Tezgahüstü Soğutmalı Teşhir Dolapları

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4

Eğer yeni bir soğutmalı teşhir dolabına ihtiyacınız varsa ve ekonomik bir alışverişle bu ihtiyacınızı karşılamayı istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sitemizde sizlerin kullanımına sunduğumuz set üstü soğuk teşhir dolabı modellerinin tamamında uygun fiyat avantajı geçerlidir. Kullanıcı istekleri ve ihtiyaçları dikkate alınarak tasarlanan bu dolaplar sizin de ihtiyacınızı eksiksiz bir şekilde karşılayacak.

Restoran, otel, çay bahçesi, kafe, kulüp, bar ve fırınlar başta olmak üzere tüm işletmelerde kullanıma uygun olan tezgahüstü soğutmalı teşhir dolapları ekonomik bir seçenek olmasıyla da ön plana çıkıyor. Net ağırlığı sadece 40 kg olan ve istenen her yere taşınabilen ürün modelleri de seçenekleriniz arasında mevcut. LED aydınlatma sistemine sahip olan ürünleri hemen incelemeye başlayın.

Üst cam bölümü çıkarılabilir özellikte olduğundan temizlik ve kullanım açısından gayet konforlu olan tezgah üstü soğuk teşhir dolabı modellerine de yönelebilirsiniz. Tüm ürünler hızlı ve pratik bir şekilde temizlenebilme özelliğini bünyesinde barındırıyor. Aynı zamanda sağlam gövde yapısına sahip olduğundan hafif darbelere karşı da yüksek mukavemet özelliği sergiliyor.

Set Üstü Teşhir Dolaplarını Sitemizde İncelemeden Karar Vermeyin!

Sitemizde sadece belirli bir kalitenin üzerinde olan set üstü soğuk teşhir ünitesi çeşitlerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bu nedenle koleksiyonumuz içerisinde bulunan ürün modellerinin tamamını incelemeden sakın karar vermeyin. Tamamı uzun ve problemsiz bir kullanım ömrü sunabilen set üstü teşhir dolapları sanayi tipi mutfaklar için özel olarak geliştiriliyor.

Servis ve teşhir dolabının aynı alanda buluştuğu özel set modellerini de mutlaka incelemelisiniz. Özel cam sistem sayesinde son derece şık ve temiz bir görünüm sergileyen set üstü soğuk teşhir dolapları taşınabilir yapısı sayesinde kokteyller gibi çeşitli organizasyonlarda da tercih edilebilir.

İncelediğiniz bu özel ürünler endüstriyel mutfakların ve gıda üzerine faaliyet gösterilen tüm işletmelerin en önemli ihtiyaçlarının başında geliyor. Bu ihtiyacı olabildiğince düşük fiyatla karşılamak için sitemiz üzerinden sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Siparişinizi kısa zamanda dilediğiniz adrese ulaştırıyor ve sanayi tipi mutfakların gereksinimlerini en uygun rakamlarla karşılamanızı sağlıyoruz. Diğer ihtiyaçlarınız için de sitemizde beğeniye sunulan koleksiyonlarımızı gözden geçirebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.