Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4

Yüksek Kalite Boğaziçi Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Mutbex.com’da!

1991 yılından bu yana, yılların deneyimi ve başarı öyküsü ile endüstriyel mutfak sektörünün lider markaları arasında olmayı başaran Boğaziçi, geniş ürün yelpazesi, özgün tasarımları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile seçkin markalar arasında yerini alarak sektöre katkı sağlamayı ve yeni açılımlar yaratmaya devam etmektedir. Boğaziçi mikser ve diğer bütün Boğaziçi ürünlerini sitemizden inceleyebilir, uygun fiyat avantajıyla hemen satın alabilirsiniz.

Gereksinimlerinize göre farklı kapasite ve niteliklere sahip endüstriyel mutfak makinelerini Boğaziçi markasında rahatlıkla bulabilirsiniz. 100 kilogramdan 1500 kilograma kadar, soğutuculu ya da soğutucusuz Boğaziçi et kıyma makinesi modelleri, 2 kilogramdan 8 kilograma kadar et parçalama makineleri, tavuk ve kemik kesme testereleri, hamur yoğurma makineleri, mikserler, 25 kilogramdan 50 kilograma kadar Boğaziçi patates soyma makinesi modelleri ve daha pek çok endüstriyel mutfak ekipmanları Boğaziçi’nin ürün yelpazesi içerisinde yer almaktadır.

Kalitesi ile ve sağlamlığı ile ön plana çıkan Boğaziçi hamur açma makinesi modelleri, özellikle otel, restoran gibi büyük işletmelerin mutfaklarında şeflerin en büyük yardımcı olmaktadır. Boğaziçi endüstriyel mutfak ekipmanları kapasitelerine ve niteliklerine göre geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir. Boğaziçi ürünlerin en uygun fiyatlarla Mutbex.com’dan satın alabilir, ücretsiz kargo fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda sitemize üye olarak, üyelere özel indirim fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

Boğaziçi Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarını Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Online Satın Alın!

Endüstriyel mutfaklarda kullanım açısından onlarca farklı ürün üreten Boğaziçi markasının ürün modellerine sitemiz üzerinden göz atabilirsiniz. Markanın son nesil teknolojiler kullanarak tasarladığı mutfak ekipmanlarını bu sayfa üzerinde sizlerin huzuruna sunmaktayız. Geniş bir ürün modeli skalası sunmaya özen gösteriyor ve aradığınız ürünleri en kısa süre içerisinde bulmanızı sağlıyoruz. Boğaziçi sebze doğrama makinesi ve daha fazlasını bu markanın ürünleri arasından bulabilirsiniz.

Kullanıcıların her beklentisini karşılayacak şekilde tasarladığı ürünleri her türlü işletmede kullanıma ideal olan Boğaziçi hamur yoğurma makinesi ve diğer mutfak ekipmanları uzun kullanım ömrü avantajını sunmaktadır. Marka, tasarımlarında en sağlam malzemeleri kullanmaktadır. Böylece ürün modellerinin çok uzun süre sıkıntısız bir biçimde kullanılabilmesi mümkün hale gelmektedir. Markanın soğan doğrama makinelerini de sitemizde hemen gözden geçirebilirsiniz.

Tabi ki Boğaziçi kıyma makinesi modellerini de alternatiflerimiz arasına ekledik. Paslanmaz çıkma kafaya sahip olan ve temizliğinde kolay bir şekilde yapılabildiği bu ürünler üstün verimi ile ön plana çıkmaktadır. Yoğun bir biçimde kullanılabilmesi açısından her türlü teknik özelliğin kazandırıldığı et kıyma makinelerin en uygun fiyatla satın alma avantajından sizler de yararlanabilirsiniz.

Kemik parçalama ve Boğaziçi kemik testeresi modelleri de seçeneklerimiz arasında mevcuttur. Tamamen paslanmaz çelik gövde, frenli motor, kolay temizlenebilir parçalar gibi çeşitli özelliklere sahip olan bu ürünler başta kasaplar olmak üzere çeşitli işletmelerde rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Pratik bir şekilde parçalanması istenen kemikler için sitemizden bu makineleri temin edebilirsiniz.

Memnuniyet Garantili Alışverişleriniz İçin Mutbex.com!

İsterseniz seçiminizi Boğaziçi 32’lik kıyma makinesi modellerinden yana kullanabilirsiniz. Çok uzun süre hiçbir problem yaşamadan kullanabileceğiniz bu ürün modelleri profesyonel mutfakların vazgeçilmez ürünlerinden biri haline geldir. Hem performansı hem de çeşitli özellikleri ile dikkat çeken kıyma makinelerini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bu ürünler marka tarafından sunulan garanti bağlamında adresinize ulaştırılmaktadır.

Özellikle kasapların en önemli ihtiyaçlarından biri olan kıyma makinelerini en uygun Boğaziçi kıyma makinesi fiyatları ile satın almak için sitemiz üzerinden sipariş verin. Farklı mecralarda daha yüksek fiyatlarla satın almanıza hiç gerek yok. İndirim avantajları ile sipariş verebilir ve ödeme kolaylıklarından sizler de yararlanabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.