Bulaşık Makinesi Kireç Sökücüleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Pek çok şehrin şebeke suyunda yüksek oranda kireç bulunuyor. Su kullanarak çalışan makinelerde ise kireç zamanla birikerek kalın katmanlara dönüşüyor. Dolayısıyla makinelerin çalışma performansları düşebiliyor ve kimi zaman kireç kaynaklı arızalar da meydana geliyor. Sudaki kireçten en çok etkilenen ise bulaşık makineleridir. Kirecin bu etkisini ortadan kaldırmak için bulaşık makinesi kireç çözücü çeşitleri kullanılabilir.

Profesyonel mutfaklarda kullanılan bulaşık makineleri ile % 100 uyumlu olan bulaşık makinesi kireç temizleme maddesi bulaşık makinelerinin kirecin olumsuz etkilerinden tamamen korunmasını sağlıyor. Bununla birlikte tabak ve bardaklar gibi çeşitli mutfak malzemelerinde yıkama sonrası kalan kireç lekelerini de engelliyor. Bulaşık makinesinin performans kaybı yaşamasını engellemek için siz de bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Sitemizde güvenilir markalar tarafından geliştirilen bulaşık makinesi kireç önleyici deterjan çeşitlerini sizlerle buluşturuyoruz. Kapalı sistem olan her türlü bulaşık makinesinde bu ürünleri kullanabilirsiniz. İlk kullanımdan itibaren kireç katmanlarını parçalıyor ve zamanla kireç birikimi oluşmasını engelliyor. Bu sayede bulaşık makinesinin su ile temas eden parçalarının zamanla yıpranmasının önüne geçiyor.

Kireç Önleyici İle Enerji Kayıplarını Engelleyin!

Elbette bulaşık makinesi kireç sökücü çeşitleri kireci önlüyor olması nedeniyle enerji kayıplarının önüne geçmeyi de başarıyor. Kireçten kaynaklı performans düşüşlerini engellerken bir yandan da ekstra enerji harcanmasını da önlemeyi başarıyor. Endüstriyel mutfaklarda kullanılan tüm bulaşık makinesi tipleri ile birlikte kullanılabilen kireç önleyicileri en uygun fiyatla hemen satın alabilirsiniz.

İncelediğiniz endüstriyel bulaşık makinesi kireç çözücü çeşitleri kapalı sistem olan her türlü makinede kullanıma uygundur. Çay ve kahve makineleri de zamanla kireçten olumsuz etkilenebilen makine çeşitleridir. Kireç birikimini önlemek için kapalı sistem olan çay ve kahve makinelerinin temizliğinde de bu ürünleri güvenle kullanabilirsiniz.

Son derece güçlü bir formüle sahip olması sayesinde her defasında çok az miktarda kireç sökücü kullanımı istenen etkiyi elde etmek için yeterli oluyor. Her 1 litre su için yalnızca 5 ml – 15 ml kireç çözücü kullanmanız, sudaki kirecin parçalanarak çözülmesi için yeterli olacaktır. Uzun süre beklemiş ve katmanlaşmış olan kireç parçaları için biraz daha fazla miktarda kullanabilirsiniz.

Profesyonel Mutfaklara Özel Kireç Çözücülerde Ekonomik Boy Seçeneği Burada!

İşletme mutfaklarında, restoran ve kafe mutfaklarında sürekli olarak kullanılması gereken malzemelerde ekonomik boyları tercih edin. Bu malzemeler arsında en önemli olanlardan biri de kireç çözücülerdir. Bu ürünleri 5 litrelik ambalajda satın alarak daha az ödeme şansından siz de faydalanabilirsiniz. Ekonomik boy seçeneğine yönelmek için sitemize uğramanız yeterli oluyor. Sizlere bu güçlü formüle sahip olan ürünleri 5 litrelik ambalajlarda satın ama şansını sunuyoruz.

Özel olarak formüle edilen kireç çözücü çeşitleri bulaşık makinelerinin parçalarına ya da çay ve kahve makinesi gibi makine parçalarına hiçbir zarar vermiyor. Sadece kireci parçalayarak çözünmesini sağlayacak maddeler içeriyor olması, ürünlerin güvenli bir şekilde kullanılmasına olanak tanıyor. Kireç çözücüler uzun süreli kullanımlarda da bulaşık makinelerine herhangi bir zarar vermiyor. Bu yönüyle de rahatlıkla tercih edebileceğiniz ürünler olduğunu ekleyelim.

Profesyonel mutfaklarda temizlik için kullanabileceğiniz diğer ürünleri de sitemizde inceleyin. Ekonomik boy bulaşık makinesi deterjanları, elde yıkama bulaşık deterjanları da yüzey temizleyici çeşitleri gibi ihtiyaçlarınızı minimum bütçe ile karşılamak için Mutbex en doğru adrestir. Sitemiz üzerinden sipariş vermeniz durumunda yıl boyunca en uygun rakamlarla alışveriş yapma şansını da kullanmış olacaksınız. Türkiye’nin tüm kentlerinden sipariş verebilir ve seçtiğiniz ürünlerin çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.