Soğan Soyma Makineleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Lezzetli yemekler için birebir olan soğanı yemek ne kadar lezzetliyse soymak da bir o kadar zordur. Profesyonel mutfaklar için özel olarak üretilen soğan soyma makinesi hem zamandan avantaj sağlarken hem de mutfak çalışanlarının gözlerinin yaşarması gibi durumlardan onları korumaktadır. Soğan soyma makineleri genellikle paslanmaz çelik malzemeden imal edilmektedir. Soğanların kolay bir şekilde soyulmasını sağlayan bıçakları parçalanmasının da önüne geçmektedir. Öztiryakiler markasına ait soğan soyma makinesi Paslanmaz çelikten imal edilmiş, değişimi kolay fırça ile kendini temizleme özelliğini taşıyan soyucu disk bulunur. Ayrıca Soğanın büyüklüğüne ve cinsine göre soyma kapasitesi değişir. Soğanların otomatik olarak soyulmasını ve yıkanmasını sağlayan makineler oldukça kolay kullanıma sahiptir. Yazıcılar markasına ait soğan soyma makineleri devrilebilir boşaltma sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Dijital zamanlayıcıya sahiptir. Paslanmaz çelik soyucusuyla üst düzey bir hijyen sağlar. Üründe saatte 260 Kg kapasite bulunmaktadır. Ürünün haznesinin altında bir toplama sepeti bulunur ve kabuklar bu sepete düşer. Sepetten süzen su ise gidere dökülür. Bu sayede gideriniz makinanız tıkanmamış olur. Soğan soyma makinesi fiyatları bu özelliklere göre ve markalara göre değişkenlik göstermektedir. Siz de aradığınız modelleri kolayca bulabileceğiniz Mutbex.com’da ücretsiz kargo ile ürünlerinizi Türkiye’nin her yerine teslim alabilirsiniz.

SOĞAN SOYMANIN EN KOLAY YOLU ENDÜSTRİYEL SOĞAN SOYMA MAKİNASI

Endüstriyel soğan soyma makinası sayesinde otel ve restoran gibi sürekli yemek üretiminin olduğu yerlerde büyük bir zaman kazanabilirsiniz. Soğan soymanın oldukça zor olması nedeniyle tercih edilebilecek bu ürünler zamandan ve çalışanların veriminden kazanmanıza olanak sağlar.

Sanayi tipi soğan soyma makinası saatte yaklaşık 260- 400 kilogram soğan soyma kapasitesine sahiptir. Otel ve restoranlarda zaman ve iş gücü tasarrufu oldukça önemlidir. Soğan soyma makinaları tam olarak bunu sağlamaktır. Mutbex.com tarafından size sunulan soğan soyma makineleri kurtarıcınız olarak zaman ve iş gücünüzü daha kaliteli değerlendirmenize yardımcı olacaktır. Soğan soyma makinaları sayesinde kısa sürede soğanlar soyularak kullanıma hazırlanacaktır. Mutbex.com'da size sunulan soğan soyma makinesi modelleri her bütçeye uyacak özel fiyatlarla size sunulmuştur. Öztiryakiler ve Yazıcılar markalarına ait oldukça kaliteli ürünler size sunulurken soğan, sarımsak ve patates konusunda zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Ürünler yüksek kaliteli olmaları nedeniyle oldukça kolay bir şekilde temizlenmektedir. Paslanmaz çelik yapı bakteri oluşumunun önüne geçer. Farklı modelleri kolayca bulabileceğiniz Mutbex.com'da aradığınız özellikleri filtreleyerek kolayca bulabilirsiniz. Zaman ayarlı, dijital kontrol panelli teknolojik ürünler sayesinde hemen soğanlar soyulabilir. Siz de Mutbex.com’dan alışveriş yaparak kaliteli ürünleri mutfağınıza katmanın farkını yakalayabilirsiniz. Sizler için özel olarak seçilen soğan soyma makineleri sayesinde hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf sağlayarak zamanınızı daha kaliteli hale getirebilirsiniz. Siz de Mutbex’den alışveriş yaparak mutfağınızın tüm ihtiyaçlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.