Dampak

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3 4

Dampak Soğutma

Soğutma cihazları belirlenen odadaki ısı ve nem dengesini sağlamak için kullanılmaktadır. Soğutma cihazları herhangi bir ısı ve nem dengesi ayarlandığında belirlenen alan içerisinde stabil bir hava akışı yaratabilirler. Endüstriyel bu soğutma cihazları; Hastaneler, Klinikler, İlaç Depoları, Marketler, Pastaneler, Restoranlar, Kimya Sanayi, Gıda Sanayi, Okullar ve Oteller gibi birçok farklı ortamda kullanılmaktadır.

Mutfaklarda yaygın olarak kullanılmakta olan cihazlar besinlerin servis öncesi istenilen ısı ve nem dengesinde tutulmasında da etkilidir. Farklı ebatlarda ve modellerde üretilmekte olan soğutma cihazlarının birçok çeşidine sitemiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Kaliteli Dampak ürünleri arasından sizler için uygun olanı satın alabilirsiniz.

Kaliteli Dampak Endüstriyel Mutfak Cihazları

Dampak endüstriyel mutfak kategorisinde sitemizde satılmakta olan ürünlerden olan Dampak Setüstü Saladbar, paslanmaz çelikten üretilmiştir. Çevre dostu bu ürün CFC içermemektedir. Dijital olarak kontrolün sağlandığı bir kumanda paneli ile çalıştırılmaktadır. +2°C/+10°C ısı aralığında çalışmaktadır. Statik soğutmalı yüksek performanslı soğutma ünitesine sahip bu cihazda 40 kilograma kadar soğutma yapılabilmektedir.

Dampak soğutma cihazları arasında sipariş verilmekte olan ürünlerden biriside Dampak Tek Kapılı Sıcak Banket Arabasıdır. 13 raftan oluşan bu ürün oldukça kullanışlı ve geniş bir hazneye sahiptir. Paslanmaz çelikten üretilen çevre dostu bir üründür. Isıtma aralığı ise 65-70 derece arasında değişim göstermektedir. 105 kilograma kadar ısıtma kapasitesi olan Sıcak Banket Arabası tekerlekli olması nedeni ile pratik bir şekilde sürüklenebilmektedir.

Dampak dolap çeşitleri arasında tercih edilen ürünlerden olan Dampak Tek Kapılı Soğuk Banket Arabası 462 litrelik bir hacme sahiptir. Çelik gövde tasarımlı cihaz, dijital kontrollü kumanda paneli ile yönetilebilmektedir. +2/+8 °C arasındaki sıcaklıklarda işlem görmekte olan dolabın tepsi kapasitesi 15 adettir.

Dampak Dolaplarında Uygun Fiyatlar

Endüstriyel mutfaklarda ihtiyaç duyulabilecek her tarzda dolabı sitemizde kolayca bulabilirsiniz. Dampak buzdolabı türlerinden birisi olan Dampak Et Askılı Dik Tip Buzdolabı çift cam kapılı cihazlardan birisidir. Paslanmaz ayaklar ve kendi kendine kapanabilen kapısı sayesinde oldukça kullanışlı bir üründür. Kapılarında Led aydınlatmaları bulunan buz dolabı sitemizde uygun fiyatlara satılmaktadır. Dampak dolap fiyatları çok farklı çeşitte, ebatta ve işlevde olduğundan sitede çok geniş bir fiyat aralığı vardır. Dolayısı ile bütçenize hitap eden ürünler bulmanız mümkündür. Dampak Çift Kapılı Pizza Hazırlık Buzdolabı, Dampak 5 Kapılı Sütlük Dolabı, Dampak Soğutmalı Reyon Dolabı gibi birçok üzün sitemiz üzerinde farklı opsiyonlarda satılmaktadır. Reyon ve sütlük dolaplarında kapı ve raf sayıları değişken olduğundan istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda cihazları bütçenize uygun olarak satın alma şansınız olur.

Dampak Dolap Çeşitleri

Dampak dolapları uzun ömürlü ürünler tasarladığından oldukça fazla kullanılmaktadır. Genel olarak çelikten üretilen cihazları ile paslanma ya da kırılma gibi problemler yaşanmaz. Dampak buz makinesi pratik ve rahat kullanımı ile müşterilerinden tam not almaktadır. Endüstriyel mutfak malzemelerinin iyi bir şekilde tasarlanmış olması kullanım sırasında önemli bir avantaj sağlamaktadır. Bu sebeple Dampak ürünlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Dampak teşhir dolabı cihazları arasında en ideal dolaplardan birisi de Dampak Setüstü Soğuk Teşhir Dolabıdır. 200 litrelik hacmi ve defrost özelliği ile kullanışlı bir üründür. LED aydınlatma, Dijital kumanda paneli ve çelik yapıda gövdesi ile standart kalite ürünler arasındadır. Rafların tamamı kromaj kaplıdır. Bu da ürünün kullanım ömrünü uzatmaktadır. Bu tarz avantajlı fiyat performans ürünlere ulaşabilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kredi ya da nakit olarak ödeme yöntemlerinden yararlanarak ürününüzü satın alabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.