Öztiryakiler Konveksiyonlu Fırın

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

1 2 3

Sıklıkla Tercih Edilen Öztiryakiler Konveksiyonlu Fırın Modelleri Mutbex.com’da!

Sanayi tipi mutfaklar kullanım için özel olarak imal edilen bütün mutfak yardımcılarını sitemizden satın almanız dahilinde kaliteli markaları uygun fiyata alma şansına sahip olursunuz. Sizlere seçkin ve bilinen markalar tarafından imal edilen ürün modellerini oldukça uygun fiyatlarla satın alma fırsatını sunuyoruz. Bu sayfamızda ise öztiryakiler konveksiyonlu fırın çeşitlerini ayrıntılı bir biçimde inceleyebilirsiniz. Markanın farklı boyutlardaki konveksiyonlu fırın modelleri en düşük fiyatlarla mutbex.com’da!

Pişirme sıcaklığı 300 dereceye kadar ayarlanabilen ve böylelikle ısı derecesini devamlı olarak kontrol etmenize gerek kalmayan sanayi tipi öztiryakiler konveksiyonlu fırın modelleri endüstriyel mutfakların hepsinde kullanım için idealdir. Bununla beraber planlanabilen pişirme hafızası ve adım kontrollü pişirme gibi farklı alternatifler sunuyor olması da bu fırın eşitlerini benzerlerinden ayırmaktadır. Aynı zamanda kapı açıldığı zaman pişirme işlemini durduran emniyet anahtarına sahip olan modellere de göz atın.

Öztiryakiler Konveksiyonlu Fırınları Uygun Fiyat Avantajıyla Şimdi Satın Alın!

Sahip olduğu eşsiz donanımlarla rahat ve kolay bir kullanım imkanı sunan öztiryakiler konveksiyonlu fırın fiyatları sitemizde en uygun fiyatlardan meydana gelmektedir. Bu özel üretim ürünleri satın almak adına çok büyük bir bütçe ayırmanıza gerek yoktur. Bu arada 4 konumlu fonksiyon anahtarı sayesinde nemli ve nemsiz pişirme istenildiğinde hazne ısısını hızlı soğutma seçeneği sunan fırın modellerine de göz atabilirsiniz.

Paslanmaz çelik forma sahip olan 3, 4, 6, 10 ve 20 tepsili konveksiyonlu fırın öztiryakiler markasıyla beğeninize sunulmaktadır. Bu tasarımlar aynı anda pek çok farklı yemeğin pişirilmesine yardımcı olmaktadır. Böylece yoğunluğun çok olduğu mutfaklarda da bu fırın modellerinin önemli bir gereksinimi karşılamaktadır. Kabin içinde oluşabilecek yüksek sıcaklığa karşı emniyet termostatına sahip olan fırın tasarımları da incelemeniz gereken ürünler arasında yer almaktadır.

Fırın modelleri hem gazlı hem de elektrikli olarak sitemizde yer almaktadır. Bu fırın modelleri emniyet gaz kesme sistemine sahip olması sebebiyle güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir. Beğendiğiniz ve ihtiyacınız olan endüstriyel konveksiyonlu fırın öztiryakiler markası güvencesiyle sitemizde yer almaktadır. Siz de fırınların üzerine tıklamanız dahilinde merak ettiğiniz her soruya cevap bulabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.