Şarap Buzdolapları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2

Şarap Buzdolabı Modelleri Mutbex.com’da!

Şarap dolabı modelleri, büyük işletme mutfaklarında alkollü içeceklerin soğuk bir şekilde saklanması ile kullanılan ekipmanlardadır. Farklı markalar tarafında, farklı özelliklere sahip olan şarap buzdolabı modelleri arasından ihtiyacınıza en uygun olan ürünleri Mutbex.com adresi üzerinden inceleyebilirsiniz. Mutbex tarafından satışa sunulan La Sommeliere şarap dolabı modelleri farklı kapasitelere sahip çeşitleri ile sunulmaktadır.

 

160 şişe kapasitesine kadar olan şarap soğutucu dolaplarda raf sayısı 5 olarak üretilmektedir. Bu ürünler termo soğutmalı özelliğe sahip olup 5 ila 22 derece arasında sıcaklığa sahiptir. Daha küçük kapasitede bir ürün arayışında iseniz 16 şişe kapasiteli modellerde bulunmaktadır. Bu ürünler de 8 ila 18 derece arasında sıcaklığa sahiptir.

 

Şarapların üretim aşamalarından tüketim aşamalarına kadar doğru bir ortamda, uygun sıcaklık aralığında ve formlarına uygun bir yerde muhafaza ediliyor olmaları; lezzetli ve sağlıklı bir tüketim sağlanabilmesi için son derece önemlidir. Bundan dolayı yeni nesil teknolojiler ile üretilen şarap saklama dolabı modelleri, günlük kullanım için imal edilenlerin yanı sıra özellikle yıllandırma şarap dolabı, yıllandırılmak istenen şaraplar için sorunsuz bir saklama alanı sunmaktadır.

 

Ev şartlarında bireysel kullanım adına ya da otel, restoran, bar gibi şarap satışının gerçekleştiği mekanlarda kullanılabilecek olan şarap dolabı çeşitleri; yeni nesil teknolojiler kullanılarak imal edişmiş modelleriyle Mutbex.com internet mağazasında huzurlarınıza sunulmaktadır. Mobilyalı ve mobilyasız olarak 2 türde sunulan şarap soğutucu dolaplarını sizler de online mağazamız üzerinden ayrıntılı bir biçimde inceleyebilirsiniz.

 

Puro Saklama Dolabı ve Modellerini Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Online Satın Alın!

Mutbex güvencesi ile bu kategori içerisinde sizlere sunulan bir diğer ürün modeli ise puro saklama dolabı ürünüdür. Puroların saklama şartları kullanım zamanları bakımından son derece önemlidir. Puronun saklama kurallarından en önemli olanı sıcaklık faktörüdür. Doğru ve uzun sürekli saklama sağlayabilmek için 16 ila 18 derece arası bir sıcaklığa ihtiyaç vardır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer koşul ise nem oranıdır.

 

Puronuzun çok nemli olması yanmasını engelleyecektir. Bu özelliklere uygunluğu sağlayabilmek adına bir puro dolabı satın almanız gerekecektir. Sitemiz üzerinden bu dolap modelleri de La Sommeliere markası kalitesiyle satışa sunulmaktadır. Bu ürün modeli, maksimum 200 puroyu muhafaza edebilmektedir. 10 ila 22 dereceye kadar sıcaklığa sahip olan dolaplar 3 adet ahşap rafa sahiptir. Aynı zamanda dijital sıcaklık ve nem ölçer gösterge gibi özellikleri de mevcuttur.

 

Endüstriyel ve profesyonel mutfakların her türlü isteğine ve ihtiyacınız yönelik olan Mutbex.com, online satış fırsatını da beraberinde sunmaktadır. Uygun fiyat politikası ile La Sommeliere markalı puro ve şarap dolapları satışı yapmaktadır. Aynı zamanda bunların yanı sıra ürünler arasında performans değerlendirmesi yapma fırsatı da sağlamaktadır. Bu bağlamda satın almak istediğiniz ürünler hakkında müşteri yorumlarını okuyarak değerlendirmenizi yapabilmektesiniz.

 

Şarap dolabı fiyatlarına bakıldığı zaman, seçeceğiniz ürünün sahip olduğu özelliklerinden kapasitesine kadar birçok ayrıya bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Ürün kategorisi içerisinde seçeceğiniz alternatifleri incelerken özelliklerini de göz ardı etmemeniz doğru tercihi yapmanıza yardımcı olacaktır. Mutbex.com en kaliteli markalar ile çalışarak siz değerli müşterilerimize ve işletmelerimize ihtiyacı olan ekipmanları en uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.