Öztiryakiler Elektrikli Grill Plate, Düz, 40x70x30 cm, OGE 4070

 • Öztiryakiler Elektrikli Grill Plate, Düz, 40x70x30 cm, OGE 4070

  ÜRÜN KODU 7864.N1.40703.04
  AÇIKLAMA
  * Tüm ızgaraların maksimum ürün pişirme kapasitesi, mükemmel pişirme performansının yanında homojen pişirme yüzey sıcaklığı yaratmak için tasarlanmıştır.
  * Izgaralarda standart olarak 15 mm kalınlığında satine edilmiş çelik pişirme yüzeyi mevcuttur. Opsiyonel olarak pişirme yüzeyine sert krom kaplama yapılabilmektedir. Sert krom kaplı yüzeyler temizlik kolaylığının yanında maksimum hijyen sağlamaktadır.
  * Geniş yağ tahliye deliği sayesinde, pişirme sırasında oluşan atık yağ 1,5 litre hacmindeki yağ haznesine kolayca akmaktadır. Yağ haznesi cihazın ön tarafından kolayca alınabilmektedir.
  * Paslanmaz çelikten yapılmış koruma sacı arka ve yan taraflara yağ sıçramasını önlemektedir. Böylece güvenlik arttırılmış ve rahat kullanım imkanı sağlanmıştır.
  * Paslanmaz çelik koruma sacı kolay çıkarılabilir ve bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur.
  * Pişirme yüzeyinin altında özel tasarım paslanmaz çelikten yapılmış ısıtıcılar mevcuttur. Özel tasarım ısıtıcılar sayesinde homojen sıcaklığa sahip pişirme yüzeyi sağlanmıştır. Isıtıcılar hızlı şekilde yüzey sıcaklığını istenilen sıcaklık seviyesine ulaştırmaktadır.
  * Pişirme yüzeyinin sıcaklığı termostat kontrolü ile 50-300 °C arasında ayarlanabilmektedir.
  * İkili modellerde pişirme yüzey sıcaklığı 2 ayrı termostat ile kontrol edilmektedir. Böylece iki farklı sıcaklıkta pişirme yüzey sıcaklığı sağlanmıştır.
  * Düz , oluklu veya düz ile oluklu birlikte olan pişirme yüzeyleri sayesinde birçok farklı pişirme olanağı sağlamaktadır.
  * Kullanıldıkları ortama daha düşük ısı yayılımı veren ve çizilmeye karsı dayanımı yüksek olan sert krom kaplı parlatılmış pişirme yüzeyleri tüm ızgara modellerinde isteğe bağlı olarak tercih edilebilir.
  TİP Elektrikli
  EN (mm) 400
  BOY (mm) 700
  YÜKSEKLİK (mm) 280
  NET AĞIRLIK (Kg) 40,00
  HACİM (m3) 0,61
  ELEKTRİK GÜCÜ 4,5000
  VOLT 400V / 3NPE
  FREKANS 50/60
  KORUMA SINIFI IP 21
  DOĞALGAZ TÜKETİMİ 0
  MARKA ÖZTİRYAKİLER
  *Ürün bilgileri üretici firmadan alınmıştır.
Ücretsiz Kargo
4.731,49 TL
4.009,74 TL + KDV
Taksit Seçenekleri
Kampanya
Öztiryakiler Garantisi altındadır.
  • Tüm ızgaraların maksimum ürün pişirme kapasitesi, mükemmel pişirme performansının yanında homojen pişirme yüzey sıcaklığı yaratmak için tasarlanmıştır.
  • Izgaralarda standart olarak 15 mm kalınlığında satine edilmiş çelik pişirme yüzeyi mevcuttur. Opsiyonel olarak pişirme yüzeyine sert krom kaplama yapılabilmektedir. Sert krom kaplı yüzeyler temizlik kolaylığının yanında maksimum hijyen sağlamaktadır.
  • Geniş yağ tahliye deliği sayesinde, pişirme sırasında oluşan atık yağ 1,5 litre hacmindeki yağ haznesine kolayca akmaktadır. Yağ haznesi cihazın ön tarafından kolayca alınabilmektedir.
  • Paslanmaz çelikten yapılmış koruma sacı arka ve yan taraflara yağ sıçramasını önlemektedir. Böylece güvenlik arttırılmış ve ra
  Stok: Var
  Planlanan Teslimat
  :
  28.07.2021 - 03.08.2021
Teknik Özellikler
Garanti Bilgisi
2 Yıl
Tipi
Plate
Yüzey Tipi
Düz
Çalışma Tipi
Elektrikli
Alt Dolap Seçeneği
Alt Dolapsız
Derinlik (mm)
700
Yükseklik (mm)
280
Ağırlık (kg)
40
Genişlik (mm)
400

Yorum Yapın, 10 TL İndirim Kazanın!

Mutbex.com'da yaptığınız her yorumda 10 TL'ye varan indirime sahip olun, dilediğiniz zaman, dilediğiniz gibi kullanın!

Giriş Yap veya Üye Ol
Ürün
Adınız
Firma Adı
Telefon
Mail Adresiniz
Benzer Ürünler
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.