Şarap Buzdolapları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Şarap çeşitlerinin soğuk, oda ısısında ya da sıcak servis edildiği işletmelere özel şarap dolapları uygun fiyat avantajı eşliğinde Mutbex’te! Şarap şişelerinin kolay ve güvenli bir şekilde yerleştirilebildiği, özel iç tasarımı sayesinde gayet konforlu biçimde kullanılabilen bu ürünleri siz de işletmenize kazandırın! Her ihtiyaca uygun, farklı şişe kapasitesine sahip şarap saklama dolabı modellerini şimdi online inceleyin ve uygun fiyat fırsatları devam ederken siparişinizi verin!

Şarap Buzdolapları Çeşitleri

Sitemizde hem işletmelerde hem de evlerde kullanıma uygun olan şaraplık dolabı çeşitlerini bir arada görebilirsiniz. Oldukça geniş bir kapasite seçeneği sunuyor ve ihtiyacınıza uygun olan modelleri kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Şarapların en doğru sıcaklık, nem ve ışık koşullarında saklanması için güvenle kullanılabilen bu ürünler yeni nesil teknolojilerin de yardımı ile artık çok daha konforlu bir kullanım sunuyor.

Tek kapılı, çift kapılı şarap dolabı çeşitleri, otomatik kilit, dijital gösterge, nem sensörü, hava temizleme filtresi, koku filtresi gibi pek çok özellikle donatılıyor. Sessiz çalışma prensibine sahip, enerji tasarrufu sunan ve uzun kullanım ömrü beklentisini karşılayan modelleri seçerek siz de bu ihtiyacını hemen giderin.

Tek ve Çift Sıcaklık Bölgeli Modeller

İç ortam sıcaklığını son derece hassas bir şekilde ayarlayabileceğiniz modeller size sadece bir tık uzaklıkta! Şarap çeşitleri için genellikle 12 – 18 derece sıcaklık öneriliyor olsa da bazı şarap ve diğer alkollü içeceklerin daha farklı bir ısıda muhafaza edilmesi gerekebilir. İşte bu noktada devreye tek ve çift sıcaklık bölgeli şarap buzdolabı modelleri giriyor. Bu özelliğe sahip bir modeli seçmek için mutlaka Galia şarap dolabı modellerine yönelmeniz gerekmez.

Farklı şarap türleri için farklı ısı ayarlarını seçebileceğiniz ve bunun için tek bir dolapta birden fazla bölme seçeneği sunan tasarımları tercih edebilirsiniz. Üstelik bölmeler için iç ortam sıcaklığını dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Dijital gösterge paneli üzerinden sıcaklık seviyesini kolayca görebilirsiniz. Optimum nem dengesi % 50 ila % 70 arasında olan modeller nem konusunda da mükemmeli arayanlar için ideal bir seçim olacaktır.

Büyük Kapasiteli Şarap Buzdolapları

200’den fazla şişe soğutma kapasitesine sahip olan şarap buzdolabı modelleri, alkol servisinin yoğun şekilde yapıldığı işletmelerin temel ihtiyaçlarından biridir. Şarap çeşitlerinin yanı sıra diğer alkollü ve alkolsüz içecek şişelerinin soğutulmasında da rahatlıkla kullanılabilen büyük kapasiteli şarap buzdolabı çeşitlerinde sınırlı sayıda seçenekle yetinmeyin. Mutlaka Frenox şarap dolabı modellerine yönelmeniz gerekmez, sitemizde Electrolux, La Sommeliere, Liebherr, Şenox, By Kitchen gibi lider markaların yüksek kapasiteli şarap soğutma dolaplarını bulabilirsiniz.

Şarap Dolabı Fiyatları

Şarap dolaplarında farklı fiyat seçenekleri sizi karşılayacak. Özellikle üretimde kullanılan malzemelerin kalitesi ve dolapların kapasitesi, fiyatlar üzerinde belirleyici olan unsurlardır. Enerji tasarrufu özelliği, iç aydınlatma ve sıcaklık kontrolü özelliklerinin olup olmadığı da fiyatları etkiler. Ancak uyguladığımız makul fiyat politikası kapsamında sizlere her daim düşük fiyatlar sunmaya devam ediyoruz. Büyük kapasiteli ve yüksek performanslı şarap soğutma dolaplarında yüz güldüren fiyat fırsatları devam ediyor.

En Popüler Şarap Buzdolabı Markaları ve Modelleri

Sitemizde en popüler şarap dolabı markalarının en beğenilen modellerini inceleyebilir, düşük fiyatla satın alma fırsatından faydalanabilirsiniz. Mutlaka Bosch şarap dolabı çeşitlerine yönelmeniz gerekmez. Teknik donanımı ve kullanıcı dostu özellikleri ile ön plana çıkan markaları sizler için tespit ettik. Sitemizde Caso şarap dolabı çeşitleri gibi uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz modelleri avantajlı bir alışverişle satın almanız mümkündür!

La Sommeliere Şarap Dolapları

Modern bir tasarım, dolap içi led aydınlatma, paslanmaz çelik kol ve UV işlemeli cam kapı gibi özelliklerle donatılmış olan La Sommeliere şarap saklama dolabı çeşitleri, konforlu kullanım sunar. Dolap modellerine kazandırılan aktif karbon filtre kokuları nötralize eder. 50 ya da 102 gibi farklı şişe kapasiteli modellerin tamamı sitemizde incelenebilir.

Liebherr Şarap Dolapları

Beyaz eşyada dünya genelinde bilinen İsviçre markası Liebherr ürünleri seçenekleriniz arasında yer alıyor. Sadece tasarıma değil uzun kullanım ömrüne ve pratik kullanıma da önem verenler bu markanın ürünlerini inceleyebilir. Sıcaklık ayarlı şarap dolabı Liebherr markasının en çok tercih edilen modelleridir. 40 – 253 şişe kapasiteli Liebherr şarap dolabı seçeneklerinin tamamı Mutbex’te!

Senox Şarap Dolapları

Tek kapılı ve çift kapılı şarap soğutucu dolap çeşitlerini Şenox markasının ürün gamında bulabilirsiniz. Özel tasarım rolbond evaporatör, ayarlanabilir iç raflar, led aydınlatmalı iç dizayn gibi pek çok özellikle donatılmış olan şarap soğutma dolabı çeşitleri arasında fanlı sisteme sahip olanları da göreceksiniz. Uygun fiyat arayışınıza ise Mutbex ile bir son verebilirsiniz!

Şarap Buzdolabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • Şarap buzdolapları kompresörlü ve termoelektrik soğutma sistemine sahip olabiliyor. Termoelektrik sisteme sahip modeller çok daha sessiz çalışır.
 • İhtiyaç duyduğunuz kapasiteyi belirlemeli ve bu ihtiyacı karşılayacak modelleri seçmelisiniz. Her bir modelin kapasite özelliği değişebilir.
 • Şarap buzdolabı için ayırdığınız alana uygun ebatlarda olan modeli tercih etmelisiniz.
 • Enerji tasarrufu sağlayan modelleri tercih ederek gereksiz enerji tüketiminin önüne geçebilirsiniz.
 • Farklı ısılarda şarap servisi yapan işletmeler sıcaklık kontrolü olan modellere yönelmelidir.
 • Mutlaka fiyat/performans kıyaslaması yapmalı ve bütçenizi verimli şekilde değerlendirmelisiniz. Yüksek performanslı şarap dolabı fiyatları sitemizde en düşük rakamlardan oluşuyor.
 • Çift kapaklı modeller daha geniş kapasiteli olmakla birlikte daha konforlu bir kullanım sunabilir.
 • Üzerinde sıcaklık göstergesi olan bir modeli seçerek ısı kontrolünü kolayca yapabilirsiniz.

Neden Mutbex.com'dan Satın Almalısınız?

 • Mutbex olarak sizleri yüksek kalitede şarap dolabı çeşitleriyle buluşturuyoruz. Model seçeneklerini incelerken kalite endişesi yaşamadan tercih yapabilirsiniz.
 • En uygun şarap dolabı fiyat avantajı tüm ürünlerde geçerlidir. Bütçeyi verimli kullanmak için sizlere sunduğumuz ürünler arasından bir tercih yapmanız yeterlidir.
 • Satış öncesinde ve satış sonrasında destek hizmeti sunuyoruz.
 • Şarap dolaplarını markalar tarafından sunulan garanti kapsamında satın alabilirsiniz.
 • Hızlı kargo uygulamamız mevcuttur ve bu doğrultuda seçtiğiniz ürünlerin teslimatını kısa zamanda yapıyoruz.
 • Sitemiz üzerinden güvenle sipariş verebilir ve ödemenizi kredi kartınızla yapabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.