Dik Tip Derin Dondurucular

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Dik Tip Derin Dondurucular

Derin dondurucular gıdalarınızı uzun süre boyunca bozulmadan ve tazeliklerini kaybetmeden muhafaza etmenizi sağlar. Geniş iç hacimleri sayesinde aynı anda çok miktarda gıdayı saklamanıza olanak tanır. Derin dondurucular başta dik tip ve yatay tip olmak üzere çift kapılı derin dondurucular, tek kapılı derin dondurucular, çekmeceli derin dondurucular gibi farklı kategorilere ayrılabilir.

Dik Tip Derin Dondurucuların Avantajları

Dik tip derin dondurucular, yatay tip derin donduruculara göre daha az yer kaplaması nedeniyle mutfağınızda rahatça kullanabileceğiniz ürünlerdir. Bu özellikleri dik tip derin dondurucuların işlevselliğini ortaya koymaktadır. Farklı ölçülere sahip dik tip derin dondurucular cafe, restoran, otel gibi farklı işletmelerin mutfaklarında kullanılabilirler. İşlevselliği ve az yer kaplamasıyla öne çıkan dik tip derin dondurucular, sahip oldukları yüksek kapasitelerle de birçok gıdayı aynı anda muhafaza edebilirler. İç yapılarının raflı olması gıdalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirebilmenize olanak sağlar.

Hangi Marka Dik Tip Derin Dondurucu?

Dik tip dondurucuları birçok markada bulabilmek mümkün fakat, endüstriyel mutfak ekipmanlarında tecrübesi ve kalitesiyle öne çıkması sebebiyle, Öztiryakiler derin dondurucular diğer markalardan bir adım öne çıkıyor.

Dik Tip Derin Derin Dondurucu Modelleri ve Fiyatları

Dik tip derin dondurucuların saklama kapasitesi, çalışma sıcaklığı, boyutları gibi farklı kriterlere göre farklı fiyat ve model seçenekleri bulunuyor. Monoblok çift kapılı derin dondurucu, monoblok dört kapılı derin dondurucu, çift inox kapılı derin dondurucu sitemizde bulabileceğiniz seçeneklerden bazılarıdır. Öztiryakiler ve Şenocak marka dik tip buzdolaplarını internetin en ucuz fiyatlarıyla sitemizden satın alabilirsiniz. Ayrıca sitemize üye olarak üyelerimize özel indirim avantajlarından yararlanabilir, Mutbex fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Üye olmak için lütfen tıklayın.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.