soğuk servis dispanserleri Mutbex farkıyla sizlerin beğenisine sunuluyor. Endüstriyel mutfaklarda, yemekhanelerde, işletmelerde rahatlıkla kullanılabilmesi için özel olarak hazırlanan bu ürünler, uygun fiyat açısından da beklentinizi karşılayacak. Fanı soğutma sistemine sahip olan soğuk servis bankolarını inceleyin ve size uygun olan için şimdi siparişinizi iletin.

Dolap içerisinde biriken suyu sıcak gaz ile otomatik olarak buharlaştıran soğuk servis bankosu modelleri en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer alıyor. Aynı zamanda bu ürünler tekerlek seçeneği de sunuyor. Böylelikle istendiğinde farklı bir alana taşınmaları da mümkün olabiliyor. Yüksekliği ayarlanabilen ayak sistemine sahip olan banko modelleri hakkında tüm teknik bilgilere hemen ulaşabilirsiniz.

Ürün modellerinin kapı sistemi de kullanıcılardan büyük beğeni toplamayı başarıyor. Özel kapı sistemine sahip olan soğuk servis bankoları arasında kapısı 90 dereceye kadar açıldığında otomatik yaylı sistemle kapanan modelleri göreceksiniz. Bu ürünlerin kapıları 95 – 180 derece arasında açıldığında ise bırakıldığı yerde kalıyor. Böylelikle Öztiryakiler soğuk servis bankosu modelleri gayet konforlu bir kullanım şansı sunuyor.

Kolay Temizlenen, Pratik Kullanım Özelliği Sunan Soğuk Servis Bankoları

Pürüzsüz yüzeyi sayesinde ürün modellerinin temizliğinin gayet kolay yapılabildiğini belirtmeliyiz. Hijyenik bir temizlik çalışmasının yapılması da mümkündür. Elektrikli olarak çalışan ürün modellerinin kapasiteleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle öncelikle beğendiğiniz soğuk servis dispanserinin üzerine tıklayın ve tüm teknik özellikleri gözden geçirin. Ölçü bilgileri de üzerine tıklamanız durumunda karşınıza çıkacaktır.

Elbette soğuk düz zeminli saladbar modellerini de seçenekleriniz arasına ekledik. Termostatlı ısı kontrolü bulunan bu ürünler tekerlekli ayak sistemine sahip olabiliyor ve böylece taşınması, yer değiştirmesi de kolaylaşıyor. Şık tasarımıyla ön plana çıkan saladbar modellerini de inceleyin ve düşük fiyatla hemen satın alın!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.