Daub

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Daub

Daub, unlu mamul endüstrisi için hamur yuvarlama ve ekmek dilimleme makineleri üretmektedir. 1902 yılında şirket, Hollanda’nın Goirle bölgesinde bulunmaktadır. Tüm Daub makineleri son teknoloji ürünü otomatik üretim ekipmanları, temiz prosesler ve verimli seri montaj kullanılarak üretilir.

Yüz yılı aşkın süredir endüstriyel mutfak ekipmanları üreten şirket, sınıfının en çok tercih edilen ekipmanlarını üretmektedir. Hamur yuvarlama makineleri ve ekmek dilimleme makineleri markanın ürün grubunu oluşturmaktadır.

Bakım kolaylığı, servis erişimi ve uzun süreli dayanıklılık Daub’un en çok önem verdiği faktörlerdir.

Daub Hamur Bölme Yuvarlama Makineleri

Daub hamur bölme yuvarlama makineleri bölme sayısı ve grama göre çeşitli modellerle satılmaktadır. Daub Hamur Bölme Yuvarlama Makinesi, 14 Bölme, 130-250 Gr, Daub Hamur Bölme Yuvarlama Makinesi, 30 Bölme, 25-85 Gr gibi modelleri bulunmaktadır. Sitemizdeki Daub hamur bölme yuvarlama makineleri Öztiryakiler garantisi altındadır.

Daub hamur bölme yuvarlama makinelerini sitemizde bulabilir, diğer ürünlerle karşılaştırabilir ve en ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ayrıca sitemize üye olarak ekstra indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Hemen tıklayın ve Daub hamur yuvarlama makinelerini en ucuz fiyatlarla satın alın.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.