Kapaksız Çöp Kovaları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Endüstriyel mutfaklardaki en temel gereksinimleri, en uygun fiyatlarla müşterileri ile buluşturan mutbex.com, sektörün en kaliteli mutfak ekipmanlarını online satış mağazası ile erişime sunuyor. Aradığınız her mutfak malzemesini en kısa sürede bulup, benzerleri ile karşılaştırarak sipariş edebilirsiniz. Ürün özelliklerini bir arada görüp, mutfağınızda büyük kolaylık sağlayacak olan kapaksız çöp kovalarına göz atabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir kargo imkanı ile Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz ürünü hızlı bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Sanayi tipi mutfaklarda en çok kullanılan ürünlerin başında gelen kapaksız çöp kovaları, sitenin zengin ürün çeşitliliği arasında yer almaktadır. Kapaksız olmaları nedeniyle mutfakta yemeklerin hazırlanma ve servis aşamalarında, kullanıcılara büyük rahatlık sunduğu için bu tasarıma sahip çöp kovaları daha sık tercih edilmektedir. Mutfakta zaman kazandıran kovalar, kullanıcıların avantajlı fiyatları nedeniyle de seçtiği ürünlerdendir. Pek çok farklı forma ve ebata sahip olan kapaksız çöp kovası seçenekleri, son derece avantajlı fiyatları ile dikkat çekmektedir.

Kapaksız Çöp Kutusu Çeşitleri

Dikdörtgen ve yuvarlak formlu çöp kovaları, ihtiyaca yönelik tasarlanmış pek çok kapasiteye sahiptirler. Mutfağınızın büyüklüğüne ve yoğunluğuna bağlı olarak seçebileceğiniz çöp kovası kapasiteleri, 3 litreden başlamaktadır. 50 litrelik çöp kovalarının da yer aldığı ürün grubunda, tekerlekli ve hareketli çöp kovası alternatiflerini de bulmanız mümkün. Pratik olmaları nedeni ile öne çıkan tekerlekli ve kapaksız çöp kutusu alternatifleri, uzun ömürlü ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.

Ürün grupları arasında önemli bir yer tutan plastik çöp kovaları; daha hafif ve pratik bir kullanım sağlarken, diğer tip kovalara kıyas ile daha ucuzdurlar. Site üzerinde yer alan plastik ve kapaksız çöp kovaları; olumlu geri dönüşlerin alındığı ve en sık satın alınan ürünler arasında kendine yer bulmaktadır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.