Masatlar

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4

Masat Çeşitleri ve Özellikleri

Bıçaklar kullanıldıkça eski keskinliklerini kaybedebilen ürünlerdir. Bu yüzden bıçakların keskinliğinin korunması için bazı ürünler kullanılabilmektedir. Masatlar tam da bu işe yarayan ürünlerdir. Bıçak masatı bıçaklarda ve kesici kenarlı aletlerde kullanılabilmektedir. Masat bıçakları temizce eğelemeye veya bilemeye yarayan mutfak aletleridir. Birçok masat çeşidi bulunmaktadır. Profesyonel makineler şeklinde olan elektrikli masatlardan, evde kullanılabilen masatlara kadar birçok çeşit masat vardır. Sitemizde profesyonel kasap masatı da ev tipi masat da satışa sunulmaktadır. İsteğiniz dahilindeki masatı tercih etme şansına sahipsiniz.

Sitemizde bulunan masat modelleri birçok kişiye hitap edebilmektedir. Sitemizde bulunan masatlar oldukça kaliteli ve dayanıklıdırlar. Masat kalitesi bıçakların zarar görmemesi için önemlidir. Kalitesi düşük masatlar bıçağınızın olduğu durumunun daha da kötüleşmesine dahi neden olabilirler. Dayanıklı ve kaliteli masat arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sitemizde birden çok masat marka seçeneği ve modelleri bulunmaktadır. Size en uygun masatı bulup hemen şimdi sepetinize ekleyebilirsiniz. Sitemizde bulunan güvenli ödeme yöntemi ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Masat çeşitleri, oldukça boldur. Kasap masatı, yassı masat, yuvarlak masat, tam yassı masat, geniş balkan masat gibi birçok çeşit bulunmaktadır. Her çeşit masat da her bıçağa uygun olmayacaktır. Bunun için bıçağınıza uygun masatı satın almanızda fayda vardır. Sitemizdeki masat çeşitlerinden bıçağınıza uygun masatı bulabilirsiniz. Uygun fiyatlarla kaliteli masat satın alabilirsiniz. Dilediğiniz adrese çok kısa bir sürede teslim olacaktır.

Masat Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktalar

Masatla bıçak bileme kolay görünse de epey zorlu olabilecek bir işlemdir. Bıçak bilemesi işlemi sırasında kendinize de zarar verebileceğinizden oldukça tehlikeli olabilir. Masat bileme işlemi sırasında doğru açının bulunup yapılması gerekmektedir. Masatın sivri ucu bir yere sabitlenmelidir. Sabitlemek için masa veya doğrama tahtası kullanılabilir. Sonrasında masat ile bıçak arasındaki açıyı yaklaşık 10 derece ile 15 derece arasında bir açıya sabitlerseniz doğru açıyı bulmuş olursunuz. Bıçak, masatın künt ucu ile sivri ucu arasında hareket ettirilmelidir. Hareket bir süre tekrarlanmalıdır. Bu işlem bıçağın diğer yüzü için de tekrar edilmelidir. Masatların tutulan kısmının kalitesi kullanım kolaylığı açısından önemlidir. Sitemizde satışını yaptığımız epinox masat, fischer masat, pirge masat gibi markalarda beklentileriniz karşılanacaktır. Sitemizde satışa sunduğumuz bu markalar ve diğerlerinin tutacak aparatları, masatın elinizden kaymasına engel olarak büyük bir kullanım kolaylığı sunmaktadırlar.

Özellikle Fischer marka masatların sap kısmı plastikten imal edilip, sağ el ve sol el kullanımlarının ikisine de uygun olacak özel bir tasarıma sahiptirler. Bu marka masatta buna ek olarak sap kısmında bir el koruyucusu bulunmaktadır. Bu sayede bileme işlemini elinize zarar vermekten korkmadan yapabilirsiniz. Fischer marka masatın sapı ayrıca krom, manganez, ve silikon ile alaşımlı özel yüksek karbonlu bir çelikten imal edilmiştir. Fischer marka masat aşınmaya karşı koruyan 8-10 mikron sert krom bir tabakayla kaplanmıştır. Böylece masatın kullanım ömrünün uzaması sağlanmıştır. Bu tabakanın sayesinde kenar yüzeylerin sertlikleri 3 -4 HRC arasında artacaktır. Ayrıca bu marka masatın mıknatıslanma özelliğiyle küçük çelik parçalarının dağılmasını önler.

Bıçakta herhangi bir çizik izi kalmadan bileme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Fischer masat fiyatları oldukça uygundur. Son kalite olan bu masatları gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Memnuniyetle kullanacağınızın garantisini veriyoruz. Epinox masat da kullanım kolaylığı ve dayanıklı yapısı ile sık tercih edilen masat markalarındandır. Epinox masatın ,ev kullanımı masatlarından tutun profesyonel kasaplar için olan masatlara kadar çok çeşitli masat modelleri bulunmaktadır.

Sitemizde satışa sunduğumuz bir diğer marka olan Pirge masatları ise oldukça çeşitlidir. Farklı uzunluklarda ve modellerde birçok Pirge masat vardır. Pirge masatların da birçoğunun sap kısmında el koruyucusu bulunmaktadır. Pirge masat fiyatları da oldukça makuldür. Sitemizdeki diğer ev kullanımına uygun masat ve kasap masatı fiyatları da oldukça uygunudur. Ödeme yöntemlerindeki kolaylıklardan faydalanarak üst derece kaliteli bir masata kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Masat ile bıçak bilemede dikkatli olunması gereken bir diğer konu ise bileme işlemi sırasında bıçağa kuvvet uygulamamaktır. Bileme esnasın bıçağın sadece kendi ağırlığının kullanılması gerekir. Bu daha önce hiç bileme işlemi yapmamış kişilere başta zor gelebilir ancak birkaç tecrübe ile istediğiniz ustalıkta bileme yapabilirsiniz. Masat bıçak bileyici, kullandıkça elinizin yatkınlık kazanabileceği bir üründür. Sitemizde satışını yaptığımız masatlar sizin güvenliğiniz düşünülerek tasarlanmıştır. Uygun masat fiyatları seçeneğiyle son kalite masat almak için sitemizdeki modellere göz atabilirsiniz. Her meslek grubuna özgü masatı bulabileceğiniz sitemizde güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.