İçki Kovaları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

İçki Kovası Modelleri Mutbex.com’da!

Şişe kovaları, evinizde ya da barınızda büyük ölçüde içki şişesi saklama yeteneğine sahip ürünlerdir. Bu ürünler ile içecek direkt olarak misafirler için hazır olarak servis edilmektedir. İşletmenizde bir içki kovası bulundurmanın pek çok getirisi olabilir. İçki kovaları genellikle yalıtımlıdır ya da çift cidarlıdır. Bundan dolayı içkileri daha uzun süre soğuk bir şekilde muhafaza eder. Aynı zamanda evlerde de şık görünümlü bu ürünler ile içkilerinizi servis edebilirsiniz.

Farklı modellerini tercih edebileceğiniz içki kovası çeşitleri sadece içeceklerinizin soğuk kalmasını sağlamakla kalmayıp görsellikleri ile de sofralarınızda şıklık katacaktır. Sofralarınıza şıklık katmak, içeceklerinizin soğuk kalmasını sağlamak istiyorsanız sayfamızdaki içecek ekipmanları ürün kategorimizden ilgili modellere göz atabilirsiniz. Birbirinden farklı içki kovaları ile içeceklerinizi servis edebilirsiniz.

Restoran ve barlarda içkilerin soğukluğu ile alakalı sorun yaşamak istemeyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında içki buz kovası yer alır. Buz kovalarının kullanımı oldukça kolaydır. Bunun yanı sıra talep edilen yararı elde etmek adına doğru bir kullanım gerekir. İçeceklerinizde uygun soğukluğu elde etmek adına konulan buz miktarı çok önemlidir. Bu hususta uzmanlar şampanya kovasi modellerine bir miktar buz koyduktan sonra içerisinde şişeyi koyup doğru soğukluğu elde etmeyi beklemenin doğru olmadığını söylemektedir.

Sayfamızda yer alan icki kovasi modelleri paslanmaz çelikten üretilmektedir. Paslanmaz çelik oksitlenmeye karşı oldukça sağlam olduklarından uzun ömürlüdür. Tasarım bakımından değişiklik gösteren modeller arasında ayaklı ya da ayaksız, kulplu ve kulpsuz modeller bulunmaktadır. Şık görünümleri ile ayaklı buz kovaları oldukça tercih edilmektedir.

Öztiryakiler Alkol Kovası Modelleri 

Profesyonel mutfak ve otel, restoran ve barlarda özellikle de içki içilen işletmelerde ekipman olarak sıklıkla kullanılan ürünlerin başında bar ekipmanları gelmektedir. Bunlardan bir tanesi de şarap kovası modelleridir. Şarap kovaları üretilen malzemeye göre farklılık gösterir. Genellikle metal ve çelik malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemelerin kullanılmasının nedeni darbelere karşı dayanıklı olmasıdır.

Alkol buz kovası modelleri farklı boyutlarda ürün skalasına sahiptir. Bu kovalarda alkollü içeceklerin tümünü soğuk tutabilmek adına yoğun olarak buz da kullanılmaktadır. Bu ürün türüne sahip olabilmek adına mutbex.com’u ziyaret edebilir, size en uygun olan ürüne tek bir tıkla erişebilirsiniz. İçeceklerinizin soğukluğunu korumak adına bu ürünlerden satın alabilirsiniz.

Alkol kovası nerede satılır diye araştırma yapmanıza gerek yok. Bar ekipmanlarından olan alkol kovaları uygun fiyat alternatifleri ile mutbex.com’da sizleri bekliyor! İçki kovaları isteğinize ve arzunuza göre pek çok alternatif sunmaktadır. Ayrıca baristaların da işlerini son derece kolaylaştırdıkları adına önerilen ürün türlerinden biridir.

Şarap, alkol, şampanya buz kovası modelleri içkilerin soğuk tutulmasını sağlayan ürün grubudur. İçkilerin soğuk kalması sağlayan bu ürünler ile müşterilerinizin memnun olmasını sağlayabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek her zaman en uygun içki, şarap kovası fiyatları ile ihtiyaçlarınızı satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri hızlı kargo ve güvenli alışveriş avantajıyla hemen satın alın.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.