Davlumbazlar

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4 5 ... 7

Kaliteli Davlumbaz Nasıl Olmalıdır?

İyi kalitede hizmet vermekte olan işletmelerin çoğunda en önemli ihtiyaçlardan birisi de temiz sonuç veren bir havalandırma sistemi olmasıdır. Restoran, hastane ya da otellerin mutfaklarında yer alan havalandırma sisteminde kullanılan davlumbaz egzozları büyük bir problem oluşturabilmektedir. Endüstriyel davlumbaz seçimleri yapılırken tasarımlarına çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Davlumbaz seçiminin yanı sıra yerleştirildiği alan da büyük önem taşımaktadır. Öncelikle restoranların ya da yemek servisi yapılan alanların havalandırma konusu incelenmelidir.

Mutfak havalandırma işlemlerinde başrollerden birisi de davlumbazdır. Mantıklı bir karar çerçevesinde seçilmiş sanayi tipi davlumbaz pişirme sonucu ocaktan çıkan dumanın tamamen içine çekebilecek yeterlilikte olmalıdır. Ve dışarıya duman kaçışını engelleyebilmelidir. Aksi taktirde diğer alanlara da yayılacak olan duman işletmenin hijyen ve kalitesini sorgulatabilecek tarzda kötü bir durumdur. Öztiryakiler duvar tipi davlumbazları sayesinde hiçbir şekilde duman kaçağı yaşamadan harika sonuçlar alabilmeniz mümkündür.

Davlumbazlar Nerelerde Konumlanmalıdır?

Büyük işletmelerin mutfaklarının yanı sıra kafe ve restoranlarda zaman zaman yaşanan alan sorunlardan kaynaklı olarak davlumbazın ebadı ve tam olarak nereye yerleştirileceği bir soru işareti olabilmektedir. Cafe davlumbaz kullanımında genel olarak duvar tipi davlumbazları tercih edebilmektedir. Farklı modellerde ve ölçülerde bulabileceğiniz endüstriyel mutfak davlumbaz seçenekleri sitemizde yer almaktadır. İşletmenizde kullanacağınız alanı hesap ederek bir davlumbaz seçebilirsiniz. Alan seçimlerinde dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi de yangın güvenliğidir.

Standart ölçülere göre işletmelerde kullanılacak davlumbaz yanıcı materyallerden en az 46 cm uzaklığa monte edilmelidir. Bazı zaruri durumlarda mesafeler azaltılabilmektedir. Ancak tüm bu durumlar da çeşitli şartlara bağlıdır. Güvenlik önlemlerinin en yüksek seviyede olması isteniyorsa bu noktada pişirme yüzeyi ile davlumbaz filtreleri için ayrılan alana dikkat edilmelidir. Diğer mutfak malzemelerinde ise kullanılan davlumbaz sanayi tipi olmasına rağmen aralık artmaktadır. Materyal olarak odun kömürü ya da lavataş tercih edilen mangallarla davlumbaz arasında en az 122 cm mesafenin olması güvenlik için çok önemli noktalardan birisidir.

Endüstriyel Davlumbazlarda İnanılmaz Fiyatlar

Sanayi tipi davlumbaz modelleri kutu tipi cidarlı ve filtreli duvar tipi davlumbazlar ve cidar eklentisiz filtreli, duvar tipi davlumbazlar olmak üzere birçok çeşitte üretilmektedir. Tüm bu güvenli davlumbaz modellerini sitemiz üzerinden rahatlıkla bulabilirsiniz. Alan konusunda santimlik dikkat edilerek monte edilen davlumbazların onlarca farklı boyuttaki davlumbaz tiplerinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Sanayi tipi davlumbaz fiyatları piyasadaki ürünlere kıyasla çok iyi bir aralıktadır. Bütçenize göre farklı seçenekleri yer alan davlumbazlarda konforlu bir kullanım çok önemlidir. Özellikle ürünlerin iyi performans sergileyebilmeleri adına doğru büyüklüklerde ve özelliklerde satın alınması ve monte edilmesi çok önemlidir.

Cafe davlumbaz fiyatları konusunda çok ucuz fiyat avantajlarından faydalanabilmek için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli. Endüstriyel davlumbaz fiyatları farklı modellere göre değişim gösterse de benzer aralıklardadır. Dolayısı ile bu noktada davlumbaz seçimine dikkat edilmeli ve güvenlik şartlarını göz önünde bulundurarak satın alınmalıdır. Açık mutfak tipi çalışan lokantalarda duman görüntüsünün olmaması mutfak hijyen ve güvenliğini gösteren önemli özellikler arasında yer almaktadır. Lokanta tipi davlumbaz fiyatları açısından incelendiğinde sitemizde Öztiryakiler markalı yüksek kalitede tasarlanan davlumbazların ne kadar ucuz fiyatlara satıldığına şaşırabilirsiniz. Siz de vakit kaybetmeden işletmeniz için en uygun davlumbazı sitemizden seçebilir ve pratik bir şekilde ödeme yaparak siparişinizi verebilirsiniz. En kısa zamanda kargoya teslim edilen ürünlerinizi kapıdan teslim alabilir ve güven içerisinde kullanabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.