Soğuk Üniteler

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4

Gıdaların bozulmasını önlemek ve uzun süre taze kalmalarını sağlamak için geliştirilen, sanayi tipi mutfaklarda kullanıma uygun soğuk hava ünitesi çeşitleri burada! Panel – split tip ürün modelleri hermetik kompresörlü ve hava soğutmalı kondenserli olarak tasarlanıyor. Böylelikle kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarıyor. Soğuk ünite çeşitlerini şimdi gözden geçirmeye başlayın.

İstendiğinde soğuk üniteler fan hızı kontrolü ile birlikte de tasarlanabilir. Bu sayede oldukça yüksek düzeyde bir enerji tasarrufu da sunacaktır. Negatif odalarda kapı rezistansı kullanıldığından bu açıdan da verimli bir kullanım şansı sunabiliyor. Yine isteğe bağlı olarak kapılara gözetleme camı ilave edilebilir. Paslanmaz ve PVC kaplı kapılar ile de dizayn edilebilir. Bu arada ürün modellerinin kapısı kapandığında içeriden açılabilir yapıdadır. İncelediğiniz bu ürünlerin bileşenlerinde CE ve ISO belgeli dünya markaları tercih ediliyor. Böylelikle endüstriyel soğuk üniteler son derece uzun bir süre boyunca hiçbir sorun yaşanmadan kullanılabiliyor. Dayanıklı, kaliteli ve uzun kullanım ömrüne sahip ürün modellerine sahip olmak için sitemiz üzerinden sipariş verilebilir.

Yüksek Performanslı ve Düşük Enerji Tüketimi Sunan Soğuk Üniteler Sitemizde!

Poliüretan dolgulu olarak tasarlanan gıda saklama üniteleri minimum düzeyde enerji kullanımı ile gayet yüksek bir performans sergileyebiliyor. Özel talepler olması durumunda çözüm sunulabiliyor ve böylelikle kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına yanıt veren bir tasarımın üretilmesi de mümkün olabiliyor. Öztiryakiler tarafından üretilen tasarımlar marka tarafından sunulan 2 yıl garanti kapsamında kullanıma sunuluyor.

Elektrikli olarak üretilen modellerin sahip olduğu teknik donanım sayesinde minimum düzeyde enerjiye ihtiyacının olduğunu unutmamak gerekir. Bu ürünler daimi olarak çalışır ve dolayısıyla enerji kullanımı da gayet önemlidir. Tercihinizi düşük enerji tüketimi sunan modellerden yana yaparak siz de kazançlı çıkabilirsiniz.

Sitemizde gıda soğutma üniteleri en uygun rakamlarla kullanıma sunuluyor. Yılın belirli dönemlerinde değil tüm sene boyunca düşük fiyatlar sunmaya özen gösteriyoruz ve uygun fiyat politikamız tüm sanayi tipi mutfak ekipmanları için geçerlidir. Bütçe dostu bir alışveriş ile ihtiyaçlarınızın tamamını karşılamak için hemen online sipariş verin. Geniş ödeme seçenekleri ve indirim fırsatları burada, kaçırmayın!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.