Elektrikli Piliç Çevirme Makineleri

Ürün Karşılaştırma: Karşılaştırma yapmak için en az 2 en fazla 4 ürünü işareti ile işaretleyip sağdaki butona tıklayın.

Elektrik enerjisiyle çalışan ve yüksel performansı ile kullanıcılardan tam not almayı başaran elektrikli piliç çevirme makinesi modellerini bu sayfada inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz modellerin üzerine tıklayarak sahip olduğu tüm teknik özellikleri öğrenebilirsiniz. Her açıdan beklentileri karşılamayı başaran ürün modelleri minimum enerji tüketimiyle de ön plana çıkıyor.

Cam kapaklı olarak dizayn edilen yatay elektrikli piliç çevirme makinesi modelleri ısıyı muhafaza ediyor olması nedeniyle daha fazla ilgi görüyor. Aynı zamanda cam kapaklar makine çevresine yağ sıçramasını engelliyor ve böylelikle mutfağın temiz kalmasına yardımcı oluyor. Kapaklar kolaylıkla açılıp kapanabilen bir tasarım anlayışı ile makine modellerine kazandırıldı. Tutma aparatları ısınmadığından makine çalışırken de kapaklar açılıp kapatılabilir.

Seçenekleriniz arasında dikey elektrikli piliç çevirme makinesi modelleri de bulunuyor. Dikey olan tasarımlar mutfakta daha az yer kaplıyor olmasıyla dikkat çekiyor. Farklı sayılarda piliçlerin aynı anda pişirilmesi için kullanılabilen ürün modelleri, geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor olmasıyla da kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. Bu ürün çeşitlerini daha yakından inceleyebilir ve kullanmak istediklerinizi kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

24 – 30 Piliç Çevirme Kapasitesine Sahip Makineler Sitemizde!

Sektöründe lider konumda olan markalar tarafından üretilen endüstriyel elektrikli piliç çevirme makineleri pek çok farklı kapasite seçeneği de sunuyor. Sitemizde, 8 – 10 piliç, 12 – 15 piliç, 16 – 20 piliç, 20 – 25 piliç ve 24 – 30 piliç çevirme kapasitesi sunan ürünleri görebilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik seçimler yapabilir ve bu ürünleri markalar tarafından sunulan garanti kapsamında satın alabilirsiniz.

Piliç çevirme makinelerinin alt kısmında delikli yağ süzgeci bulunuyor. Bu sayede makinelerin akan yağlardan arındırılması ve temizlenmesi de kolaylaşıyor. Kısa bir süre içerisinde temizliğin tamamlanması mümkün oluyor ve bu yönüyle de ürün modelleri kullanım konforunu artırıyor. Siparişinizi iletmeden önce ürünlerin ölçü bilgilerine de göz atmanızı öneririz. Ayırdığınız alanı en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacak piliç çevirme makinelerine yönelebilir ve dakikalar içerisinde siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Piliç Çevirme Makinelerinde Şaşırtan Fiyatlar Burada!

2, 3, 4, 5 ve 6 şiş kapasiteli sanayi tipi elektrikli piliç çevirme makineleri uygun fiyatlarıyla da ön plana çıkmayı başarıyor. Minimum fiyatlardan faydalanarak hemen şimdi online olarak siparişinizi iletebilirsiniz. İndirimli fiyatlar ve ödeme kolaylıkları eşliğinde sipariş vererek siz de Mutbex ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden iletilen siparişlerin çok kısa bir süre içerisinde adrese teslim edildiğini de bilmenizi isteriz.

Sitemiz üzerinden marka seçimi de yapabilir ve seçtiğiniz markalar tarafından üretilen makine modellerinin karşınıza çıkmasını sağlayabilirsiniz. Gelişmiş filtreleme seçenekleri yardımı ile aradığınız ürünlere çok daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. İncelediğiniz ürün modelleri için ölçü seçimi de yapabilme şansınız bulunuyor. Mutbex avantajlarını kaçırmamak için acele edin ve siz de birbirinden farklı kapasitelere sahip olan bu ürün modelleri arasından tercihinizi yapın.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.