Şişe Soğutucular

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Şişe Soğutucu Buzdolapları Ne İşe Yarar?

Cafe, restoran, otel, bakkal, market gibi gıda işletmeleri için vazgeçilmez ürünlerden biri, şişe soğutuculardır. Yaz aylarında kavurucu sıcaklardan bunalan müşterilerinize buz gibi soğuk içecekler servis etmeniz için bir şişe soğutucu buzdolabı olmazsa olmaz ekipmandır. Soğuk içecekler artık sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da sıkça tüketildiği için işletmenizde mutlaka bir şişe soğutucu buzdolabı bulundurmanız gerekir. Su, kola, meyve suyu, meşrubat, alkollü içecekler ve daha birçok içeceğin soğutulması ve soğuk şekilde muhafaza edilmesini sağlarlar.

Şişe soğutucuları geniş ürün seçenekleri ve uygun fiyatlarıyla mutbex.com'da bulabilirsiniz.

Şişe Soğutucu Buzdolabı Modelleri ve Fiyatları

Şişe soğutucular çeşitli model ve fiyatlarda üretilmekte ve satılmaktadır. Tek kapılı, 2 kapılı, 3 kapılı, kayar(sürgülü) kapılı, çarpar kapılı, dik tip, tezgah altı gibi modelleri bulunmaktadır. Kapasitelerine, kapı sayılarına, kapı türlerine, modellerine göre farklı fiyat seçenekleri bulunmaktadır.

İşletmeniz için alacağınız şişe soğutucu buzdolabını seçmeden önce işletmenizin ihtiyacını belirlemek en doğru ürünü seçmenizde size yardımcı olacaktır.

Dolabınızı yerleştireceğiniz yere göre dik tip ya da tezgah altı tip modelleri tercih edebilirsiniz. Dik tip şişe soğutucular tezgah altı şişe soğutuculara göre daha az yer kapladığından alanı kısıtlı olan mekanlar için daha uygun modellerdir. Eğer dolabınızı bar altı ya da bar arkasına yerleştirmeyi düşünüyorsanız da tezgah altı şişe soğutucu modelleri sizin için çok daha uygun olacaktır. Yine kullanım şeklinize ve alanınıza göre çarpar kapılı ya da kayar kapılı şişe soğutucu modellerini sitemizden satın alabilirsiniz.

293 litre kapasiteye sahip tek kapılı Gtech SC293F şişe soğutucu modeli, dik tip ve tek kapılı modeller arasından tercih edebileceğiniz modellerden bir tanesidir. 228 litre kapasiteye sahip olan çift kapılı Gtech SC228F şişe soğutucu modeli ise tezgah altı modeller arasından az yer kaplamasıyla tercih edebileceğiniz bir modeldir.

Şişe soğutucu buzdolabı modellerini en ucuz fiyatlarla mutbex.com'da bulabilir, markaları karşılaştırabilir, işletmeniz için en uygun ürünü satın alabilirsiniz. Ayrıca sitemize üye olarak ekstra indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Üye olmak için hemen tıklayın ve en ucuz şişe soğutucuları satın alın.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.